Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 08.02.2004, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kaiser Austria 607  
2 Olav Magne Dönnem Norwegia 578 -29
3 Balthasar Schneider Austria 443 -164
4 Ferdinand Bader Niemcy 398 -209
5 Kim-Roar Hansen Norwegia 340 -267
6 Jernej Damjan Słowenia 335 -272
7 Stefan Thurnbichler Austria 310 -297
8 Akira Higashi Japonia 309 -298
9 Christian Nagiller Austria 305 -302
10 Roland Mueller Austria 302 -305
11 Bine Zupan Słowenia 295 -312
  Wolfgang Loitzl Austria 295 -312
13 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -313
14 Daiki Ito Japonia 270 -337
15 Pekka Salminen Finlandia 249 -358
16 Andreas Widhölzl Austria 240 -367
17 Martin Koch Austria 224 -383
18 Ole Christen Enger Norwegia 223 -384
19 Daniel Forfang Norwegia 222 -385
20 Janne Happonen Finlandia 211 -396
21 Mateusz Rutkowski Polska 201 -406
22 Lars Bystoel Norwegia 200 -407
23 Manuel Fettner Austria 185 -422
24 Jure Bogataj Słowenia 174 -433
25 Bernhard Metzler Austria 170 -437
26 Michael Neumayer Niemcy 154 -453
27 Toni Nieminen Finlandia 146 -461
28 Stephan Hocke Niemcy 140 -467
  Kazuya Yoshioka Japonia 140 -467
30 Takanobu Okabe Japonia 139 -468
31 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 134 -473
32 Janne Ylijärvi Finlandia 132 -475
33 Jörg Ritzerfeld Niemcy 129 -478
34 Wojciech Skupień Polska 127 -480
35 Kimmo Yliriesto Finlandia 125 -482
36 Reinhard Schwarzenberger Austria 124 -483
37 Kazuki Nishishita Japonia 123 -484
38 Jon Aaraas Norwegia 112 -495
39 Hans Petrat Niemcy 111 -496
40 Chil-Ku Kang Korea Pd. 110 -497
  Morten Solem Norwegia 110 -497
42 Krystian Długopolski Polska 107 -500
43 Marco Steinauer Szwajcaria 98 -509
44 Harri Olli Finlandia 94 -513
45 Yusuke Kaneko Japonia 92 -515
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 92 -515
47 Stefan Pieper Niemcy 91 -516
48 Robert Mateja Polska 87 -520
49 Rok Urbanc Słowenia 85 -522
50 Kai Bracht Niemcy 79 -528
51 Olli Pekkala Finlandia 76 -531
52 Keita Umezaki Japonia 74 -533
53 Mathias Hafele Austria 71 -536
54 Radik Zhaparov Kazachstan 69 -538
55 Christof Duffner Niemcy 68 -539
56 Tomisław Tajner Polska 66 -541
57 Igor Medved Słowenia 64 -543
58 Wojciech Tajner Polska 62 -545
59 Florian Liegl Austria 58 -549
60 Arttu Lappi Finlandia 56 -551
  Christoph Strickner Austria 56 -551
62 Bine Norcic Słowenia 55 -552
63 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -559
  Lauri Hakola Finlandia 48 -559
65 Ivan Karaulov Kazachstan 46 -561
  Jussi Hautamäki Finlandia 46 -561
67 Lukas Tschuschnig Austria 44 -563
68 Maksim Anisimov Białoruś 43 -564
  Seou Choi Korea Pd. 43 -564
  Lukas Hlava Czechy 43 -564
71 Primoz Pikl Słowenia 42 -565
  Jan Mazoch Czechy 42 -565
73 Isak Grimholm Szwecja 41 -566
  Denis Kornilov Rosja 41 -566
75 Ryohei Nishimori Japonia 38 -569
76 Julian Musiol Niemcy 36 -571
77 Hiroki Yamada Japonia 34 -573
78 Heung Chul Choi Korea Pd. 32 -575
79 Jure Radelj Słowenia 31 -576
  Remi Santiago Francja 31 -576
81 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -580
  Christian Meyer Norwegia 27 -580
83 Haavard Lie Norwegia 24 -583
84 Michal Dolezal Czechy 23 -584
85 Damjan Fras Słowenia 22 -585
  Antonin Hajek Czechy 22 -585
87 Yang Li Chiny 21 -586
  Frank Reichel Niemcy 21 -586
  Michael Nagiller Austria 21 -586
90 Erik Leine Wangen Norwegia 20 -587
  Tomasz Pochwała Polska 20 -587
  Bastian Kaltenböck Austria 20 -587
93 Marc Vogel Szwajcaria 18 -589
94 Zhandong Tian Chiny 17 -590
95 Dimitry Ipatov Rosja 16 -591
  Gorazd Robnik Słowenia 16 -591
97 Uros Peterka Słowenia 15 -592
98 David Lazzaroni Francja 13 -594
  Meinrad Hofmeier Niemcy 13 -594
100 Sergei Rodionov Rosja 12 -595
101 Kamil Stoch Polska 11 -596
  Teppei Takano Japonia 11 -596
103 Evgeni Plekhov Rosja 10 -597
104 Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -598
  Thomas Lobben Norwegia 9 -598
106 Jianxun Wang Chiny 8 -599
107 Christoph Lenz Austria 7 -600
  Milan Zivic Słowenia 7 -600
  Rafał Śliż Polska 7 -600
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -600
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -600
112 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -601
113 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -602
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -602
115 Benjamin Brunner Niemcy 4 -603
  Borek Sedlak Czechy 4 -603
  Markus Eigentler Austria 4 -603
  Florentin Durand Francja 4 -603
  Michal Psenko Słowacja 4 -603
  Masahiko Harada Japonia 4 -603
121 Giancarlo Adami Włochy 3 -604
  Gregory Baxter Kanada 3 -604
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -604
124 Boy van Baarle Holandia 2 -605
  Magnus Rostad Norwegia 2 -605
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -605
127 Terje Hilde Norwegia 1 -606
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -606
  Florian Enders Niemcy 1 -606
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -606
  Nicolas Fettner Austria 1 -606
  Masayuki Sato Japonia 1 -606
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3494  
2 Norwegia Norwegia 1869 -1625
3 Finlandia Finlandia 1480 -2014
4 Japonia Japonia 1401 -2093
5 Niemcy Niemcy 1261 -2233
6 Słowenia Słowenia 1189 -2305
7 Polska Polska 688 -2806
8 Kazachstan Kazachstan 207 -3287
9 Korea Pd. Korea Pd. 191 -3303
10 Czechy Czechy 134 -3360
11 Szwajcaria Szwajcaria 121 -3373
12 Rosja Rosja 79 -3415
13 Francja Francja 50 -3444
14 Chiny Chiny 46 -3448
15 Białoruś Białoruś 43 -3451
16 Szwecja Szwecja 41 -3453
17 Włochy Włochy 4 -3490
  Słowacja Słowacja 4 -3490
19 Kanada Kanada 3 -3491
20 Holandia Holandia 2 -3492

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:37
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich