Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2002, Westby K-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 780  
2 Janne Ylijärvi Finlandia 689 -91
3 Robert Kranjec Słowenia 580 -200
4 Janne Happonen Finlandia 572 -208
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 536 -244
6 Alan Alborn USA 532 -248
7 Kai Bracht Niemcy 476 -304
8 Daniel Forfang Norwegia 411 -369
9 Pekka Salminen Finlandia 399 -381
10 Primoz Peterka Słowenia 383 -397
11 Jörg Ritzerfeld Niemcy 379 -401
12 Martin Koch Austria 332 -448
13 Clint Jones USA 318 -462
14 Markus Eigentler Austria 298 -482
15 Roland Audenrieth Niemcy 291 -489
16 Teppei Takano Japonia 262 -518
17 Bine Norcic Słowenia 234 -546
18 Yasuhiro Shibata Japonia 229 -551
19 Akira Higashi Japonia 225 -555
20 Sigurd Pettersen Norwegia 221 -559
21 Ole Christen Enger Norwegia 219 -561
22 Gerhard Hofer Austria 217 -563
23 Stephan Hocke Niemcy 210 -570
24 Tommy Schwall USA 208 -572
25 Mathias Hafele Austria 203 -577
26 Bernhard Metzler Austria 202 -578
27 Stefan Pieper Niemcy 195 -585
28 Lassi Huuskonen Finlandia 186 -594
29 Kalle Keituri Finlandia 182 -598
  Jakub Hlava Czechy 182 -598
31 Gasper Cavlovic Słowenia 180 -600
  Jure Radelj Słowenia 180 -600
  Stefan Kaiser Austria 180 -600
  Peter Zonta Słowenia 180 -600
35 Igor Medved Słowenia 175 -605
36 Primoz Zupan-Urh Słowenia 174 -606
37 Tore S. Sneli Norwegia 164 -616
38 Heung Chul Choi Korea Pd. 162 -618
39 Bastian Kaltenböck Austria 161 -619
40 Nicolas Dessum Francja 158 -622
41 Stefan Thurnbichler Austria 155 -625
42 Jakub Jiroutek Czechy 154 -626
43 Uros Peterka Słowenia 152 -628
44 Wolfgang Loitzl Austria 151 -629
45 Morten Solem Norwegia 143 -637
46 Hansjörg Jäkle Niemcy 142 -638
47 Ildar Fatchullin Rosja 140 -640
48 Remi Santiago Francja 137 -643
  Dirk Else Niemcy 137 -643
  Frank Löffler Niemcy 137 -643
51 Yuta Watase Japonia 136 -644
52 Pasi Ahonen Finlandia 126 -654
53 Bard Naess Norwegia 125 -655
54 Gorazd Robnik Słowenia 124 -656
55 Michal Dolezal Czechy 121 -659
56 Reinhard Schwarzenberger Austria 120 -660
  Masahiko Harada Japonia 120 -660
58 Brendan Doran USA 119 -661
59 Alexander Volkov Rosja 117 -663
60 Florian Liegl Austria 116 -664
61 Akseli Kokkonen Finlandia 111 -669
62 Lauri Hakola Finlandia 109 -671
63 Takanobu Okabe Japonia 106 -674
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 106 -674
65 Jan Matura Czechy 104 -676
66 Georg Späth Niemcy 100 -680
  David Andersen Norwegia 100 -680
  Borek Sedlak Czechy 100 -680
69 Hiroki Yamada Japonia 99 -681
70 Christian Nagiller Austria 98 -682
  Matej Uram Słowacja 98 -682
72 Martin Mesik Słowacja 97 -683
  Masayuki Sato Japonia 97 -683
74 Jani Moisander Finlandia 96 -684
75 Jim Denney jr USA 95 -685
  Pasi Hyytiae Finlandia 95 -685
77 Andrew Osadetz Kanada 93 -687
  Daiki Ito Japonia 93 -687
79 Michael Möllinger Niemcy 92 -688
  Blaz Vrhovnik Słowenia 92 -688
81 Ferdinand Bader Niemcy 90 -690
82 Shingo Ueno Japonia 89 -691
83 Thomas Hörl Austria 88 -692
  Balthasar Schneider Austria 88 -692
85 Maximilian Mechler Niemcy 84 -696
  Frode Haare Norwegia 84 -696
87 Hans Petrat Niemcy 83 -697
88 Kristian Brenden Norwegia 82 -698
89 Marco Steinauer Szwajcaria 81 -699
  Damjan Fras Słowenia 81 -699
91 Jan Dolezal Czechy 78 -702
92 Jan Mazoch Czechy 77 -703
  Trond-Arild Evensen Norwegia 77 -703
94 Marcin Bachleda Polska 75 -705
  Yusuke Kaneko Japonia 75 -705
  Shinichiro Saito Japonia 75 -705
97 Haavard Lie Norwegia 74 -706
  Roberto Cecon Włochy 74 -706
99 Hiroya Saitoh Japonia 73 -707
100 Manuel Fettner Austria 72 -708
101 Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -711
  Simon Ammann Szwajcaria 69 -711
103 Andreas Küttel Szwajcaria 68 -712
  Frank Ludwig Niemcy 68 -712
  Grzegorz ¦liwka Polska 68 -712
  Yukio Sakano Japonia 68 -712
107 Maxim Polunin Kazachstan 67 -713
108 Naoki Yasuzaki Japonia 64 -716
109 Łukasz Kruczek Polska 63 -717
  Grega Lang Słowenia 63 -717
  Tami Kiuru Finlandia 63 -717
112 Uros Kocnik Słowenia 60 -720
  Jakub Janda Czechy 60 -720
  Wojciech Skupień Polska 60 -720
115 Emmanuel Chedal Francja 59 -721
  Primoz Pikl Słowenia 59 -721
117 Andreas Kofler Austria 58 -722
118 Tomasz Pochwała Polska 55 -725
119 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -726
120 Hartman Rector USA 53 -727
121 Florian Krumbacher Niemcy 52 -728
  Paul Lebel Kanada 52 -728
  Jernej Damjan Słowenia 52 -728
124 Shusaku Hosoyama Japonia 51 -729
  Tom Age Aarnes Norwegia 51 -729
126 Maxim Kouzennyi Rosja 50 -730
127 Niels de Groot Holandia 49 -731
128 Anton Kalinitschenko Rosja 48 -732
  Seou Choi Korea Pd. 48 -732
  Tom Sandvold Norwegia 48 -732
  Jeffrey Denney jr. USA 48 -732
132 Thomas Lobben Norwegia 46 -734
133 Yasunori Suzuki Japonia 44 -736
134 Sota Okamura Japonia 42 -738
  Stefan Read Kanada 42 -738
136 Volodimir Glyvko Ukraina 40 -740
  Kim-Roar Hansen Norwegia 40 -740
138 Miroslav Formanek Słowacja 39 -741
  Yukitaka Fukita Japonia 39 -741
140 Milan Zivic Słowenia 38 -742
141 Jaroslav Sakala Czechy 37 -743
142 Kazuya Nakagawa Japonia 36 -744
  Gregory Baxter Kanada 36 -744
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 36 -744
145 Anders Johnson USA 35 -745
  Rok Benkovic Słowenia 35 -745
  Ryohei Nishimori Japonia 35 -745
148 Homare Kishimoto Japonia 34 -746
149 Arttu Lappi Finlandia 32 -748
  Chris Holland Kanada 32 -748
151 Peter Kostial Słowacja 31 -749
  Andreas Baumgartner Austria 31 -749
  Kazuki Nishishita Japonia 31 -749
154 Jiri Parma jr. Czechy 30 -750
  Casey Colby USA 30 -750
156 Henning Stensrud Norwegia 29 -751
157 Jason Myslicki Kanada 28 -752
158 Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -754
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 26 -754
160 Erik Leine Wangen Norwegia 25 -755
161 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -756
  Erling Enger Norwegia 24 -756
163 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 22 -758
  Uli Basler Niemcy 22 -758
165 Yoshikazu Norota Japonia 21 -759
  Jaan Juris Estonia 21 -759
167 Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -760
168 Peter Schlank Słowacja 18 -762
  Tomisław Tajner Polska 18 -762
  Valery Kobelev Rosja 18 -762
171 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -763
  Daijiro Higuchi Japonia 17 -763
173 Brian Welch USA 16 -764
  Yuta Araseki Japonia 16 -764
175 Akseli Lajunen Finlandia 15 -765
  Blake Hughes USA 15 -765
  Chikanobu Kokubun Japonia 15 -765
178 Simon Podrebersek Słowenia 14 -766
  Shinya Tsurumaki Japonia 14 -766
  Ingemar Mayr Holandia 14 -766
  Steffen Mueller Niemcy 14 -766
182 Alessio Bolognani Włochy 13 -767
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -767
  Marc Vogel Szwajcaria 13 -767
185 Chris Decker USA 12 -768
  Richard Tonkin Kanada 12 -768
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -768
  Johannes Wenninger Austria 12 -768
  Jeroen Nikkel Holandia 12 -768
  Katsunari Kimoto Japonia 12 -768
191 Pavel Fizek Czechy 11 -769
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -769
  Dominik Bafia Kanada 11 -769
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -769
195 Tim Nelson USA 10 -770
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 10 -770
  Primoz Delavec Słowenia 10 -770
  Jake Wolf USA 10 -770
  Sven Goetze Niemcy 10 -770
  Krystian Długopolski Polska 10 -770
201 Christoph Kreuzer Holandia 9 -771
  Florentin Durand Francja 9 -771
203 Aurelien Ducroz Francja 8 -772
  Steve McNeil USA 8 -772
  Lukas Tschuschnig Austria 8 -772
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -772
207 Logan Gerber USA 7 -773
  Eric Denney USA 7 -773
  Roman Perko Słowenia 7 -773
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -773
  Dimitri Zhuchichin Rosja 7 -773
  Yutaka Katayama Japonia 7 -773
213 Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -774
  Yuki Yasukawa Japonia 6 -774
  Andreas Vilberg Norwegia 6 -774
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -774
  Kazuya Takemoto Japonia 6 -774
  Roman Kerov Rosja 6 -774
  Robert Meglic Słowenia 6 -774
220 Meinrad Hofmeier Niemcy 5 -775
  Christian Meyer Norwegia 5 -775
222 Hiroyuki Saito Japonia 4 -776
  Michael Nell Kanada 4 -776
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -776
  Taylor Hoffman USA 4 -776
  Ondrej Vaculik Czechy 4 -776
  Anthony Myhra USA 4 -776
228 Alexey Silaev Rosja 3 -777
  Boy van Baarle Holandia 3 -777
  Graeme Gorham Kanada 3 -777
  Gerhard Freudig Niemcy 3 -777
  Maxime Remy Francja 3 -777
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -777
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -777
235 Wesley Harris Kanada 2 -778
  Max Thompson Kanada 2 -778
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -778
  Noboru Kubo Japonia 2 -778
239 Luka Ajnik Słowenia 1 -779
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -779
  Primoz Gostic Słowenia 1 -779
  Albert Gasienica USA 1 -779
  Tore Nyhus Norwegia 1 -779
  Jessica Jerome USA 1 -779
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3770  
2 Finlandia Finlandia 3236 -534
3 Słowenia Słowenia 2943 -827
4 Austria Austria 2842 -928
5 Japonia Japonia 2262 -1508
6 Norwegia Norwegia 2199 -1571
7 USA USA 1533 -2237
8 Czechy Czechy 1058 -2712
9 Korea Pd. Korea Pd. 650 -3120
10 Szwajcaria Szwajcaria 610 -3160
11 Polska Polska 549 -3221
12 Rosja Rosja 395 -3375
13 Francja Francja 374 -3396
14 Kanada Kanada 317 -3453
15 Słowacja Słowacja 283 -3487
16 Kazachstan Kazachstan 113 -3657
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 106 -3664
18 Holandia Holandia 87 -3683
  Włochy Włochy 87 -3683
20 Ukraina Ukraina 40 -3730
21 Gruzja Gruzja 26 -3744
22 Estonia Estonia 21 -3749
23 Szwecja Szwecja 8 -3762
24 Białoru¶ Białoru¶ 3 -3767
25 Bułgaria Bułgaria 1 -3769

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich