Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 27.12.2005, Engelberg K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Henning Stensrud Norwegia 230  
2 Morten Solem Norwegia 193 -37
3 Harri Olli Finlandia 180 -50
4 Reinhard Schwarzenberger Austria 173 -57
5 Stefan Thurnbichler Austria 172 -58
6 Rafał ¦liż Polska 161 -69
7 Anders Bardal Norwegia 160 -70
8 Anze Damjan Słowenia 150 -80
9 Rok Urbanc Słowenia 136 -94
10 Jurij Tepes Słowenia 135 -95
11 Borek Sedlak Czechy 113 -117
12 Maximilian Mechler Niemcy 93 -137
13 Balthasar Schneider Austria 81 -149
14 Masahiko Harada Japonia 80 -150
15 Stephan Hocke Niemcy 72 -158
16 Tomasz Pochwała Polska 71 -159
17 Primoz Pikl Słowenia 68 -162
  Jussi Hautamäki Finlandia 68 -162
19 Kimmo Yliriesto Finlandia 64 -166
  Stefan Kaiser Austria 64 -166
21 Stefan Hula Polska 58 -172
22 Akira Higashi Japonia 54 -176
23 Jure Radelj Słowenia 53 -177
24 Manuel Fettner Austria 52 -178
25 Bine Zupan Słowenia 48 -182
26 Jakob Grimholm Szwecja 47 -183
  Kai Bracht Niemcy 47 -183
28 Wojciech Skupień Polska 45 -185
29 Veli-Matti Lindström Finlandia 44 -186
30 Jan Mazoch Czechy 40 -190
31 Piotr Żyła Polska 39 -191
32 Gorazd Robnik Słowenia 37 -193
33 Emmanuel Chedal Francja 36 -194
  Kenshiro Ito Japonia 36 -194
35 Bastian Kaltenböck Austria 34 -196
36 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 33 -197
37 Antonin Hajek Czechy 29 -201
38 Julian Musiol Niemcy 26 -204
  Michael Möllinger Szwajcaria 26 -204
40 Roland Mueller Austria 25 -205
41 Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -206
42 Simon Ammann Szwajcaria 22 -208
43 Yoshihiko Osanai Japonia 21 -209
44 Mathias Hafele Austria 20 -210
45 Ondrej Vaculik Czechy 18 -212
  Jure Sinkovec Słowenia 18 -212
  Clint Jones USA 18 -212
48 Tom Hilde Norwegia 16 -214
49 Nejc Frank Słowenia 15 -215
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 15 -215
51 Andreas Wank Niemcy 13 -217
  Zhandong Tian Chiny 13 -217
53 Guido Landert Szwajcaria 11 -219
  Jure Bogataj Słowenia 11 -219
  Yukio Sakano Japonia 11 -219
56 Hiroki Yamada Japonia 10 -220
57 Michal Dolezal Czechy 9 -221
  Erik Simon Niemcy 9 -221
59 Gerald Wambacher Austria 8 -222
60 Marco Steinauer Szwajcaria 7 -223
  Yang Li Chiny 7 -223
  Frantisek Vaculik Czechy 7 -223
63 Christian Bruder Niemcy 6 -224
  Vincent Descombes Sevoie Francja 6 -224
  Stefan Pieper Niemcy 6 -224
66 Taku Takeuchi Japonia 5 -225
67 Shohei Tochimoto Japonia 4 -226
68 Nicolas Fettner Austria 3 -227
  Evgeni Plekhov Rosja 3 -227
70 Jon Aaraas Norwegia 2 -228
  Nico Faller Niemcy 2 -228
72 Mario Kürschner Niemcy 1 -229
  Jens Salumäe Estonia 1 -229
  Tommy Schwall USA 1 -229
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 671  
2 Austria Austria 632 -39
3 Norwegia Norwegia 601 -70
4 Polska Polska 374 -297
5 Finlandia Finlandia 371 -300
6 Niemcy Niemcy 275 -396
7 Japonia Japonia 221 -450
8 Czechy Czechy 216 -455
9 Szwajcaria Szwajcaria 66 -605
10 Korea Pd. Korea Pd. 57 -614
11 Szwecja Szwecja 47 -624
12 Francja Francja 42 -629
13 Chiny Chiny 20 -651
14 USA USA 19 -652
15 Rosja Rosja 3 -668
16 Estonia Estonia 1 -670

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
07:28
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
dzisiaj
17:01
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
14:00
Eurosport 2 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich