Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K
Klasyfikacja po konkursie: 19.02.2006, Iron Mountain K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 991  
2 Morten Solem Norwegia 825 -166
3 Gerald Wambacher Austria 584 -407
4 Rok Urbanc Słowenia 529 -462
5 Mathias Hafele Austria 494 -497
6 Bastian Kaltenböck Austria 458 -533
7 Harri Olli Finlandia 417 -574
8 Rafał ¦liż Polska 409 -582
9 Daniel Lackner Austria 403 -588
10 Roland Mueller Austria 363 -628
11 Stefan Kaiser Austria 331 -660
12 Maximilian Mechler Niemcy 319 -672
13 Piotr Żyła Polska 313 -678
14 Henning Stensrud Norwegia 310 -681
15 Manuel Fettner Austria 305 -686
16 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -718
17 Jure Radelj Słowenia 244 -747
18 Kimmo Yliriesto Finlandia 237 -754
19 Jure Sinkovec Słowenia 235 -756
  Stephan Hocke Niemcy 235 -756
21 Anze Damjan Słowenia 231 -760
22 Tom Hilde Norwegia 226 -765
23 Stefan Thurnbichler Austria 219 -772
24 Jurij Tepes Słowenia 217 -774
25 Emmanuel Chedal Francja 215 -776
26 Balthasar Schneider Austria 214 -777
27 Thomas Lobben Norwegia 210 -781
28 Primoz Roglic Słowenia 209 -782
29 Borek Sedlak Czechy 208 -783
30 Bine Zupan Słowenia 201 -790
31 Marcin Bachleda Polska 195 -796
32 Lauri Hakola Finlandia 168 -823
33 Arttu Lappi Finlandia 150 -841
34 Primoz Pikl Słowenia 148 -843
35 Seou Choi Korea Pd. 145 -846
  Krystian Długopolski Polska 145 -846
37 Kai Bracht Niemcy 139 -852
38 Maksim Anisimov Białoru¶ 130 -861
39 Jure Bogataj Słowenia 129 -862
40 Primoz Zupan Słowenia 121 -870
41 Gorazd Robnik Słowenia 120 -871
42 Jussi Hautamäki Finlandia 113 -878
43 Kenshiro Ito Japonia 112 -879
  Veli-Matti Lindström Finlandia 112 -879
45 Tomasz Pochwała Polska 99 -892
46 Yukio Sakano Japonia 98 -893
47 Anders Jacobsen Norwegia 96 -895
48 Michal Dolezal Czechy 89 -902
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -902
  Jernej Damjan Słowenia 89 -902
51 Ondrej Vaculik Czechy 87 -904
52 Robert Hrgota Słowenia 86 -905
53 Christian Bruder Niemcy 85 -906
54 Julian Musiol Niemcy 83 -908
55 Andreas Wank Niemcy 81 -910
56 Masahiko Harada Japonia 80 -911
57 Yang Li Chiny 76 -915
58 Kalle Keituri Finlandia 73 -918
  Akira Higashi Japonia 73 -918
60 Stefan Hula Polska 72 -919
  Kazuya Yoshioka Japonia 72 -919
62 Hiroki Yamada Japonia 69 -922
63 Tommy Egeberg Norwegia 63 -928
64 Mario Kürschner Niemcy 56 -935
65 Hideharu Miyahira Japonia 54 -937
66 Matevz Sparovec Słowenia 52 -939
67 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -940
68 Lukas Hlava Czechy 50 -941
69 Jakob Grimholm Szwecja 47 -944
  Jon Aaraas Norwegia 47 -944
71 Łukasz Rutkowski Polska 46 -945
72 Wojciech Skupień Polska 45 -946
73 David Lazzaroni Francja 44 -947
  Nicolas Dessum Francja 44 -947
75 Taku Takeuchi Japonia 42 -949
76 Mario Innauer Austria 40 -951
  Jan Mazoch Czechy 40 -951
78 Shingo Ueno Japonia 39 -952
79 Zhandong Tian Chiny 37 -954
80 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -960
81 Christoph Lenz Austria 30 -961
82 Antonin Hajek Czechy 29 -962
83 Clint Jones USA 28 -963
  Nejc Frank Słowenia 28 -963
85 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -965
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -965
87 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -967
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -967
89 Guido Landert Szwajcaria 23 -968
90 Simon Ammann Szwajcaria 22 -969
91 Damien Maitre Francja 21 -970
92 Morten Gjesvold Norwegia 20 -971
  Vincent Descombes Sevoie Francja 20 -971
94 Erik Simon Niemcy 19 -972
  Nicolas Fettner Austria 19 -972
  Severin Freund Niemcy 19 -972
97 Frantisek Vaculik Czechy 18 -973
98 Marco Steinauer Szwajcaria 17 -974
99 Branko Iskra Słowenia 15 -976
100 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -979
101 Saso Tadic Słowenia 11 -980
102 Arthur Pauli Austria 10 -981
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -981
104 Kevin Horlacher Niemcy 9 -982
105 Evgeni Plekhov Rosja 8 -983
  Tomisław Tajner Polska 8 -983
  Antti Lehtinen Finlandia 8 -983
108 Valery Kobelev Rosja 7 -984
  Michael Glasder USA 7 -984
  Nico Faller Niemcy 7 -984
  Dawid Kowal Polska 7 -984
112 Petr Chaadaev Białoru¶ 6 -985
  Stefan Pieper Niemcy 6 -985
114 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -987
115 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -988
  Nicholas Fairall USA 3 -988
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -988
118 Hartman Rector USA 2 -989
  Wojciech Tajner Polska 2 -989
  Patrick Bodmer Niemcy 2 -989
  Christoph Strickner Austria 2 -989
122 Jens Salumäe Estonia 1 -990
  Mateusz Rutkowski Polska 1 -990
  Damjan Fras Słowenia 1 -990
  Roman Koudelka Czechy 1 -990
  Tommy Schwall USA 1 -990
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -990
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -990
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3748  
2 Norwegia Norwegia 2798 -950
3 Słowenia Słowenia 2666 -1082
4 Polska Polska 1342 -2406
5 Finlandia Finlandia 1304 -2444
6 Niemcy Niemcy 1091 -2657
7 Japonia Japonia 753 -2995
8 Czechy Czechy 522 -3226
9 Francja Francja 344 -3404
10 Korea Pd. Korea Pd. 224 -3524
11 Białoru¶ Białoru¶ 136 -3612
12 Chiny Chiny 113 -3635
13 Szwajcaria Szwajcaria 88 -3660
14 Szwecja Szwecja 47 -3701
15 USA USA 41 -3707
16 Rosja Rosja 15 -3733
17 Kazachstan Kazachstan 13 -3735
18 Ukraina Ukraina 3 -3745
19 Estonia Estonia 1 -3747

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
15:00
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
16:00
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
16:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:15
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
18:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening K
18:30
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
19:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind. K
19:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
19:15
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
11 grudnia 2021 (sobota)
09:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
09:30
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind. K
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
10:30
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
14:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
21:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
00:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
12:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
06:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
08:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.12.2021
09:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich