Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2002, Vikersund K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 1065  
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 759 -306
3 Janne Ylijärvi Finlandia 726 -339
4 Kai Bracht Niemcy 638 -427
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 606 -459
6 Robert Kranjec Słowenia 580 -485
7 Janne Happonen Finlandia 572 -493
8 Manuel Fettner Austria 533 -532
9 Alan Alborn USA 532 -533
10 Bine Norcic Słowenia 479 -586
11 Roland Audenrieth Niemcy 473 -592
12 Frank Löffler Niemcy 449 -616
13 Stefan Thurnbichler Austria 419 -646
14 Daniel Forfang Norwegia 411 -654
15 Pekka Salminen Finlandia 403 -662
16 Primoz Peterka Słowenia 383 -682
17 Sigurd Pettersen Norwegia 371 -694
18 Markus Eigentler Austria 370 -695
19 Bernhard Metzler Austria 356 -709
20 Reinhard Schwarzenberger Austria 348 -717
21 Martin Koch Austria 332 -733
22 Stefan Pieper Niemcy 326 -739
23 Hansjörg Jäkle Niemcy 322 -743
24 Clint Jones USA 318 -747
25 Heung Chul Choi Korea Pd. 312 -753
26 Primoz Zupan-Urh Słowenia 311 -754
27 Balthasar Schneider Austria 310 -755
28 Morten Solem Norwegia 300 -765
29 Kalle Keituri Finlandia 294 -771
30 Tommy Schwall USA 288 -777
31 Yasuhiro Shibata Japonia 287 -778
32 Gerhard Hofer Austria 282 -783
33 Jakub Jiroutek Czechy 279 -786
34 Teppei Takano Japonia 275 -790
35 Gorazd Robnik Słowenia 273 -792
36 Lauri Hakola Finlandia 272 -793
37 Bastian Kaltenböck Austria 267 -798
  Ferdinand Bader Niemcy 267 -798
39 Ole Christen Enger Norwegia 259 -806
40 Maximilian Mechler Niemcy 249 -816
41 Uros Peterka Słowenia 244 -821
42 Christian Nagiller Austria 241 -824
43 Lassi Huuskonen Finlandia 239 -826
44 Mathias Hafele Austria 235 -830
  Michael Möllinger Niemcy 235 -830
46 Akira Higashi Japonia 225 -840
47 Dirk Else Niemcy 211 -854
48 Stephan Hocke Niemcy 210 -855
49 Stefan Kaiser Austria 208 -857
50 Jure Radelj Słowenia 202 -863
51 Jernej Damjan Słowenia 194 -871
52 Blaz Vrhovnik Słowenia 192 -873
53 Tore S. Sneli Norwegia 190 -875
54 Hans Petrat Niemcy 183 -882
55 Jakub Hlava Czechy 182 -883
  Alexander Volkov Rosja 182 -883
  Frank Ludwig Niemcy 182 -883
58 Gasper Cavlovic Słowenia 180 -885
  Peter Zonta Słowenia 180 -885
60 Arttu Lappi Finlandia 177 -888
61 Igor Medved Słowenia 175 -890
62 Homare Kishimoto Japonia 174 -891
63 Akseli Kokkonen Finlandia 169 -896
64 Florian Liegl Austria 168 -897
65 Pasi Ahonen Finlandia 164 -901
66 Nicolas Dessum Francja 158 -907
67 Bard Naess Norwegia 154 -911
68 Wolfgang Loitzl Austria 151 -914
69 Brendan Doran USA 143 -922
70 Ildar Fatchullin Rosja 140 -925
71 Remi Santiago Francja 137 -928
72 Yuta Watase Japonia 136 -929
73 Rok Benkovic Słowenia 130 -935
74 David Andersen Norwegia 129 -936
75 Masayuki Sato Japonia 126 -939
76 Jan Mazoch Czechy 125 -940
77 Naoki Yasuzaki Japonia 124 -941
78 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122 -943
  Hiroya Saitoh Japonia 122 -943
80 Michal Dolezal Czechy 121 -944
81 Masahiko Harada Japonia 120 -945
  Thomas Hörl Austria 120 -945
83 Yusuke Kaneko Japonia 117 -948
84 Borek Sedlak Czechy 116 -949
85 Glynn Pedersen Wielka Brytania 113 -952
  Tami Kiuru Finlandia 113 -952
  Shingo Ueno Japonia 113 -952
88 Daijiro Higuchi Japonia 112 -953
  Marco Steinauer Szwajcaria 112 -953
90 Grzegorz ¦liwka Polska 110 -955
  Pasi Hyytiae Finlandia 110 -955
92 Jani Moisander Finlandia 108 -957
  Jim Denney jr USA 108 -957
94 Andrew Osadetz Kanada 107 -958
95 Takanobu Okabe Japonia 106 -959
96 Wojciech Skupień Polska 104 -961
  Jan Matura Czechy 104 -961
98 Marcin Bachleda Polska 102 -963
99 Georg Späth Niemcy 100 -965
100 Tom Sandvold Norwegia 99 -966
  Hiroki Yamada Japonia 99 -966
102 Shinichiro Saito Japonia 98 -967
  Jan Dolezal Czechy 98 -967
  Matej Uram Słowacja 98 -967
105 Martin Mesik Słowacja 97 -968
106 Daiki Ito Japonia 93 -972
107 Łukasz Kruczek Polska 89 -976
108 Yukio Sakano Japonia 87 -978
109 Yasunori Suzuki Japonia 86 -979
110 Frode Haare Norwegia 84 -981
111 Chil-Ku Kang Korea Pd. 83 -982
112 Grega Lang Słowenia 82 -983
  Kristian Brenden Norwegia 82 -983
114 Damjan Fras Słowenia 81 -984
115 Toni Nieminen Finlandia 80 -985
116 Thomas Lobben Norwegia 79 -986
117 Sota Okamura Japonia 78 -987
  Andreas Kofler Austria 78 -987
119 Trond-Arild Evensen Norwegia 77 -988
120 Haavard Lie Norwegia 74 -991
  Roberto Cecon Włochy 74 -991
122 Peter Kostial Słowacja 71 -994
123 Kim-Roar Hansen Norwegia 70 -995
124 Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -996
  Simon Ammann Szwajcaria 69 -996
126 Shunji Ikeda Japonia 68 -997
  Andreas Küttel Szwajcaria 68 -997
128 Maxim Polunin Kazachstan 67 -998
129 Shusaku Hosoyama Japonia 64 -1001
130 Yukitaka Fukita Japonia 63 -1002
131 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 61 -1004
  Maxim Kouzennyi Rosja 61 -1004
133 Uros Kocnik Słowenia 60 -1005
  Jakub Janda Czechy 60 -1005
  Shunsuke Watanabe Japonia 60 -1005
136 Emmanuel Chedal Francja 59 -1006
  Primoz Pikl Słowenia 59 -1006
138 Gerald Percht Austria 58 -1007
139 Morten Aagheim Norwegia 57 -1008
140 Tomasz Pochwała Polska 55 -1010
  Hartman Rector USA 55 -1010
  Pavel Fizek Czechy 55 -1010
143 Yuya Chida Japonia 54 -1011
  Jeffrey Denney jr. USA 54 -1011
145 Florian Krumbacher Niemcy 53 -1012
146 Stefan Read Kanada 52 -1013
  Paul Lebel Kanada 52 -1013
148 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -1014
149 Niels de Groot Holandia 49 -1016
150 Seou Choi Korea Pd. 48 -1017
  Anton Kalinitschenko Rosja 48 -1017
152 Volodimir Glyvko Ukraina 44 -1021
153 Milan Zivic Słowenia 41 -1024
154 Casey Colby USA 40 -1025
  Tor-Magne Johansen Norwegia 40 -1025
  Zvonko Kordez Słowenia 40 -1025
157 Miroslav Formanek Słowacja 39 -1026
  Kazuya Nakagawa Japonia 39 -1026
  Akseli Lajunen Finlandia 39 -1026
160 Shinya Tsurumaki Japonia 38 -1027
161 Kazuki Nishishita Japonia 37 -1028
  Blake Hughes USA 37 -1028
  Jaroslav Sakala Czechy 37 -1028
164 Blaz Bilban Słowenia 36 -1029
  Gregory Baxter Kanada 36 -1029
166 Anders Johnson USA 35 -1030
  Ryohei Nishimori Japonia 35 -1030
  Jiri Parma jr. Czechy 35 -1030
169 Katsunari Kimoto Japonia 34 -1031
170 Kakhaber Tsakadze Gruzja 33 -1032
171 Chris Holland Kanada 32 -1033
  Harri Olli Finlandia 32 -1033
  Antonin Hajek Czechy 32 -1033
174 Andreas Baumgartner Austria 31 -1034
175 Bruno Hauswirth Szwajcaria 30 -1035
176 Henning Stensrud Norwegia 29 -1036
  Leif Frey Niemcy 29 -1036
178 Yuki Yasukawa Japonia 28 -1037
  Jason Myslicki Kanada 28 -1037
  Yuta Araseki Japonia 28 -1037
181 Erling Enger Norwegia 26 -1039
  Marc Vogel Szwajcaria 26 -1039
  Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -1039
184 Uli Basler Niemcy 25 -1040
  Hiroshi Yoshinari Japonia 25 -1040
  Christoph Kreuzer Holandia 25 -1040
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -1040
188 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -1041
189 Hiroyuki Saito Japonia 22 -1043
  Alessio Bolognani Włochy 22 -1043
191 Jaan Juris Estonia 21 -1044
  Chikanobu Kokubun Japonia 21 -1044
  Yoshikazu Norota Japonia 21 -1044
194 Krystian Długopolski Polska 20 -1045
  Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -1045
196 Stefano Chiapolino Włochy 19 -1046
197 Robert Mateja Polska 18 -1047
  Peter Schlank Słowacja 18 -1047
  Valery Kobelev Rosja 18 -1047
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 18 -1047
  Tomisław Tajner Polska 18 -1047
202 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -1048
203 Brian Welch USA 16 -1049
  Martin Cikl Czechy 16 -1049
  Takayuki Kiryu Japonia 16 -1049
  Logan Gerber USA 16 -1049
  Jan-Ottar Andersen Norwegia 16 -1049
208 Simon Podrebersek Słowenia 14 -1051
  Christian Lange Niemcy 14 -1051
  Ingemar Mayr Holandia 14 -1051
  Steffen Mueller Niemcy 14 -1051
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -1051
213 Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -1052
  Takeshi Ishizawa Japonia 13 -1052
  Takashi Sawara Japonia 13 -1052
216 Gerhard Freudig Niemcy 12 -1053
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -1053
  Yutaka Katayama Japonia 12 -1053
  Johannes Wenninger Austria 12 -1053
  Marco Daescher Szwajcaria 12 -1053
  Richard Tonkin Kanada 12 -1053
  Chris Decker USA 12 -1053
  Jeroen Nikkel Holandia 12 -1053
224 Tommy Egeberg Norwegia 11 -1054
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -1054
  Dimitri Zhuchichin Rosja 11 -1054
  Dominik Bafia Kanada 11 -1054
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -1054
  Dusan Orsula Słowacja 11 -1054
230 Primoz Delavec Słowenia 10 -1055
  Sven Goetze Niemcy 10 -1055
  Jake Wolf USA 10 -1055
  Tim Nelson USA 10 -1055
234 Florentin Durand Francja 9 -1056
  Roman Kerov Rosja 9 -1056
236 Ondrej Vaculik Czechy 8 -1057
  Aurelien Ducroz Francja 8 -1057
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -1057
  Lukas Tschuschnig Austria 8 -1057
  Skyler Keate USA 8 -1057
  Steve McNeil USA 8 -1057
  Steinar Evensen Norwegia 8 -1057
243 Roman Perko Słowenia 7 -1058
  Eric Denney USA 7 -1058
  Kentaro Shigematsu Japonia 7 -1058
  Rok Urbanc Słowenia 7 -1058
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -1058
248 Heljar Fahle Norwegia 6 -1059
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -1059
  Maxime Remy Francja 6 -1059
  Robert Meglic Słowenia 6 -1059
  Kazuya Takemoto Japonia 6 -1059
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -1059
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -1059
255 Christian Meyer Norwegia 5 -1060
  Jurij Tepes Słowenia 5 -1060
  Michael Nell Kanada 5 -1060
258 Anthony Myhra USA 4 -1061
  Taylor Hoffman USA 4 -1061
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -1061
261 Daniele Munari Włochy 3 -1062
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -1062
  Boy van Baarle Holandia 3 -1062
  Toru Maruta Japonia 3 -1062
  Sebastian Colloredo Włochy 3 -1062
  Lukas Hlava Czechy 3 -1062
  Graeme Gorham Kanada 3 -1062
  Alexey Silaev Rosja 3 -1062
  Jens Salumäe Estonia 3 -1062
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -1062
271 Wesley Harris Kanada 2 -1063
  Giancarlo Adami Włochy 2 -1063
  Max Thompson Kanada 2 -1063
  Noboru Kubo Japonia 2 -1063
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -1063
  Yasuhiko Ota Japonia 2 -1063
  Jure Kumer Słowenia 2 -1063
278 Georgi Zharkov Bułgaria 1 -1064
  Primoz Gostic Słowenia 1 -1064
  Tore Nyhus Norwegia 1 -1064
  Albert Gasienica USA 1 -1064
  Luka Ajnik Słowenia 1 -1064
  Jessica Jerome USA 1 -1064
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 6240  
2 Austria Austria 4779 -1461
3 Finlandia Finlandia 4129 -2111
4 Słowenia Słowenia 4037 -2203
5 Japonia Japonia 3308 -2932
6 Norwegia Norwegia 3002 -3238
7 USA USA 1707 -4533
8 Czechy Czechy 1371 -4869
9 Korea Pd. Korea Pd. 854 -5386
10 Polska Polska 716 -5524
11 Szwajcaria Szwajcaria 686 -5554
12 Rosja Rosja 478 -5762
13 Francja Francja 377 -5863
14 Kanada Kanada 342 -5898
15 Słowacja Słowacja 334 -5906
16 Włochy Włochy 123 -6117
17 Kazachstan Kazachstan 113 -6127
  Wielka Brytania Wielka Brytania 113 -6127
19 Holandia Holandia 103 -6137
20 Ukraina Ukraina 44 -6196
21 Gruzja Gruzja 33 -6207
22 Estonia Estonia 24 -6216
23 Szwecja Szwecja 8 -6232
24 Białoru¶ Białoru¶ 3 -6237
25 Bułgaria Bułgaria 1 -6239

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich