Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2006, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 751  
2 Morten Solem Norwegia 659 -92
3 Gerald Wambacher Austria 564 -187
4 Mathias Hafele Austria 446 -305
5 Rok Urbanc Słowenia 417 -334
6 Rafał ¦liż Polska 409 -342
7 Harri Olli Finlandia 367 -384
8 Bastian Kaltenböck Austria 338 -413
9 Henning Stensrud Norwegia 310 -441
10 Roland Mueller Austria 306 -445
11 Manuel Fettner Austria 281 -470
12 Stefan Kaiser Austria 275 -476
  Maximilian Mechler Niemcy 275 -476
14 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -478
15 Daniel Lackner Austria 265 -486
16 Jure Radelj Słowenia 244 -507
17 Jure Sinkovec Słowenia 235 -516
18 Anze Damjan Słowenia 231 -520
19 Piotr Żyła Polska 229 -522
20 Stefan Thurnbichler Austria 219 -532
21 Borek Sedlak Czechy 208 -543
22 Marcin Bachleda Polska 194 -557
23 Stephan Hocke Niemcy 191 -560
24 Thomas Lobben Norwegia 186 -565
25 Tom Hilde Norwegia 170 -581
26 Bine Zupan Słowenia 168 -583
27 Jurij Tepes Słowenia 167 -584
28 Primoz Roglic Słowenia 164 -587
29 Balthasar Schneider Austria 158 -593
30 Lauri Hakola Finlandia 153 -598
31 Primoz Pikl Słowenia 148 -603
32 Seou Choi Korea Pd. 145 -606
33 Maksim Anisimov Białoru¶ 130 -621
34 Jure Bogataj Słowenia 123 -628
35 Gorazd Robnik Słowenia 120 -631
36 Krystian Długopolski Polska 116 -635
37 Kenshiro Ito Japonia 112 -639
38 Primoz Zupan Słowenia 111 -640
  Kai Bracht Niemcy 111 -640
40 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -643
41 Arttu Lappi Finlandia 101 -650
42 Tomasz Pochwała Polska 99 -652
43 Yukio Sakano Japonia 98 -653
44 Jussi Hautamäki Finlandia 95 -656
45 Michal Dolezal Czechy 89 -662
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -662
  Jernej Damjan Słowenia 89 -662
48 Ondrej Vaculik Czechy 87 -664
49 Robert Hrgota Słowenia 86 -665
50 Christian Bruder Niemcy 85 -666
51 Veli-Matti Lindström Finlandia 83 -668
52 Andreas Wank Niemcy 81 -670
  Emmanuel Chedal Francja 81 -670
54 Masahiko Harada Japonia 80 -671
55 Yang Li Chiny 76 -675
56 Akira Higashi Japonia 73 -678
57 Kazuya Yoshioka Japonia 72 -679
  Julian Musiol Niemcy 72 -679
  Stefan Hula Polska 72 -679
60 Hiroki Yamada Japonia 69 -682
61 Kalle Keituri Finlandia 66 -685
62 Tommy Egeberg Norwegia 63 -688
63 Anders Jacobsen Norwegia 60 -691
64 Hideharu Miyahira Japonia 54 -697
65 Matevz Sparovec Słowenia 52 -699
66 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -700
67 Lukas Hlava Czechy 50 -701
68 Jon Aaraas Norwegia 47 -704
  Jakob Grimholm Szwecja 47 -704
  Mario Kürschner Niemcy 47 -704
71 Wojciech Skupień Polska 45 -706
72 Mario Innauer Austria 40 -711
  Jan Mazoch Czechy 40 -711
74 Shingo Ueno Japonia 39 -712
75 Taku Takeuchi Japonia 38 -713
76 Zhandong Tian Chiny 37 -714
77 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -720
78 Antonin Hajek Czechy 29 -722
79 Clint Jones USA 28 -723
  Nejc Frank Słowenia 28 -723
81 Michael Möllinger Szwajcaria 26 -725
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -725
83 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -727
  Yoshihiko Osanai Japonia 24 -727
85 Guido Landert Szwajcaria 23 -728
86 Simon Ammann Szwajcaria 22 -729
87 Morten Gjesvold Norwegia 20 -731
  Vincent Descombes Sevoie Francja 20 -731
89 Severin Freund Niemcy 19 -732
  Nicolas Fettner Austria 19 -732
91 David Lazzaroni Francja 18 -733
  Frantisek Vaculik Czechy 18 -733
93 Erik Simon Niemcy 17 -734
94 Branko Iskra Słowenia 15 -736
95 Nicolas Dessum Francja 13 -738
96 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -739
97 Saso Tadic Słowenia 11 -740
98 Arthur Pauli Austria 10 -741
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -741
100 Kevin Horlacher Niemcy 9 -742
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -742
102 Evgeni Plekhov Rosja 8 -743
  Antti Lehtinen Finlandia 8 -743
  Tomisław Tajner Polska 8 -743
105 Nico Faller Niemcy 7 -744
  Valery Kobelev Rosja 7 -744
107 Stefan Pieper Niemcy 6 -745
  Petr Chaadaev Białoru¶ 6 -745
  Christoph Lenz Austria 6 -745
110 Damien Maitre Francja 5 -746
111 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -747
112 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -748
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -748
114 Wojciech Tajner Polska 2 -749
  Patrick Bodmer Niemcy 2 -749
  Christoph Strickner Austria 2 -749
117 Damjan Fras Słowenia 1 -750
  Roman Koudelka Czechy 1 -750
  Tommy Schwall USA 1 -750
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -750
  Jens Salumäe Estonia 1 -750
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -750
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3205  
2 Słowenia Słowenia 2410 -795
3 Norwegia Norwegia 2276 -929
4 Polska Polska 1174 -2031
5 Finlandia Finlandia 1007 -2198
6 Niemcy Niemcy 953 -2252
7 Japonia Japonia 749 -2456
8 Czechy Czechy 522 -2683
9 Korea Pd. Korea Pd. 224 -2981
10 Francja Francja 137 -3068
11 Białoru¶ Białoru¶ 136 -3069
12 Chiny Chiny 113 -3092
13 Szwajcaria Szwajcaria 80 -3125
14 Szwecja Szwecja 47 -3158
15 USA USA 29 -3176
16 Rosja Rosja 15 -3190
17 Kazachstan Kazachstan 13 -3192
18 Ukraina Ukraina 3 -3202
19 Estonia Estonia 1 -3204

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich