Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 04.02.2006, Villach K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 651  
2 Morten Solem Norwegia 535 -116
3 Gerald Wambacher Austria 459 -192
4 Mathias Hafele Austria 413 -238
5 Rafał ¦liż Polska 409 -242
6 Rok Urbanc Słowenia 377 -274
7 Bastian Kaltenböck Austria 332 -319
8 Henning Stensrud Norwegia 310 -341
9 Harri Olli Finlandia 287 -364
10 Manuel Fettner Austria 281 -370
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -378
12 Roland Mueller Austria 270 -381
13 Stefan Kaiser Austria 260 -391
14 Jure Radelj Słowenia 239 -412
15 Jure Sinkovec Słowenia 235 -416
16 Anze Damjan Słowenia 231 -420
17 Maximilian Mechler Niemcy 221 -430
18 Borek Sedlak Czechy 208 -443
19 Stefan Thurnbichler Austria 207 -444
20 Piotr Żyła Polska 182 -469
21 Primoz Roglic Słowenia 160 -491
22 Tom Hilde Norwegia 156 -495
23 Bine Zupan Słowenia 155 -496
24 Primoz Pikl Słowenia 148 -503
25 Seou Choi Korea Pd. 145 -506
26 Stephan Hocke Niemcy 141 -510
27 Thomas Lobben Norwegia 138 -513
28 Jurij Tepes Słowenia 135 -516
29 Balthasar Schneider Austria 122 -529
30 Lauri Hakola Finlandia 120 -531
  Daniel Lackner Austria 120 -531
32 Marcin Bachleda Polska 114 -537
33 Gorazd Robnik Słowenia 112 -539
  Kenshiro Ito Japonia 112 -539
35 Jure Bogataj Słowenia 111 -540
36 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -543
37 Arttu Lappi Finlandia 101 -550
38 Yukio Sakano Japonia 98 -553
39 Primoz Zupan Słowenia 97 -554
  Tomasz Pochwała Polska 97 -554
41 Kai Bracht Niemcy 91 -560
42 Shohei Tochimoto Japonia 89 -562
  Jernej Damjan Słowenia 89 -562
  Michal Dolezal Czechy 89 -562
45 Jussi Hautamäki Finlandia 88 -563
46 Ondrej Vaculik Czechy 87 -564
47 Robert Hrgota Słowenia 86 -565
48 Andreas Wank Niemcy 81 -570
  Christian Bruder Niemcy 81 -570
50 Krystian Długopolski Polska 80 -571
  Maksim Anisimov Białoru¶ 80 -571
  Masahiko Harada Japonia 80 -571
53 Yang Li Chiny 76 -575
54 Akira Higashi Japonia 73 -578
55 Kazuya Yoshioka Japonia 72 -579
  Stefan Hula Polska 72 -579
  Julian Musiol Niemcy 72 -579
58 Hiroki Yamada Japonia 69 -582
59 Emmanuel Chedal Francja 65 -586
60 Tommy Egeberg Norwegia 63 -588
61 Veli-Matti Lindström Finlandia 57 -594
62 Kalle Keituri Finlandia 55 -596
63 Hideharu Miyahira Japonia 54 -597
64 Matevz Sparovec Słowenia 52 -599
65 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -600
66 Lukas Hlava Czechy 47 -604
  Jon Aaraas Norwegia 47 -604
  Jakob Grimholm Szwecja 47 -604
69 Wojciech Skupień Polska 45 -606
70 Jan Mazoch Czechy 40 -611
  Mario Innauer Austria 40 -611
72 Shingo Ueno Japonia 39 -612
73 Zhandong Tian Chiny 37 -614
74 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -620
75 Antonin Hajek Czechy 29 -622
76 Clint Jones USA 28 -623
  Nejc Frank Słowenia 28 -623
78 Michael Möllinger Szwajcaria 26 -625
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -625
80 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -627
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -627
82 Mario Kürschner Niemcy 23 -628
  Guido Landert Szwajcaria 23 -628
84 Simon Ammann Szwajcaria 22 -629
85 Morten Gjesvold Norwegia 20 -631
  Taku Takeuchi Japonia 20 -631
87 Nicolas Fettner Austria 19 -632
  Severin Freund Niemcy 19 -632
89 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -633
  Frantisek Vaculik Czechy 18 -633
91 Anders Jacobsen Norwegia 13 -638
  Nicolas Dessum Francja 13 -638
  Branko Iskra Słowenia 13 -638
94 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -639
  Erik Simon Niemcy 12 -639
96 Saso Tadic Słowenia 11 -640
97 Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -641
  Arthur Pauli Austria 10 -641
99 Kevin Horlacher Niemcy 9 -642
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -642
101 Tomisław Tajner Polska 8 -643
  Antti Lehtinen Finlandia 8 -643
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -643
104 Nico Faller Niemcy 7 -644
  Valery Kobelev Rosja 7 -644
106 Christoph Lenz Austria 6 -645
  Stefan Pieper Niemcy 6 -645
108 Damien Maitre Francja 5 -646
109 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -647
110 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -648
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -648
112 Wojciech Tajner Polska 2 -649
  Patrick Bodmer Niemcy 2 -649
  Christoph Strickner Austria 2 -649
115 Alexey Korolev Kazachstan 1 -650
  Roman Koudelka Czechy 1 -650
  Jens Salumäe Estonia 1 -650
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -650
  Tommy Schwall USA 1 -650
  Damjan Fras Słowenia 1 -650
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2817  
2 Słowenia Słowenia 2280 -537
3 Norwegia Norwegia 1943 -874
4 Polska Polska 1009 -1808
5 Finlandia Finlandia 850 -1967
6 Niemcy Niemcy 796 -2021
7 Japonia Japonia 731 -2086
8 Czechy Czechy 519 -2298
9 Korea Pd. Korea Pd. 224 -2593
10 Chiny Chiny 113 -2704
11 Francja Francja 101 -2716
12 Szwajcaria Szwajcaria 80 -2737
  Białoru¶ Białoru¶ 80 -2737
14 Szwecja Szwecja 47 -2770
15 USA USA 29 -2788
16 Rosja Rosja 15 -2802
17 Kazachstan Kazachstan 13 -2804
18 Ukraina Ukraina 3 -2814
19 Estonia Estonia 1 -2816

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich