Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.2006, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 615  
2 Morten Solem Norwegia 455 -160
3 Rafał Śliż Polska 409 -206
4 Gerald Wambacher Austria 354 -261
5 Mathias Hafele Austria 351 -264
6 Rok Urbanc Słowenia 337 -278
7 Bastian Kaltenböck Austria 323 -292
8 Henning Stensrud Norwegia 310 -305
9 Manuel Fettner Austria 281 -334
10 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -342
11 Roland Mueller Austria 270 -345
12 Stefan Kaiser Austria 241 -374
13 Jure Radelj Słowenia 229 -386
14 Anze Damjan Słowenia 217 -398
15 Borek Sedlak Czechy 208 -407
16 Stefan Thurnbichler Austria 191 -424
17 Jure Sinkovec Słowenia 190 -425
18 Harri Olli Finlandia 187 -428
19 Maximilian Mechler Niemcy 176 -439
20 Primoz Roglic Słowenia 160 -455
21 Stephan Hocke Niemcy 141 -474
22 Jurij Tepes Słowenia 135 -480
23 Primoz Pikl Słowenia 132 -483
24 Kenshiro Ito Japonia 112 -503
25 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -507
26 Balthasar Schneider Austria 102 -513
27 Arttu Lappi Finlandia 101 -514
  Gorazd Robnik Słowenia 101 -514
  Thomas Lobben Norwegia 101 -514
30 Yukio Sakano Japonia 98 -517
31 Jure Bogataj Słowenia 97 -518
  Tomasz Pochwała Polska 97 -518
33 Bine Zupan Słowenia 95 -520
34 Lauri Hakola Finlandia 92 -523
35 Tom Hilde Norwegia 91 -524
36 Shohei Tochimoto Japonia 89 -526
  Jernej Damjan Słowenia 89 -526
38 Jussi Hautamäki Finlandia 88 -527
  Marcin Bachleda Polska 88 -527
40 Robert Hrgota Słowenia 86 -529
41 Kai Bracht Niemcy 84 -531
  Daniel Lackner Austria 84 -531
43 Piotr Żyła Polska 82 -533
44 Andreas Wank Niemcy 81 -534
45 Masahiko Harada Japonia 80 -535
46 Akira Higashi Japonia 73 -542
47 Stefan Hula Polska 72 -543
  Kazuya Yoshioka Japonia 72 -543
  Julian Musiol Niemcy 72 -543
50 Hiroki Yamada Japonia 69 -546
  Ondrej Vaculik Czechy 69 -546
52 Yang Li Chiny 67 -548
53 Michal Dolezal Czechy 65 -550
  Emmanuel Chedal Francja 65 -550
  Seou Choi Korea Pd. 65 -550
56 Tommy Egeberg Norwegia 62 -553
57 Veli-Matti Lindström Finlandia 57 -558
  Christian Bruder Niemcy 57 -558
59 Primoz Zupan Słowenia 54 -561
  Hideharu Miyahira Japonia 54 -561
61 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -564
62 Jon Aaraas Norwegia 47 -568
  Jakob Grimholm Szwecja 47 -568
64 Wojciech Skupień Polska 45 -570
65 Matevz Sparovec Słowenia 42 -573
66 Mario Innauer Austria 40 -575
  Jan Mazoch Czechy 40 -575
  Kalle Keituri Finlandia 40 -575
69 Shingo Ueno Japonia 39 -576
70 Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -584
71 Antonin Hajek Czechy 29 -586
72 Nejc Frank Słowenia 28 -587
  Clint Jones USA 28 -587
74 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -589
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -589
76 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -591
  Yoshihiko Osanai Japonia 24 -591
78 Guido Landert Szwajcaria 23 -592
79 Simon Ammann Szwajcaria 22 -593
80 Lukas Hlava Czechy 21 -594
81 Severin Freund Niemcy 19 -596
82 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -597
83 Frantisek Vaculik Czechy 15 -600
84 Nicolas Dessum Francja 13 -602
  Zhandong Tian Chiny 13 -602
86 Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -603
  Nicolas Fettner Austria 12 -603
  Erik Simon Niemcy 12 -603
89 Saso Tadic Słowenia 11 -604
90 Arthur Pauli Austria 10 -605
  Olav Magne Dönnem Norwegia 10 -605
  Mario Kürschner Niemcy 10 -605
93 Kevin Horlacher Niemcy 9 -606
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -606
95 Evgeni Plekhov Rosja 8 -607
  Tomisław Tajner Polska 8 -607
97 Nico Faller Niemcy 7 -608
  Valery Kobelev Rosja 7 -608
99 Morten Gjesvold Norwegia 6 -609
  Stefan Pieper Niemcy 6 -609
101 Taku Takeuchi Japonia 5 -610
  Christoph Lenz Austria 5 -610
103 Branko Iskra Słowenia 4 -611
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -611
105 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -612
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -612
107 Wojciech Tajner Polska 2 -613
  Christoph Strickner Austria 2 -613
109 Shusaku Hosoyama Japonia 1 -614
  Jens Salumäe Estonia 1 -614
  Roman Koudelka Czechy 1 -614
  Tommy Schwall USA 1 -614
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -614
  Damjan Fras Słowenia 1 -614
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2542  
2 Słowenia Słowenia 2008 -534
3 Norwegia Norwegia 1697 -845
4 Polska Polska 803 -1739
5 Japonia Japonia 716 -1826
6 Niemcy Niemcy 705 -1837
7 Finlandia Finlandia 699 -1843
8 Czechy Czechy 448 -2094
9 Korea Pd. Korea Pd. 144 -2398
10 Francja Francja 96 -2446
11 Chiny Chiny 80 -2462
  Szwajcaria Szwajcaria 80 -2462
13 Szwecja Szwecja 47 -2495
14 USA USA 29 -2513
15 Rosja Rosja 15 -2527
16 Kazachstan Kazachstan 13 -2529
17 Ukraina Ukraina 3 -2539
18 Estonia Estonia 1 -2541

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nejc Dezman
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
03:59
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:59
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich