Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 15.01.2006, Sapporo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anders Bardal Norwegia 615  
2 Morten Solem Norwegia 455 -160
3 Rafał ¦liż Polska 409 -206
4 Rok Urbanc Słowenia 327 -288
5 Henning Stensrud Norwegia 310 -305
6 Manuel Fettner Austria 281 -334
7 Reinhard Schwarzenberger Austria 273 -342
8 Anze Damjan Słowenia 217 -398
9 Jure Radelj Słowenia 214 -401
10 Stefan Thurnbichler Austria 191 -424
11 Harri Olli Finlandia 180 -435
12 Maximilian Mechler Niemcy 176 -439
13 Roland Mueller Austria 169 -446
14 Primoz Roglic Słowenia 160 -455
15 Stefan Kaiser Austria 154 -461
16 Jure Sinkovec Słowenia 145 -470
17 Mathias Hafele Austria 141 -474
  Stephan Hocke Niemcy 141 -474
19 Jurij Tepes Słowenia 135 -480
20 Gerald Wambacher Austria 134 -481
21 Borek Sedlak Czechy 113 -502
22 Kenshiro Ito Japonia 112 -503
23 Bastian Kaltenböck Austria 111 -504
24 Kimmo Yliriesto Finlandia 108 -507
25 Primoz Pikl Słowenia 106 -509
26 Balthasar Schneider Austria 102 -513
27 Gorazd Robnik Słowenia 101 -514
28 Yukio Sakano Japonia 98 -517
29 Tomasz Pochwała Polska 97 -518
30 Jernej Damjan Słowenia 89 -526
  Shohei Tochimoto Japonia 89 -526
32 Jussi Hautamäki Finlandia 88 -527
  Marcin Bachleda Polska 88 -527
34 Robert Hrgota Słowenia 86 -529
35 Kai Bracht Niemcy 84 -531
36 Piotr Żyła Polska 82 -533
37 Masahiko Harada Japonia 80 -535
38 Akira Higashi Japonia 73 -542
39 Julian Musiol Niemcy 72 -543
  Stefan Hula Polska 72 -543
  Kazuya Yoshioka Japonia 72 -543
42 Hiroki Yamada Japonia 69 -546
43 Emmanuel Chedal Francja 65 -550
44 Ondrej Vaculik Czechy 56 -559
45 Hideharu Miyahira Japonia 54 -561
  Jure Bogataj Słowenia 54 -561
47 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 51 -564
48 Bine Zupan Słowenia 48 -567
49 Jakob Grimholm Szwecja 47 -568
50 Wojciech Skupień Polska 45 -570
51 Veli-Matti Lindström Finlandia 44 -571
52 Seou Choi Korea Pd. 41 -574
53 Jan Mazoch Czechy 40 -575
  Mario Innauer Austria 40 -575
55 Shingo Ueno Japonia 39 -576
56 Matevz Sparovec Słowenia 31 -584
57 Antonin Hajek Czechy 29 -586
  Thomas Lobben Norwegia 29 -586
59 Nejc Frank Słowenia 28 -587
  Clint Jones USA 28 -587
61 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 26 -589
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -589
63 Lauri Hakola Finlandia 25 -590
64 Yoshihiko Osanai Japonia 24 -591
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -591
66 Guido Landert Szwajcaria 23 -592
67 Simon Ammann Szwajcaria 22 -593
68 Tom Hilde Norwegia 16 -599
69 Jon Aaraas Norwegia 15 -600
  Christian Bruder Niemcy 15 -600
71 Zhandong Tian Chiny 13 -602
  Andreas Wank Niemcy 13 -602
73 Erik Simon Niemcy 12 -603
74 Saso Tadic Słowenia 11 -604
75 Mario Kürschner Niemcy 10 -605
  Vincent Descombes Sevoie Francja 10 -605
  Arthur Pauli Austria 10 -605
78 Michal Dolezal Czechy 9 -606
  Marco Steinauer Szwajcaria 9 -606
  Arttu Lappi Finlandia 9 -606
81 Frantisek Vaculik Czechy 7 -608
  Yang Li Chiny 7 -608
  Marc Krauspenhaar Niemcy 7 -608
84 Stefan Pieper Niemcy 6 -609
85 Taku Takeuchi Japonia 5 -610
86 Chil-Ku Kang Korea Pd. 4 -611
87 Gregor Schlierenzauer Austria 3 -612
  Evgeni Plekhov Rosja 3 -612
  Nicolas Fettner Austria 3 -612
90 Nico Faller Niemcy 2 -613
91 Alexey Korolev Kazachstan 1 -614
  Tommy Schwall USA 1 -614
  Roman Koudelka Czechy 1 -614
  Shusaku Hosoyama Japonia 1 -614
  Jens Salumäe Estonia 1 -614
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1752  
2 Austria Austria 1612 -140
3 Norwegia Norwegia 1440 -312
4 Polska Polska 793 -959
5 Japonia Japonia 716 -1036
6 Niemcy Niemcy 538 -1214
7 Finlandia Finlandia 480 -1272
8 Czechy Czechy 255 -1497
9 Korea Pd. Korea Pd. 120 -1632
10 Szwajcaria Szwajcaria 80 -1672
11 Francja Francja 75 -1677
12 Szwecja Szwecja 47 -1705
13 USA USA 29 -1723
14 Chiny Chiny 20 -1732
15 Rosja Rosja 3 -1749
16 Kazachstan Kazachstan 1 -1751
  Estonia Estonia 1 -1751

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Ryoyu Kobayashi
66%
Karl Geiger
7%
inny skoczek
6%
Halvor Egner Granerud
3%
Marius Lindvik
2%
Markus Eisenbichler
2%
Anze Lanisek
1%
Jan Hoerl
1%
Robert Johansson
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich