Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2002, Gallio K-92
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 944  
2 Janne Ylijärvi Finlandia 713 -231
3 Jörg Ritzerfeld Niemcy 679 -265
4 Kimmo Yliriesto Finlandia 598 -346
5 Robert Kranjec Słowenia 580 -364
6 Janne Happonen Finlandia 572 -372
7 Alan Alborn USA 532 -412
8 Kai Bracht Niemcy 501 -443
9 Daniel Forfang Norwegia 411 -533
10 Pekka Salminen Finlandia 403 -541
11 Primoz Peterka Słowenia 383 -561
12 Bine Norcic Słowenia 335 -609
13 Manuel Fettner Austria 333 -611
14 Martin Koch Austria 332 -612
15 Clint Jones USA 318 -626
  Markus Eigentler Austria 318 -626
17 Roland Audenrieth Niemcy 317 -627
18 Bernhard Metzler Austria 303 -641
19 Tommy Schwall USA 288 -656
20 Frank Löffler Niemcy 287 -657
21 Jakub Jiroutek Czechy 279 -665
  Stefan Thurnbichler Austria 279 -665
23 Gerhard Hofer Austria 262 -682
  Teppei Takano Japonia 262 -682
25 Ole Christen Enger Norwegia 259 -685
26 Uros Peterka Słowenia 244 -700
27 Mathias Hafele Austria 235 -709
28 Lauri Hakola Finlandia 234 -710
29 Reinhard Schwarzenberger Austria 233 -711
30 Stefan Pieper Niemcy 230 -714
31 Yasuhiro Shibata Japonia 229 -715
32 Akira Higashi Japonia 225 -719
33 Bastian Kaltenböck Austria 224 -720
34 Morten Solem Norwegia 223 -721
35 Sigurd Pettersen Norwegia 221 -723
36 Gorazd Robnik Słowenia 218 -726
37 Primoz Zupan-Urh Słowenia 217 -727
38 Michael Möllinger Niemcy 216 -728
39 Stephan Hocke Niemcy 210 -734
40 Stefan Kaiser Austria 208 -736
41 Lassi Huuskonen Finlandia 196 -748
42 Tore S. Sneli Norwegia 190 -754
43 Hans Petrat Niemcy 183 -761
44 Kalle Keituri Finlandia 182 -762
  Jakub Hlava Czechy 182 -762
46 Jure Radelj Słowenia 180 -764
  Peter Zonta Słowenia 180 -764
  Gasper Cavlovic Słowenia 180 -764
49 Igor Medved Słowenia 175 -769
50 Dirk Else Niemcy 169 -775
51 Pasi Ahonen Finlandia 164 -780
52 Heung Chul Choi Korea Pd. 162 -782
53 Nicolas Dessum Francja 158 -786
54 Bard Naess Norwegia 154 -790
55 Florian Liegl Austria 152 -792
56 Wolfgang Loitzl Austria 151 -793
57 Alexander Volkov Rosja 147 -797
58 Balthasar Schneider Austria 146 -798
59 Brendan Doran USA 143 -801
60 Hansjörg Jäkle Niemcy 142 -802
61 Ildar Fatchullin Rosja 140 -804
62 Remi Santiago Francja 137 -807
63 Yuta Watase Japonia 136 -808
64 David Andersen Norwegia 129 -815
65 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 122 -822
66 Michal Dolezal Czechy 121 -823
67 Masahiko Harada Japonia 120 -824
68 Ferdinand Bader Niemcy 119 -825
69 Christian Nagiller Austria 116 -828
  Borek Sedlak Czechy 116 -828
71 Akseli Kokkonen Finlandia 111 -833
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 111 -833
73 Pasi Hyytiae Finlandia 110 -834
  Grzegorz ¦liwka Polska 110 -834
75 Jim Denney jr USA 108 -836
  Jani Moisander Finlandia 108 -836
77 Takanobu Okabe Japonia 106 -838
78 Frank Ludwig Niemcy 105 -839
79 Jan Matura Czechy 104 -840
80 Georg Späth Niemcy 100 -844
81 Thomas Hörl Austria 99 -845
  Hiroki Yamada Japonia 99 -845
83 Matej Uram Słowacja 98 -846
  Jan Dolezal Czechy 98 -846
85 Masayuki Sato Japonia 97 -847
  Martin Mesik Słowacja 97 -847
87 Blaz Vrhovnik Słowenia 94 -850
88 Daiki Ito Japonia 93 -851
  Andrew Osadetz Kanada 93 -851
90 Marcin Bachleda Polska 91 -853
91 Shingo Ueno Japonia 89 -855
92 Rok Benkovic Słowenia 86 -858
93 Maximilian Mechler Niemcy 84 -860
  Frode Haare Norwegia 84 -860
95 Kristian Brenden Norwegia 82 -862
96 Damjan Fras Słowenia 81 -863
  Marco Steinauer Szwajcaria 81 -863
98 Andreas Kofler Austria 78 -866
99 Jan Mazoch Czechy 77 -867
  Trond-Arild Evensen Norwegia 77 -867
101 Yusuke Kaneko Japonia 75 -869
  Shinichiro Saito Japonia 75 -869
103 Roberto Cecon Włochy 74 -870
  Haavard Lie Norwegia 74 -870
105 Hiroya Saitoh Japonia 73 -871
106 Peter Kostial Słowacja 71 -873
107 Simon Ammann Szwajcaria 69 -875
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -875
109 Andreas Küttel Szwajcaria 68 -876
  Yukio Sakano Japonia 68 -876
111 Grega Lang Słowenia 67 -877
  Maxim Polunin Kazachstan 67 -877
113 Naoki Yasuzaki Japonia 64 -880
114 Jernej Damjan Słowenia 63 -881
  Łukasz Kruczek Polska 63 -881
  Tami Kiuru Finlandia 63 -881
117 Maxim Kouzennyi Rosja 61 -883
118 Uros Kocnik Słowenia 60 -884
  Jakub Janda Czechy 60 -884
  Wojciech Skupień Polska 60 -884
121 Primoz Pikl Słowenia 59 -885
  Emmanuel Chedal Francja 59 -885
123 Hartman Rector USA 55 -889
  Tomasz Pochwała Polska 55 -889
  Pavel Fizek Czechy 55 -889
126 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -890
  Jeffrey Denney jr. USA 54 -890
128 Florian Krumbacher Niemcy 53 -891
129 Paul Lebel Kanada 52 -892
130 Shusaku Hosoyama Japonia 51 -893
  Tom Age Aarnes Norwegia 51 -893
132 Niels de Groot Holandia 49 -895
133 Anton Kalinitschenko Rosja 48 -896
  Tom Sandvold Norwegia 48 -896
  Seou Choi Korea Pd. 48 -896
136 Thomas Lobben Norwegia 46 -898
137 Volodimir Glyvko Ukraina 44 -900
  Yasunori Suzuki Japonia 44 -900
139 Sota Okamura Japonia 42 -902
  Stefan Read Kanada 42 -902
141 Casey Colby USA 40 -904
  Kim-Roar Hansen Norwegia 40 -904
  Milan Zivic Słowenia 40 -904
144 Yukitaka Fukita Japonia 39 -905
  Miroslav Formanek Słowacja 39 -905
146 Jaroslav Sakala Czechy 37 -907
  Blake Hughes USA 37 -907
148 Gregory Baxter Kanada 36 -908
  Kazuya Nakagawa Japonia 36 -908
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 36 -908
151 Ryohei Nishimori Japonia 35 -909
  Jiri Parma jr. Czechy 35 -909
  Anders Johnson USA 35 -909
154 Homare Kishimoto Japonia 34 -910
155 Kakhaber Tsakadze Gruzja 33 -911
156 Chris Holland Kanada 32 -912
  Arttu Lappi Finlandia 32 -912
158 Kazuki Nishishita Japonia 31 -913
  Andreas Baumgartner Austria 31 -913
160 Henning Stensrud Norwegia 29 -915
161 Leif Frey Niemcy 28 -916
  Jason Myslicki Kanada 28 -916
163 Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -918
164 Uli Basler Niemcy 25 -919
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -919
  Christoph Kreuzer Holandia 25 -919
167 Erling Enger Norwegia 24 -920
  Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -920
169 Jaan Juris Estonia 21 -923
  Yoshikazu Norota Japonia 21 -923
171 Krystian Długopolski Polska 20 -924
  Alessio Bolognani Włochy 20 -924
  Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -924
174 Valery Kobelev Rosja 18 -926
  Tomisław Tajner Polska 18 -926
  Peter Schlank Słowacja 18 -926
177 Daijiro Higuchi Japonia 17 -927
  Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -927
179 Brian Welch USA 16 -928
  Logan Gerber USA 16 -928
  Yuta Araseki Japonia 16 -928
182 Chikanobu Kokubun Japonia 15 -929
  Akseli Lajunen Finlandia 15 -929
184 Shinya Tsurumaki Japonia 14 -930
  Steffen Mueller Niemcy 14 -930
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -930
  Ingemar Mayr Holandia 14 -930
  Simon Podrebersek Słowenia 14 -930
189 Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -931
  Marc Vogel Szwajcaria 13 -931
191 Katsunari Kimoto Japonia 12 -932
  Richard Tonkin Kanada 12 -932
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -932
  Johannes Wenninger Austria 12 -932
  Jeroen Nikkel Holandia 12 -932
  Gerhard Freudig Niemcy 12 -932
  Chris Decker USA 12 -932
198 Tuukka Lemola Finlandia 11 -933
  Dusan Orsula Słowacja 11 -933
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -933
  Dominik Bafia Kanada 11 -933
  Dimitri Zhuchichin Rosja 11 -933
203 Tim Nelson USA 10 -934
  Sven Goetze Niemcy 10 -934
  Primoz Delavec Słowenia 10 -934
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 10 -934
  Jake Wolf USA 10 -934
208 Roman Kerov Rosja 9 -935
  Florentin Durand Francja 9 -935
210 Skyler Keate USA 8 -936
  Lukas Tschuschnig Austria 8 -936
  Steve McNeil USA 8 -936
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -936
  Aurelien Ducroz Francja 8 -936
215 Roman Perko Słowenia 7 -937
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -937
  Jan-Ottar Andersen Norwegia 7 -937
  Eric Denney USA 7 -937
  Yutaka Katayama Japonia 7 -937
220 Andreas Vilberg Norwegia 6 -938
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -938
  Yuki Yasukawa Japonia 6 -938
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -938
  Kazuya Takemoto Japonia 6 -938
  Robert Meglic Słowenia 6 -938
226 Christian Meyer Norwegia 5 -939
227 Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -940
  Taylor Hoffman USA 4 -940
  Anthony Myhra USA 4 -940
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -940
  Michael Nell Kanada 4 -940
  Hiroyuki Saito Japonia 4 -940
233 Maxime Remy Francja 3 -941
  Alexey Silaev Rosja 3 -941
  Boy van Baarle Holandia 3 -941
  Graeme Gorham Kanada 3 -941
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -941
  Stefano Chiapolino Włochy 3 -941
  Daniele Munari Włochy 3 -941
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -941
  Lukas Hlava Czechy 3 -941
  Christian Lange Niemcy 3 -941
243 Wesley Harris Kanada 2 -942
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -942
  Max Thompson Kanada 2 -942
  Noboru Kubo Japonia 2 -942
247 Georgi Zharkov Bułgaria 1 -943
  Primoz Gostic Słowenia 1 -943
  Jessica Jerome USA 1 -943
  Albert Gasienica USA 1 -943
  Tore Nyhus Norwegia 1 -943
  Luka Ajnik Słowenia 1 -943
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 4845  
2 Austria Austria 3772 -1073
3 Finlandia Finlandia 3526 -1319
4 Słowenia Słowenia 3343 -1502
5 Norwegia Norwegia 2510 -2335
6 Japonia Japonia 2262 -2583
7 USA USA 1707 -3138
8 Czechy Czechy 1271 -3574
9 Korea Pd. Korea Pd. 650 -4195
10 Polska Polska 617 -4228
11 Szwajcaria Szwajcaria 610 -4235
12 Rosja Rosja 443 -4402
13 Francja Francja 374 -4471
14 Słowacja Słowacja 334 -4511
15 Kanada Kanada 317 -4528
16 Kazachstan Kazachstan 113 -4732
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 111 -4734
18 Holandia Holandia 103 -4742
19 Włochy Włochy 100 -4745
20 Ukraina Ukraina 44 -4801
21 Gruzja Gruzja 33 -4812
22 Estonia Estonia 21 -4824
23 Szwecja Szwecja 8 -4837
24 Białoru¶ Białoru¶ 3 -4842
25 Bułgaria Bułgaria 1 -4844

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich