Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja po konkursie: 25.01.2004, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Olav Magne Dönnem Norwegia 578  
2 Stefan Kaiser Austria 499 -79
3 Balthasar Schneider Austria 414 -164
4 Ferdinand Bader Niemcy 348 -230
5 Kim-Roar Hansen Norwegia 316 -262
6 Stefan Thurnbichler Austria 310 -268
7 Akira Higashi Japonia 309 -269
8 Roland Mueller Austria 302 -276
9 Wolfgang Loitzl Austria 295 -283
10 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 294 -284
11 Daiki Ito Japonia 270 -308
  Bine Zupan Słowenia 270 -308
13 Christian Nagiller Austria 225 -353
14 Martin Koch Austria 224 -354
15 Janne Happonen Finlandia 208 -370
16 Jernej Damjan Słowenia 207 -371
17 Daniel Forfang Norwegia 204 -374
18 Mateusz Rutkowski Polska 201 -377
19 Lars Bystoel Norwegia 200 -378
20 Ole Christen Enger Norwegia 187 -391
21 Manuel Fettner Austria 175 -403
22 Jure Bogataj Słowenia 174 -404
23 Andreas Widhölzl Austria 160 -418
24 Toni Nieminen Finlandia 146 -432
25 Takanobu Okabe Japonia 139 -439
26 Janne Ylijärvi Finlandia 132 -446
27 Jon Aaraas Norwegia 112 -466
28 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 110 -468
  Morten Solem Norwegia 110 -468
30 Krystian Długopolski Polska 105 -473
31 Kazuya Yoshioka Japonia 101 -477
32 Pekka Salminen Finlandia 99 -479
33 Marco Steinauer Szwajcaria 98 -480
34 Kimmo Yliriesto Finlandia 96 -482
35 Bernhard Metzler Austria 93 -485
36 Stefan Pieper Niemcy 89 -489
37 Harri Olli Finlandia 87 -491
  Wojciech Skupień Polska 87 -491
  Robert Mateja Polska 87 -491
40 Rok Urbanc Słowenia 85 -493
41 Michael Neumayer Niemcy 79 -499
42 Olli Pekkala Finlandia 76 -502
43 Keita Umezaki Japonia 74 -504
44 Hans Petrat Niemcy 69 -509
45 Christof Duffner Niemcy 68 -510
46 Yusuke Kaneko Japonia 66 -512
47 Kai Bracht Niemcy 65 -513
48 Igor Medved Słowenia 64 -514
49 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60 -518
50 Florian Liegl Austria 58 -520
51 Christoph Strickner Austria 56 -522
52 Tomisław Tajner Polska 50 -528
53 Wojciech Tajner Polska 49 -529
  Kazuki Nishishita Japonia 49 -529
55 Primoz Zupan-Urh Słowenia 48 -530
56 Lukas Tschuschnig Austria 44 -534
57 Seou Choi Korea Pd. 43 -535
  Assan Takhtakhunov Kazachstan 43 -535
  Mathias Hafele Austria 43 -535
60 Isak Grimholm Szwecja 41 -537
  Denis Kornilov Rosja 41 -537
  Bine Norcic Słowenia 41 -537
63 Ryohei Nishimori Japonia 38 -540
64 Julian Musiol Niemcy 36 -542
65 Hiroki Yamada Japonia 34 -544
  Maksim Anisimov Białoruś 34 -544
  Arttu Lappi Finlandia 34 -544
68 Jure Radelj Słowenia 31 -547
69 Remi Santiago Francja 30 -548
70 Fumihisa Yumoto Japonia 27 -551
  Christian Meyer Norwegia 27 -551
72 Reinhard Schwarzenberger Austria 24 -554
  Heung Chul Choi Korea Pd. 24 -554
  Haavard Lie Norwegia 24 -554
75 Antonin Hajek Czechy 22 -556
76 Yang Li Chiny 21 -557
  Michael Nagiller Austria 21 -557
  Lauri Hakola Finlandia 21 -557
79 Bastian Kaltenböck Austria 20 -558
  Ivan Karaulov Kazachstan 20 -558
81 Marc Vogel Szwajcaria 18 -560
82 Zhandong Tian Chiny 17 -561
83 Primoz Pikl Słowenia 16 -562
  Dimitry Ipatov Rosja 16 -562
85 Uros Peterka Słowenia 15 -563
86 David Lazzaroni Francja 13 -565
87 Tomasz Pochwała Polska 12 -566
  Sergei Rodionov Rosja 12 -566
89 Kamil Stoch Polska 11 -567
90 Lukas Hlava Czechy 10 -568
  Evgeni Plekhov Rosja 10 -568
92 Thomas Lobben Norwegia 9 -569
  Radik Zhaparov Kazachstan 9 -569
  Marc Krauspenhaar Niemcy 9 -569
  Michal Dolezal Czechy 9 -569
96 Jianxun Wang Chiny 8 -570
97 Christoph Lenz Austria 7 -571
  Milan Zivic Słowenia 7 -571
  Rafał Śliż Polska 7 -571
  Daniel Klausmann Niemcy 7 -571
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -571
102 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 6 -572
  Erik Leine Wangen Norwegia 6 -572
  Gorazd Robnik Słowenia 6 -572
105 Shusaku Hosoyama Japonia 5 -573
  Sandro Steiner Szwajcaria 5 -573
107 Masahiko Harada Japonia 4 -574
  Markus Eigentler Austria 4 -574
  Florentin Durand Francja 4 -574
110 Giancarlo Adami Włochy 3 -575
  Joonas Ikonen Finlandia 3 -575
112 Boy van Baarle Holandia 2 -576
  Magnus Rostad Norwegia 2 -576
  Vincent Descombes Sevoie Francja 2 -576
115 Stefano Chiapolino Włochy 1 -577
  Nicolas Fettner Austria 1 -577
  Masayuki Sato Japonia 1 -577
  Terje Hilde Norwegia 1 -577
  Erik Lycke Solheim Norwegia 1 -577
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2982  
2 Norwegia Norwegia 1777 -1205
3 Japonia Japonia 1227 -1755
4 Finlandia Finlandia 1196 -1786
5 Słowenia Słowenia 964 -2018
6 Niemcy Niemcy 770 -2212
7 Polska Polska 609 -2373
8 Korea Pd. Korea Pd. 133 -2849
9 Szwajcaria Szwajcaria 121 -2861
10 Rosja Rosja 79 -2903
11 Kazachstan Kazachstan 72 -2910
12 Francja Francja 49 -2933
13 Chiny Chiny 46 -2936
14 Szwecja Szwecja 41 -2941
  Czechy Czechy 41 -2941
16 Białoruś Białoruś 34 -2948
17 Włochy Włochy 4 -2978
18 Holandia Holandia 2 -2980

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
03:59
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
03:59
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
11:54
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
11:55
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
12:26
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
57%
Stefan Kraft
9%
Kamil Stoch
7%
Halvor Egner Granerud
7%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Anze Lanisek
3%
Marius Lindvik
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Robert Johansson
0%
Daniel Andre Tande
0%
Markus Eisenbichler
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich