Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2002, Ishpeming K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 780  
2 Janne Ylijärvi Finlandia 689 -91
3 Robert Kranjec Słowenia 580 -200
4 Janne Happonen Finlandia 572 -208
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 536 -244
6 Alan Alborn USA 532 -248
7 Kai Bracht Niemcy 476 -304
8 Daniel Forfang Norwegia 411 -369
9 Pekka Salminen Finlandia 399 -381
10 Primoz Peterka Słowenia 383 -397
11 Jörg Ritzerfeld Niemcy 379 -401
12 Martin Koch Austria 332 -448
13 Clint Jones USA 318 -462
14 Markus Eigentler Austria 298 -482
15 Roland Audenrieth Niemcy 284 -496
16 Teppei Takano Japonia 262 -518
17 Yasuhiro Shibata Japonia 229 -551
18 Akira Higashi Japonia 225 -555
19 Sigurd Pettersen Norwegia 221 -559
20 Ole Christen Enger Norwegia 219 -561
21 Stephan Hocke Niemcy 210 -570
22 Bine Norcic Słowenia 202 -578
23 Mathias Hafele Austria 183 -597
24 Kalle Keituri Finlandia 182 -598
  Jakub Hlava Czechy 182 -598
26 Peter Zonta Słowenia 180 -600
  Stefan Kaiser Austria 180 -600
  Jure Radelj Słowenia 180 -600
29 Gasper Cavlovic Słowenia 178 -602
30 Lassi Huuskonen Finlandia 177 -603
31 Igor Medved Słowenia 175 -605
32 Bernhard Metzler Austria 173 -607
33 Gerhard Hofer Austria 172 -608
34 Primoz Zupan-Urh Słowenia 162 -618
  Heung Chul Choi Korea Pd. 162 -618
36 Nicolas Dessum Francja 158 -622
37 Stefan Pieper Niemcy 155 -625
  Stefan Thurnbichler Austria 155 -625
39 Jakub Jiroutek Czechy 154 -626
40 Wolfgang Loitzl Austria 151 -629
41 Morten Solem Norwegia 143 -637
42 Ildar Fatchullin Rosja 140 -640
43 Dirk Else Niemcy 137 -643
  Remi Santiago Francja 137 -643
45 Yuta Watase Japonia 136 -644
46 Michal Dolezal Czechy 121 -659
47 Masahiko Harada Japonia 120 -660
48 Alexander Volkov Rosja 114 -666
  Tore S. Sneli Norwegia 114 -666
50 Gorazd Robnik Słowenia 113 -667
51 Akseli Kokkonen Finlandia 111 -669
52 Tommy Schwall USA 108 -672
53 Takanobu Okabe Japonia 106 -674
54 Jan Matura Czechy 104 -676
  Reinhard Schwarzenberger Austria 104 -676
56 Brendan Doran USA 103 -677
57 Pasi Ahonen Finlandia 102 -678
58 Frank Löffler Niemcy 101 -679
  Bastian Kaltenböck Austria 101 -679
60 Georg Späth Niemcy 100 -680
61 Bard Naess Norwegia 99 -681
  Hiroki Yamada Japonia 99 -681
63 Christian Nagiller Austria 98 -682
  Matej Uram Słowacja 98 -682
65 Martin Mesik Słowacja 97 -683
  Masayuki Sato Japonia 97 -683
67 Glynn Pedersen Wielka Brytania 95 -685
68 Andrew Osadetz Kanada 93 -687
  Daiki Ito Japonia 93 -687
70 Borek Sedlak Czechy 92 -688
  Blaz Vrhovnik Słowenia 92 -688
72 Shingo Ueno Japonia 89 -691
  Ferdinand Bader Niemcy 89 -691
74 Balthasar Schneider Austria 88 -692
75 Maximilian Mechler Niemcy 84 -696
  Frode Haare Norwegia 84 -696
77 Kristian Brenden Norwegia 82 -698
78 Damjan Fras Słowenia 81 -699
  Jim Denney jr USA 81 -699
  Marco Steinauer Szwajcaria 81 -699
81 Florian Liegl Austria 80 -700
82 Trond-Arild Evensen Norwegia 77 -703
  Jan Mazoch Czechy 77 -703
  Lauri Hakola Finlandia 77 -703
85 Yusuke Kaneko Japonia 75 -705
  Marcin Bachleda Polska 75 -705
  Shinichiro Saito Japonia 75 -705
88 Roberto Cecon Włochy 74 -706
  Haavard Lie Norwegia 74 -706
90 Hiroya Saitoh Japonia 73 -707
91 Uros Peterka Słowenia 72 -708
  Manuel Fettner Austria 72 -708
93 Thomas Hörl Austria 70 -710
94 Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -711
  Simon Ammann Szwajcaria 69 -711
96 Grzegorz ¦liwka Polska 68 -712
  Andreas Küttel Szwajcaria 68 -712
  Yukio Sakano Japonia 68 -712
99 Maxim Polunin Kazachstan 67 -713
100 Pasi Hyytiae Finlandia 66 -714
101 Naoki Yasuzaki Japonia 64 -716
102 Grega Lang Słowenia 63 -717
  Łukasz Kruczek Polska 63 -717
  Tami Kiuru Finlandia 63 -717
105 Hans Petrat Niemcy 61 -719
106 Wojciech Skupień Polska 60 -720
  Jakub Janda Czechy 60 -720
  Uros Kocnik Słowenia 60 -720
  Jan Dolezal Czechy 60 -720
110 Emmanuel Chedal Francja 59 -721
  Primoz Pikl Słowenia 59 -721
112 Jani Moisander Finlandia 56 -724
113 Tomasz Pochwała Polska 55 -725
114 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -726
115 Paul Lebel Kanada 52 -728
116 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -729
  Shusaku Hosoyama Japonia 51 -729
118 David Andersen Norwegia 50 -730
119 Hartman Rector USA 49 -731
  Niels de Groot Holandia 49 -731
121 Seou Choi Korea Pd. 48 -732
  Tom Sandvold Norwegia 48 -732
  Jeffrey Denney jr. USA 48 -732
  Anton Kalinitschenko Rosja 48 -732
125 Yasunori Suzuki Japonia 44 -736
126 Florian Krumbacher Niemcy 43 -737
127 Sota Okamura Japonia 42 -738
  Hansjörg Jäkle Niemcy 42 -738
  Stefan Read Kanada 42 -738
130 Kim-Roar Hansen Norwegia 40 -740
131 Yukitaka Fukita Japonia 39 -741
  Miroslav Formanek Słowacja 39 -741
133 Jaroslav Sakala Czechy 37 -743
  Jernej Damjan Słowenia 37 -743
135 Gregory Baxter Kanada 36 -744
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 36 -744
  Kazuya Nakagawa Japonia 36 -744
138 Ryohei Nishimori Japonia 35 -745
  Rok Benkovic Słowenia 35 -745
140 Homare Kishimoto Japonia 34 -746
141 Chris Holland Kanada 32 -748
  Arttu Lappi Finlandia 32 -748
143 Peter Kostial Słowacja 31 -749
  Kazuki Nishishita Japonia 31 -749
  Andreas Baumgartner Austria 31 -749
146 Jiri Parma jr. Czechy 30 -750
147 Henning Stensrud Norwegia 29 -751
148 Jason Myslicki Kanada 28 -752
149 Maxim Kouzennyi Rosja 26 -754
  Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -754
  Volodimir Glyvko Ukraina 26 -754
152 Erik Leine Wangen Norwegia 25 -755
  Anders Johnson USA 25 -755
154 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -756
  Erling Enger Norwegia 24 -756
156 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 22 -758
157 Jaan Juris Estonia 21 -759
  Yoshikazu Norota Japonia 21 -759
159 Thomas Lobben Norwegia 20 -760
  Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -760
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 20 -760
162 Milan Zivic Słowenia 18 -762
  Tomisław Tajner Polska 18 -762
  Valery Kobelev Rosja 18 -762
  Casey Colby USA 18 -762
166 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -763
  Daijiro Higuchi Japonia 17 -763
168 Peter Schlank Słowacja 16 -764
  Brian Welch USA 16 -764
  Yuta Araseki Japonia 16 -764
171 Chikanobu Kokubun Japonia 15 -765
  Akseli Lajunen Finlandia 15 -765
173 Simon Podrebersek Słowenia 14 -766
  Shinya Tsurumaki Japonia 14 -766
  Ingemar Mayr Holandia 14 -766
176 Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -767
  Andreas Kofler Austria 13 -767
  Alessio Bolognani Włochy 13 -767
179 Michael Möllinger Niemcy 12 -768
  Jeroen Nikkel Holandia 12 -768
  Chris Decker USA 12 -768
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -768
  Johannes Wenninger Austria 12 -768
  Richard Tonkin Kanada 12 -768
  Katsunari Kimoto Japonia 12 -768
186 Dominik Bafia Kanada 11 -769
  Pavel Fizek Czechy 11 -769
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -769
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -769
190 Primoz Delavec Słowenia 10 -770
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 10 -770
  Tim Nelson USA 10 -770
  Jake Wolf USA 10 -770
  Krystian Długopolski Polska 10 -770
195 Florentin Durand Francja 9 -771
  Christoph Kreuzer Holandia 9 -771
197 Steve McNeil USA 8 -772
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -772
  Aurelien Ducroz Francja 8 -772
  Frank Ludwig Niemcy 8 -772
201 Yutaka Katayama Japonia 7 -773
  Dimitri Zhuchichin Rosja 7 -773
  Roman Perko Słowenia 7 -773
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -773
  Eric Denney USA 7 -773
206 Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -774
  Robert Meglic Słowenia 6 -774
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -774
  Yuki Yasukawa Japonia 6 -774
  Kazuya Takemoto Japonia 6 -774
211 Christian Meyer Norwegia 5 -775
212 Michael Nell Kanada 4 -776
  Anthony Myhra USA 4 -776
  Taylor Hoffman USA 4 -776
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -776
  Hiroyuki Saito Japonia 4 -776
217 Boy van Baarle Holandia 3 -777
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -777
  Alexey Silaev Rosja 3 -777
  Graeme Gorham Kanada 3 -777
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -777
  Maxime Remy Francja 3 -777
223 Wolfgang Erlacher Austria 2 -778
  Wesley Harris Kanada 2 -778
  Noboru Kubo Japonia 2 -778
  Max Thompson Kanada 2 -778
227 Tore Nyhus Norwegia 1 -779
  Luka Ajnik Słowenia 1 -779
  Albert Gasienica USA 1 -779
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -779
  Primoz Gostic Słowenia 1 -779
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3361  
2 Finlandia Finlandia 3102 -259
3 Słowenia Słowenia 2771 -590
4 Austria Austria 2565 -796
5 Japonia Japonia 2262 -1099
6 Norwegia Norwegia 2041 -1320
7 USA USA 1354 -2007
8 Czechy Czechy 1028 -2333
9 Korea Pd. Korea Pd. 650 -2711
10 Szwajcaria Szwajcaria 597 -2764
11 Polska Polska 549 -2812
12 Francja Francja 374 -2987
13 Rosja Rosja 362 -2999
14 Kanada Kanada 317 -3044
15 Słowacja Słowacja 281 -3080
16 Kazachstan Kazachstan 113 -3248
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 95 -3266
18 Holandia Holandia 87 -3274
  Włochy Włochy 87 -3274
20 Ukraina Ukraina 26 -3335
21 Estonia Estonia 21 -3340
22 Gruzja Gruzja 20 -3341
23 Szwecja Szwecja 8 -3353
24 Białoru¶ Białoru¶ 3 -3358
25 Bułgaria Bułgaria 1 -3360

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich