Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2002, Ishpeming K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Michael Neumayer Niemcy 700  
2 Janne Ylijärvi Finlandia 689 -11
3 Robert Kranjec Słowenia 580 -120
4 Janne Happonen Finlandia 572 -128
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 536 -164
6 Alan Alborn USA 532 -168
7 Kai Bracht Niemcy 469 -231
8 Pekka Salminen Finlandia 399 -301
9 Primoz Peterka Słowenia 383 -317
10 Daniel Forfang Norwegia 361 -339
11 Martin Koch Austria 332 -368
12 Jörg Ritzerfeld Niemcy 319 -381
13 Clint Jones USA 318 -382
14 Markus Eigentler Austria 280 -420
15 Roland Audenrieth Niemcy 279 -421
16 Teppei Takano Japonia 262 -438
17 Yasuhiro Shibata Japonia 229 -471
18 Akira Higashi Japonia 225 -475
19 Stephan Hocke Niemcy 210 -490
20 Ole Christen Enger Norwegia 193 -507
21 Sigurd Pettersen Norwegia 185 -515
22 Kalle Keituri Finlandia 182 -518
  Jakub Hlava Czechy 182 -518
24 Peter Zonta Słowenia 180 -520
  Stefan Kaiser Austria 180 -520
  Jure Radelj Słowenia 180 -520
27 Gasper Cavlovic Słowenia 178 -522
28 Lassi Huuskonen Finlandia 177 -523
29 Igor Medved Słowenia 175 -525
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 162 -538
31 Stefan Thurnbichler Austria 155 -545
32 Bernhard Metzler Austria 153 -547
33 Wolfgang Loitzl Austria 151 -549
34 Mathias Hafele Austria 147 -553
35 Morten Solem Norwegia 143 -557
  Jakub Jiroutek Czechy 143 -557
37 Ildar Fatchullin Rosja 140 -560
38 Dirk Else Niemcy 137 -563
39 Yuta Watase Japonia 136 -564
40 Stefan Pieper Niemcy 133 -567
41 Primoz Zupan-Urh Słowenia 122 -578
42 Michal Dolezal Czechy 121 -579
43 Masahiko Harada Japonia 120 -580
44 Remi Santiago Francja 113 -587
45 Gerhard Hofer Austria 112 -588
46 Akseli Kokkonen Finlandia 111 -589
47 Tommy Schwall USA 108 -592
48 Takanobu Okabe Japonia 106 -594
49 Reinhard Schwarzenberger Austria 104 -596
  Jan Matura Czechy 104 -596
51 Brendan Doran USA 103 -597
52 Bine Norcic Słowenia 102 -598
  Pasi Ahonen Finlandia 102 -598
54 Georg Späth Niemcy 100 -600
55 Hiroki Yamada Japonia 99 -601
56 Christian Nagiller Austria 98 -602
  Matej Uram Słowacja 98 -602
58 Masayuki Sato Japonia 97 -603
  Martin Mesik Słowacja 97 -603
60 Andrew Osadetz Kanada 93 -607
  Daiki Ito Japonia 93 -607
62 Blaz Vrhovnik Słowenia 92 -608
63 Shingo Ueno Japonia 89 -611
64 Balthasar Schneider Austria 88 -612
  Frank Löffler Niemcy 88 -612
66 Glynn Pedersen Wielka Brytania 85 -615
67 Maximilian Mechler Niemcy 84 -616
  Frode Haare Norwegia 84 -616
69 Alexander Volkov Rosja 82 -618
  Kristian Brenden Norwegia 82 -618
71 Damjan Fras Słowenia 81 -619
  Marco Steinauer Szwajcaria 81 -619
73 Jan Mazoch Czechy 77 -623
  Lauri Hakola Finlandia 77 -623
75 Shinichiro Saito Japonia 75 -625
  Yusuke Kaneko Japonia 75 -625
  Marcin Bachleda Polska 75 -625
78 Roberto Cecon Włochy 74 -626
  Haavard Lie Norwegia 74 -626
80 Trond-Arild Evensen Norwegia 73 -627
  Hiroya Saitoh Japonia 73 -627
82 Manuel Fettner Austria 72 -628
83 Sylvain Freiholz Szwajcaria 69 -631
  Jim Denney jr USA 69 -631
  Simon Ammann Szwajcaria 69 -631
86 Yukio Sakano Japonia 68 -632
  Gorazd Robnik Słowenia 68 -632
  Andreas Küttel Szwajcaria 68 -632
  Grzegorz ¦liwka Polska 68 -632
90 Maxim Polunin Kazachstan 67 -633
  Thomas Hörl Austria 67 -633
92 Naoki Yasuzaki Japonia 64 -636
93 Łukasz Kruczek Polska 63 -637
  Grega Lang Słowenia 63 -637
  Borek Sedlak Czechy 63 -637
  Tami Kiuru Finlandia 63 -637
97 Bastian Kaltenböck Austria 61 -639
98 Wojciech Skupień Polska 60 -640
  Jakub Janda Czechy 60 -640
  Ferdinand Bader Niemcy 60 -640
101 Nicolas Dessum Francja 58 -642
102 Primoz Pikl Słowenia 57 -643
103 Tomasz Pochwała Polska 55 -645
104 Bard Naess Norwegia 54 -646
  Florian Liegl Austria 54 -646
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 54 -646
107 Paul Lebel Kanada 52 -648
108 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -649
  Shusaku Hosoyama Japonia 51 -649
110 David Andersen Norwegia 50 -650
111 Niels de Groot Holandia 49 -651
112 Tom Sandvold Norwegia 48 -652
  Seou Choi Korea Pd. 48 -652
  Anton Kalinitschenko Rosja 48 -652
115 Uros Kocnik Słowenia 46 -654
116 Yasunori Suzuki Japonia 44 -656
117 Hans Petrat Niemcy 43 -657
118 Sota Okamura Japonia 42 -658
  Stefan Read Kanada 42 -658
120 Pasi Hyytiae Finlandia 40 -660
  Jeffrey Denney jr. USA 40 -660
  Jan Dolezal Czechy 40 -660
  Kim-Roar Hansen Norwegia 40 -660
124 Miroslav Formanek Słowacja 39 -661
  Yukitaka Fukita Japonia 39 -661
126 Hartman Rector USA 38 -662
127 Jaroslav Sakala Czechy 37 -663
128 Kazuya Nakagawa Japonia 36 -664
  Gregory Baxter Kanada 36 -664
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 36 -664
131 Ryohei Nishimori Japonia 35 -665
  Rok Benkovic Słowenia 35 -665
133 Homare Kishimoto Japonia 34 -666
  Tore S. Sneli Norwegia 34 -666
  Jani Moisander Finlandia 34 -666
136 Chris Holland Kanada 32 -668
  Arttu Lappi Finlandia 32 -668
138 Andreas Baumgartner Austria 31 -669
  Kazuki Nishishita Japonia 31 -669
140 Florian Krumbacher Niemcy 29 -671
  Henning Stensrud Norwegia 29 -671
142 Jason Myslicki Kanada 28 -672
143 Emmanuel Chedal Francja 27 -673
144 Stanislav Filimonov Kazachstan 26 -674
  Hansjörg Jäkle Niemcy 26 -674
146 Erik Leine Wangen Norwegia 25 -675
  Anders Johnson USA 25 -675
148 Olav Magne Dönnem Norwegia 24 -676
  Erling Enger Norwegia 24 -676
150 Jernej Damjan Słowenia 22 -678
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 22 -678
  Jiri Parma jr. Czechy 22 -678
  Uros Peterka Słowenia 22 -678
154 Yoshikazu Norota Japonia 21 -679
  Jaan Juris Estonia 21 -679
156 Pavel Gaiduk Kazachstan 20 -680
157 Tomisław Tajner Polska 18 -682
  Valery Kobelev Rosja 18 -682
  Casey Colby USA 18 -682
160 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -683
  Daijiro Higuchi Japonia 17 -683
162 Brian Welch USA 16 -684
  Yuta Araseki Japonia 16 -684
164 Akseli Lajunen Finlandia 15 -685
  Chikanobu Kokubun Japonia 15 -685
  Peter Kostial Słowacja 15 -685
167 Simon Podrebersek Słowenia 14 -686
  Ingemar Mayr Holandia 14 -686
  Shinya Tsurumaki Japonia 14 -686
170 Kazuyoshi Sakurai Japonia 13 -687
  Volodimir Glyvko Ukraina 13 -687
172 Katsunari Kimoto Japonia 12 -688
  Michael Möllinger Niemcy 12 -688
  Chris Decker USA 12 -688
  Rolando Kaligaro Słowenia 12 -688
  Johannes Wenninger Austria 12 -688
177 Dominik Bafia Kanada 11 -689
  Hannu Alakunnas Finlandia 11 -689
  Pavel Fizek Czechy 11 -689
  Thomas Lobben Norwegia 11 -689
  Tuukka Lemola Finlandia 11 -689
182 Kakhaber Tsakadze Gruzja 10 -690
  Primoz Delavec Słowenia 10 -690
  Maxim Kouzennyi Rosja 10 -690
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 10 -690
  Tim Nelson USA 10 -690
  Jake Wolf USA 10 -690
  Krystian Długopolski Polska 10 -690
189 Florentin Durand Francja 9 -691
  Christoph Kreuzer Holandia 9 -691
  Peter Schlank Słowacja 9 -691
192 Frank Ludwig Niemcy 8 -692
  Kristoffer Jaafs Szwecja 8 -692
  Aurelien Ducroz Francja 8 -692
  Richard Tonkin Kanada 8 -692
196 Alessio Bolognani Włochy 7 -693
  Dimitri Zhuchichin Rosja 7 -693
  Yutaka Katayama Japonia 7 -693
  Roman Perko Słowenia 7 -693
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -693
201 Kazuya Takemoto Japonia 6 -694
  Robert Meglic Słowenia 6 -694
  Jeroen Nikkel Holandia 6 -694
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 6 -694
  Sergej Kozhevnikov Rosja 6 -694
  Yuki Yasukawa Japonia 6 -694
  Milan Zivic Słowenia 6 -694
208 Christian Meyer Norwegia 5 -695
209 Michael Nell Kanada 4 -696
  Hiroyuki Saito Japonia 4 -696
  Taylor Hoffman USA 4 -696
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -696
  Eric Denney USA 4 -696
214 Boy van Baarle Holandia 3 -697
  Andreas Kofler Austria 3 -697
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 3 -697
  Alexey Silaev Rosja 3 -697
  Graeme Gorham Kanada 3 -697
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -697
  Steve McNeil USA 3 -697
221 Maxime Remy Francja 2 -698
  Wolfgang Erlacher Austria 2 -698
  Wesley Harris Kanada 2 -698
  Anthony Myhra USA 2 -698
  Max Thompson Kanada 2 -698
  Noboru Kubo Japonia 2 -698
227 Tore Nyhus Norwegia 1 -699
  Luka Ajnik Słowenia 1 -699
  Albert Gasienica USA 1 -699
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -699
  Primoz Gostic Słowenia 1 -699
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3097  
2 Finlandia Finlandia 3054 -43
3 Słowenia Słowenia 2493 -604
4 Austria Austria 2352 -745
5 Japonia Japonia 2262 -835
6 Norwegia Norwegia 1791 -1306
7 USA USA 1313 -1784
8 Czechy Czechy 960 -2137
9 Korea Pd. Korea Pd. 650 -2447
10 Szwajcaria Szwajcaria 597 -2500
11 Polska Polska 549 -2548
12 Rosja Rosja 314 -2783
13 Kanada Kanada 313 -2784
14 Słowacja Słowacja 258 -2839
15 Francja Francja 217 -2880
16 Kazachstan Kazachstan 113 -2984
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 85 -3012
18 Włochy Włochy 81 -3016
  Holandia Holandia 81 -3016
20 Estonia Estonia 21 -3076
21 Ukraina Ukraina 13 -3084
22 Gruzja Gruzja 10 -3087
23 Szwecja Szwecja 8 -3089
24 Białoru¶ Białoru¶ 3 -3094
25 Bułgaria Bułgaria 1 -3096

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich