Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.2006, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 615  
2 Morten Solem Norwegia 455 -160
3 Rafał Śliż Polska 409 -206
4 Gerald Wambacher Austria 354 -261
5 Mathias Hafele Austria 351 -264
6 Rok Urbanc Słowenia 337 -278
7 Bastian Kaltenböck Austria 323 -292
8 Henning Stensrud Norwegia 310 -305
9 Manuel Fettner Austria 281 -334
10 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -342
11 Roland Mueller Austria 270 -345
12 Stefan Kaiser Austria 241 -374
13 Jure Radelj Słowenia 229 -386
14 Anze Damjan Słowenia 217 -398
15 Borek Sedlak Czechy 208 -407
16 Stefan Thurnbichler Austria 191 -424
17 Jure Sinkovec Słowenia 190 -425
18 Harri Olli Finlandia 187 -428
19 Maximilian Mechler Niemcy 176 -439
20 Primoz Roglic Słowenia 160 -455
21 Stephan Hocke Niemcy 141 -474
22 Jurij Tepes Słowenia 135 -480
23 Primoz Pikl Słowenia 132 -483
24 Kenshiro Ito Japonia 112 -503
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -507
26 Balthasar Schneider Austria 102 -513
27 Thomas Lobben Norwegia 101 -514
  Arttu Lappi Finlandia 101 -514
  Gorazd Robnik Słowenia 101 -514
30 Yukio Sakano Japonia 98 -517
31 Jure Bogataj Słowenia 97 -518
  Tomasz Pochwała Polska 97 -518
33 Bine Zupan Słowenia 95 -520
34 Lauri Hakola Finlandia 92 -523
35 Tom Hilde Norwegia 91 -524
36 Jernej Damjan Słowenia 89 -526
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -526
38 Jussi Hautamäki Finlandia 88 -527
  Marcin Bachleda Polska 88 -527
40 Robert Hrgota Słowenia 86 -529
41 Daniel Lackner Austria 84 -531
  Kai Bracht Niemcy 84 -531
43 Piotr Żyła Polska 82 -533
44 Andreas Wank Niemcy 81 -534
45 Masahiko Harada Japonia 80 -535
46 Akira Higashi Japonia 73 -542
47 Stefan Hula Polska 72 -543
  Kazuya Yoshioka Japonia 72 -543
  Julian Musiol Niemcy 72 -543
50 Ondrej Vaculik Czechy 69 -546
  Hiroki Yamada Japonia 69 -546
52 Yang Li Chiny 67 -548
53 Seou Choi Korea Pd. 65 -550
  Michal Dolezal Czechy 65 -550
  Emmanuel Chedal Francja 65 -550
56 Tommy Egeberg Norwegia 62 -553
57 Christian Bruder Niemcy 57 -558
  Veli-Matti Lindström Finlandia 57 -558
59 Hideharu Miyahira Japonia 54 -561
  Primoz Zupan Słowenia 54 -561
61 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -564
62 Jakob Grimholm Szwecja 47 -568
  Jon Aaraas Norwegia 47 -568
64 Wojciech Skupień Polska 45 -570
65 Matevz Sparovec Słowenia 42 -573
66 Kalle Keituri Finlandia 40 -575
  Mario Innauer Austria 40 -575
  Jan Mazoch Czechy 40 -575
69 Shingo Ueno Japonia 39 -576
70 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -584
71 Antonin Hajek Czechy 29 -586
72 Nejc Frank Słowenia 28 -587
  Clint Jones USA 28 -587
74 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -589
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -589
76 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -591
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -591
78 Guido Landert Szwajcaria 23 -592
79 Simon Ammann Szwajcaria 22 -593
80 Lukas Hlava Czechy 21 -594
81 Severin Freund Niemcy 19 -596
82 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -597
83 Frantisek Vaculik Czechy 15 -600
84 Zhandong Tian Chiny 13 -602
  Nicolas Dessum Francja 13 -602
86 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -603
  Nicolas Fettner Austria 12 -603
  Erik Simon Niemcy 12 -603
89 Saso Tadic Słowenia 11 -604
90 Mario Kürschner Niemcy 10 -605
  Arthur Pauli Austria 10 -605
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -605
93 Kevin Horlacher Niemcy 9 -606
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -606
95 Tomisław Tajner Polska 8 -607
  Evgeni Plekhov Rosja 8 -607
97 Nico Faller Niemcy 7 -608
  Valery Kobelev Rosja 7 -608
99 Morten Gjesvold Norwegia 6 -609
  Stefan Pieper Niemcy 6 -609
101 Taku Takeuchi Japonia 5 -610
  Christoph Lenz Austria 5 -610
103 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -611
  Branko Iskra Słowenia 4 -611
105 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -612
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -612
107 Wojciech Tajner Polska 2 -613
  Christoph Strickner Austria 2 -613
109 Tommy Schwall USA 1 -614
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -614
  Damjan Fras Słowenia 1 -614
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -614
  Jens Salumäe Estonia 1 -614
  Roman Koudelka Czechy 1 -614
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2542  
2 Słowenia Słowenia 2008 -534
3 Norwegia Norwegia 1697 -845
4 Polska Polska 803 -1739
5 Japonia Japonia 716 -1826
6 Niemcy Niemcy 705 -1837
7 Finlandia Finlandia 699 -1843
8 Czechy Czechy 448 -2094
9 Korea Pd. Korea Pd. 144 -2398
10 Francja Francja 96 -2446
11 Szwajcaria Szwajcaria 80 -2462
  Chiny Chiny 80 -2462
13 Szwecja Szwecja 47 -2495
14 USA USA 29 -2513
15 Rosja Rosja 15 -2527
16 Kazachstan Kazachstan 13 -2529
17 Ukraina Ukraina 3 -2539
18 Estonia Estonia 1 -2541

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Kranj
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Kranj
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
09:30
CoC Kranj
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
04:50
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
dzisiaj
06:26
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | 1. konkurs kobiet, HS 90
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
10:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
dzisiaj
13:53
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
17:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Polskie skocznie
dzisiaj
21:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
22:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich