Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2021
Najbliższe zawody
10.12.2021, godz. 15:00
Klingenthal HS-140
P¦ K
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2006, Titisee-Neustadt K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 615  
2 Morten Solem Norwegia 455 -160
3 Rafał ¦liż Polska 409 -206
4 Rok Urbanc Słowenia 327 -288
5 Henning Stensrud Norwegia 310 -305
6 Manuel Fettner Austria 281 -334
7 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -342
8 Roland Mueller Austria 249 -366
9 Anze Damjan Słowenia 217 -398
10 Jure Radelj Słowenia 214 -401
11 Bastian Kaltenböck Austria 211 -404
12 Mathias Hafele Austria 201 -414
13 Stefan Thurnbichler Austria 191 -424
14 Harri Olli Finlandia 180 -435
15 Maximilian Mechler Niemcy 176 -439
16 Gerald Wambacher Austria 174 -441
17 Stefan Kaiser Austria 165 -450
18 Borek Sedlak Czechy 163 -452
19 Primoz Roglic Słowenia 160 -455
20 Jure Sinkovec Słowenia 145 -470
21 Stephan Hocke Niemcy 141 -474
22 Jurij Tepes Słowenia 135 -480
23 Kenshiro Ito Japonia 112 -503
24 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -507
25 Primoz Pikl Słowenia 106 -509
26 Balthasar Schneider Austria 102 -513
27 Gorazd Robnik Słowenia 101 -514
28 Yukio Sakano Japonia 98 -517
29 Tomasz Pochwała Polska 97 -518
30 Shohei Tochimoto Japonia 89 -526
  Jernej Damjan Słowenia 89 -526
32 Marcin Bachleda Polska 88 -527
  Jussi Hautamäki Finlandia 88 -527
34 Robert Hrgota Słowenia 86 -529
35 Kai Bracht Niemcy 84 -531
36 Piotr Żyła Polska 82 -533
37 Masahiko Harada Japonia 80 -535
38 Jure Bogataj Słowenia 74 -541
39 Akira Higashi Japonia 73 -542
40 Kazuya Yoshioka Japonia 72 -543
  Julian Musiol Niemcy 72 -543
  Stefan Hula Polska 72 -543
43 Hiroki Yamada Japonia 69 -546
44 Emmanuel Chedal Francja 65 -550
45 Bine Zupan Słowenia 63 -552
46 Ondrej Vaculik Czechy 56 -559
47 Lauri Hakola Finlandia 54 -561
  Hideharu Miyahira Japonia 54 -561
49 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -564
50 Andreas Wank Niemcy 49 -566
51 Jakob Grimholm Szwecja 47 -568
52 Daniel Lackner Austria 45 -570
  Wojciech Skupień Polska 45 -570
54 Veli-Matti Lindström Finlandia 44 -571
55 Seou Choi Korea Pd. 41 -574
  Arttu Lappi Finlandia 41 -574
57 Mario Innauer Austria 40 -575
  Jan Mazoch Czechy 40 -575
59 Shingo Ueno Japonia 39 -576
60 Thomas Lobben Norwegia 38 -577
61 Jon Aaraas Norwegia 33 -582
62 Matevz Sparovec Słowenia 31 -584
  Marc Krauspenhaar Niemcy 31 -584
64 Antonin Hajek Czechy 29 -586
65 Clint Jones USA 28 -587
  Nejc Frank Słowenia 28 -587
67 Tom Hilde Norwegia 26 -589
  Tommy Egeberg Norwegia 26 -589
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -589
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -589
71 Michal Dolezal Czechy 25 -590
72 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -591
  Yoshihiko Osanai Japonia 24 -591
74 Guido Landert Szwajcaria 23 -592
75 Primoz Zupan Słowenia 22 -593
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -593
77 Vincent Descombes Sevoie Francja 18 -597
78 Christian Bruder Niemcy 15 -600
79 Severin Freund Niemcy 14 -601
80 Nicolas Dessum Francja 13 -602
  Zhandong Tian Chiny 13 -602
82 Erik Simon Niemcy 12 -603
  Nikolay Karpenko Kazachstan 12 -603
84 Saso Tadic Słowenia 11 -604
85 Arthur Pauli Austria 10 -605
  Mario Kürschner Niemcy 10 -605
87 Nicolas Fettner Austria 9 -606
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -606
89 Evgeni Plekhov Rosja 8 -607
  Tomisław Tajner Polska 8 -607
91 Frantisek Vaculik Czechy 7 -608
  Yang Li Chiny 7 -608
93 Stefan Pieper Niemcy 6 -609
94 Taku Takeuchi Japonia 5 -610
  Christoph Lenz Austria 5 -610
96 Nico Faller Niemcy 4 -611
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -611
98 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -612
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 3 -612
100 Tommy Schwall USA 1 -614
  Lukas Hlava Czechy 1 -614
  Alexey Korolev Kazachstan 1 -614
  Jens Salumäe Estonia 1 -614
  Roman Koudelka Czechy 1 -614
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -614
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1959  
2 Słowenia Słowenia 1809 -150
3 Norwegia Norwegia 1503 -456
4 Polska Polska 801 -1158
5 Japonia Japonia 716 -1243
6 Niemcy Niemcy 614 -1345
7 Finlandia Finlandia 541 -1418
8 Czechy Czechy 322 -1637
9 Korea Pd. Korea Pd. 120 -1839
10 Francja Francja 96 -1863
11 Szwajcaria Szwajcaria 80 -1879
12 Szwecja Szwecja 47 -1912
13 USA USA 29 -1930
14 Chiny Chiny 20 -1939
15 Kazachstan Kazachstan 13 -1946
16 Rosja Rosja 8 -1951
17 Ukraina Ukraina 3 -1956
18 Estonia Estonia 1 -1958

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
9 grudnia 2021 (czwartek)
14:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna K/M
16:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
18:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
10 grudnia 2021 (pi±tek)
14:00
P¦ Klingenthal
seria próbna K
15:00
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
16:00
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
16:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:15
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
18:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening K
18:30
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
19:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind. K
19:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
19:15
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
11 grudnia 2021 (sobota)
09:00
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
09:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna K
09:30
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind. K
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
10:30
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
14:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
dzisiaj
21:29
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
00:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
12:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
06:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
08:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
10.12.2021
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.12.2021
09:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła, Polska
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich