Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 31.01.2004, Brotterode K-98
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 578  
2 Stefan Kaiser Austria 539 -39
3 Balthasar Schneider Austria 428 -150
4 Ferdinand Bader Niemcy 348 -230
5 Kim-Roar Hansen Norwegia 316 -262
6 Stefan Thurnbichler Austria 310 -268
7 Akira Higashi Japonia 309 -269
8 Roland Mueller Austria 302 -276
9 Wolfgang Loitzl Austria 295 -283
10 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -284
11 Bine Zupan Słowenia 290 -288
12 Daiki Ito Japonia 270 -308
13 Jernej Damjan Słowenia 243 -335
14 Andreas Widhölzl Austria 240 -338
15 Christian Nagiller Austria 225 -353
16 Martin Koch Austria 224 -354
17 Janne Happonen Finlandia 208 -370
18 Daniel Forfang Norwegia 204 -374
19 Mateusz Rutkowski Polska 201 -377
20 Lars Bystoel Norwegia 200 -378
21 Ole Christen Enger Norwegia 187 -391
22 Manuel Fettner Austria 185 -393
23 Jure Bogataj Słowenia 174 -404
24 Pekka Salminen Finlandia 149 -429
25 Toni Nieminen Finlandia 146 -432
26 Takanobu Okabe Japonia 139 -439
27 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 132 -446
  Janne Ylijärvi Finlandia 132 -446
29 Bernhard Metzler Austria 125 -453
30 Michael Neumayer Niemcy 124 -454
31 Kazuya Yoshioka Japonia 116 -462
32 Jon Aaraas Norwegia 112 -466
33 Morten Solem Norwegia 110 -468
34 Krystian Długopolski Polska 105 -473
35 Jörg Ritzerfeld Niemcy 100 -478
36 Marco Steinauer Szwajcaria 98 -480
37 Kimmo Yliriesto Finlandia 96 -482
38 Hans Petrat Niemcy 93 -485
39 Stefan Pieper Niemcy 91 -487
40 Wojciech Skupień Polska 87 -491
  Robert Mateja Polska 87 -491
  Harri Olli Finlandia 87 -491
43 Rok Urbanc Słowenia 85 -493
44 Olli Pekkala Finlandia 76 -502
45 Keita Umezaki Japonia 74 -504
46 Assan Takhtakhunov Kazachstan 72 -506
47 Yusuke Kaneko Japonia 71 -507
48 Christof Duffner Niemcy 68 -510
49 Kai Bracht Niemcy 65 -513
50 Igor Medved Słowenia 64 -514
51 Kazuki Nishishita Japonia 63 -515
52 Stephan Hocke Niemcy 60 -518
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -518
54 Florian Liegl Austria 58 -520
55 Christoph Strickner Austria 56 -522
56 Mathias Hafele Austria 55 -523
57 Tomisław Tajner Polska 50 -528
58 Wojciech Tajner Polska 49 -529
  Bine Norcic Słowenia 49 -529
60 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -530
61 Ivan Karaulov Kazachstan 46 -532
62 Lukas Tschuschnig Austria 44 -534
63 Seou Choi Korea Pd. 43 -535
  Maksim Anisimov Białoruś 43 -535
65 Isak Grimholm Szwecja 41 -537
  Denis Kornilov Rosja 41 -537
67 Ryohei Nishimori Japonia 38 -540
68 Lauri Hakola Finlandia 37 -541
69 Julian Musiol Niemcy 36 -542
70 Arttu Lappi Finlandia 34 -544
  Hiroki Yamada Japonia 34 -544
72 Jure Radelj Słowenia 31 -547
73 Remi Santiago Francja 30 -548
74 Christian Meyer Norwegia 27 -551
  Fumihisa Yumoto Japonia 27 -551
76 Haavard Lie Norwegia 24 -554
  Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -554
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -554
79 Antonin Hajek Czechy 22 -556
80 Yang Li Chiny 21 -557
  Michael Nagiller Austria 21 -557
82 Bastian Kaltenböck Austria 20 -558
83 Marc Vogel Szwajcaria 18 -560
  Jan Mazoch Czechy 18 -560
85 Zhandong Tian Chiny 17 -561
  Lukas Hlava Czechy 17 -561
87 Dimitry Ipatov Rosja 16 -562
  Primoz Pikl Słowenia 16 -562
89 Uros Peterka Słowenia 15 -563
90 David Lazzaroni Francja 13 -565
91 Sergei Rodionov Rosja 12 -566
  Tomasz Pochwała Polska 12 -566
93 Frank Reichel Niemcy 11 -567
  Kamil Stoch Polska 11 -567
95 Evgeni Plekhov Rosja 10 -568
96 Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -569
  Michal Dolezal Czechy 9 -569
  Thomas Lobben Norwegia 9 -569
  Radik Zhaparov Kazachstan 9 -569
100 Jianxun Wang Chiny 8 -570
101 Milan Zivic Słowenia 7 -571
  Rafał Śliż Polska 7 -571
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -571
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -571
  Christoph Lenz Austria 7 -571
106 Erik Leine Wangen Norwegia 6 -572
  Gorazd Robnik Słowenia 6 -572
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -572
  Jussi Hautamäki Finlandia 6 -572
110 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -573
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -573
112 Borek Sedlak Czechy 4 -574
  Markus Eigentler Austria 4 -574
  Florentin Durand Francja 4 -574
  Masahiko Harada Japonia 4 -574
116 Gregory Baxter Kanada 3 -575
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -575
  Giancarlo Adami Włochy 3 -575
119 Magnus Rostad Norwegia 2 -576
  Boy van Baarle Holandia 2 -576
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -576
122 Terje Hilde Norwegia 1 -577
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -577
  Florian Enders Niemcy 1 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 1 -577
  Nicolas Fettner Austria 1 -577
  Masayuki Sato Japonia 1 -577
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3170  
2 Norwegia Norwegia 1777 -1393
3 Japonia Japonia 1283 -1887
4 Finlandia Finlandia 1268 -1902
5 Słowenia Słowenia 1028 -2142
6 Niemcy Niemcy 1013 -2157
7 Polska Polska 609 -2561
8 Korea Pd. Korea Pd. 133 -3037
9 Kazachstan Kazachstan 127 -3043
10 Szwajcaria Szwajcaria 121 -3049
11 Rosja Rosja 79 -3091
12 Czechy Czechy 70 -3100
13 Francja Francja 49 -3121
14 Chiny Chiny 46 -3124
15 Białoruś Białoruś 43 -3127
16 Szwecja Szwecja 41 -3129
17 Włochy Włochy 4 -3166
18 Kanada Kanada 3 -3167
19 Holandia Holandia 2 -3168

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
09:15
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
22:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
00:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
1.3.2024
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich