Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 29.09.2001, Oberhof K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Kranjec Słowenia 580  
2 Alan Alborn USA 412 -168
3 Primoz Peterka Słowenia 383 -197
4 Martin Koch Austria 332 -248
5 Kai Bracht Niemcy 298 -282
6 Janne Ylijärvi Finlandia 289 -291
7 Michael Neumayer Niemcy 285 -295
8 Kimmo Yliriesto Finlandia 255 -325
9 Roland Audenrieth Niemcy 221 -359
10 Stephan Hocke Niemcy 210 -370
11 Janne Happonen Finlandia 186 -394
12 Jure Radelj Słowenia 180 -400
  Peter Zonta Słowenia 180 -400
14 Gasper Cavlovic Słowenia 178 -402
15 Clint Jones USA 169 -411
16 Jakub Hlava Czechy 164 -416
17 Ildar Fatchullin Rosja 140 -440
18 Heung Chul Choi Korea Pd. 136 -444
19 Sigurd Pettersen Norwegia 130 -450
  Igor Medved Słowenia 130 -450
21 Yasuhiro Shibata Japonia 122 -458
22 Stefan Kaiser Austria 120 -460
23 Jörg Ritzerfeld Niemcy 118 -462
24 Bernhard Metzler Austria 115 -465
25 Michal Dolezal Czechy 114 -466
26 Stefan Pieper Niemcy 106 -474
27 Georg Späth Niemcy 100 -480
28 Matej Uram Słowacja 98 -482
  Brendan Doran USA 98 -482
30 Andrew Osadetz Kanada 93 -487
31 Primoz Zupan-Urh Słowenia 86 -494
32 Damjan Fras Słowenia 81 -499
33 Frode Haare Norwegia 76 -504
34 Martin Mesik Słowacja 74 -506
35 Pekka Salminen Finlandia 67 -513
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 67 -513
37 Tami Kiuru Finlandia 63 -517
38 Yusuke Kaneko Japonia 62 -518
39 Masayuki Sato Japonia 61 -519
40 Jakub Jiroutek Czechy 60 -520
  Wojciech Skupień Polska 60 -520
42 Markus Eigentler Austria 59 -521
43 Jim Denney jr USA 58 -522
44 Tomasz Pochwała Polska 55 -525
45 Paul Lebel Kanada 52 -528
46 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -529
47 Marcin Bachleda Polska 50 -530
48 Maxim Polunin Kazachstan 49 -531
  Niels de Groot Holandia 49 -531
50 Tom Sandvold Norwegia 48 -532
  Anton Kalinitschenko Rosja 48 -532
  Łukasz Kruczek Polska 48 -532
53 Mathias Hafele Austria 47 -533
54 Wolfgang Loitzl Austria 46 -534
55 Thomas Hörl Austria 44 -536
56 Daniel Forfang Norwegia 43 -537
57 Stefan Read Kanada 42 -538
  Bine Norcic Słowenia 42 -538
59 Tommy Schwall USA 40 -540
60 Uros Kocnik Słowenia 39 -541
  Miroslav Formanek Słowacja 39 -541
  Bard Naess Norwegia 39 -541
63 Trond-Arild Evensen Norwegia 37 -543
64 Gregory Baxter Kanada 36 -544
65 Jan Matura Czechy 34 -546
66 Jeffrey Denney jr. USA 33 -547
67 Chris Holland Kanada 32 -548
  Jaroslav Sakala Czechy 32 -548
  Seou Choi Korea Pd. 32 -548
  Simon Ammann Szwajcaria 32 -548
71 Andreas Baumgartner Austria 31 -549
72 Kalle Keituri Finlandia 29 -551
73 Jason Myslicki Kanada 28 -552
74 Borek Sedlak Czechy 27 -553
75 Hartman Rector USA 26 -554
76 Anders Johnson USA 25 -555
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -555
78 Andreas Küttel Szwajcaria 24 -556
  Erling Enger Norwegia 24 -556
80 Haavard Lie Norwegia 23 -557
81 Chil-Ku Kang Korea Pd. 22 -558
82 Lassi Huuskonen Finlandia 21 -559
  Stefan Thurnbichler Austria 21 -559
84 Stanislav Filimonov Kazachstan 20 -560
85 Jaan Juris Estonia 19 -561
86 Valery Kobelev Rosja 18 -562
  Casey Colby USA 18 -562
  Yukio Sakano Japonia 18 -562
89 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -563
  Grzegorz ¦liwka Polska 17 -563
91 Gerhard Hofer Austria 16 -564
  Marco Steinauer Szwajcaria 16 -564
  Brian Welch USA 16 -564
94 Pasi Ahonen Finlandia 15 -565
  Ole Christen Enger Norwegia 15 -565
96 Tore S. Sneli Norwegia 14 -566
  Simon Podrebersek Słowenia 14 -566
98 Pavel Gaiduk Kazachstan 13 -567
  Nicolas Dessum Francja 13 -567
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 13 -567
101 Rolando Kaligaro Słowenia 12 -568
  Johannes Wenninger Austria 12 -568
  Jernej Damjan Słowenia 12 -568
  Chris Decker USA 12 -568
105 Dominik Bafia Kanada 11 -569
  Hans Petrat Niemcy 11 -569
107 Jake Wolf USA 10 -570
  Primoz Delavec Słowenia 10 -570
  Tim Nelson USA 10 -570
  Krystian Długopolski Polska 10 -570
111 Aurelien Ducroz Francja 8 -572
112 Roman Perko Słowenia 7 -573
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -573
114 Robert Meglic Słowenia 6 -574
  Florian Liegl Austria 6 -574
116 Christian Meyer Norwegia 5 -575
117 Michael Nell Kanada 4 -576
  Grega Lang Słowenia 4 -576
  Christian Nagiller Austria 4 -576
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -576
  Taylor Hoffman USA 4 -576
122 Graeme Gorham Kanada 3 -577
  Yukitaka Fukita Japonia 3 -577
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -577
  Boy van Baarle Holandia 3 -577
  Alexey Silaev Rosja 3 -577
127 Gorazd Robnik Słowenia 2 -578
  Manuel Fettner Austria 2 -578
  Sota Okamura Japonia 2 -578
  Wesley Harris Kanada 2 -578
  Max Thompson Kanada 2 -578
132 Tore Nyhus Norwegia 1 -579
  Primoz Gostic Słowenia 1 -579
  Luka Ajnik Słowenia 1 -579
  Albert Gasienica USA 1 -579
  Peter Kostial Słowacja 1 -579
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -579
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1998  
2 Niemcy Niemcy 1749 -249
3 Austria Austria 1105 -893
4 USA USA 932 -1066
5 Finlandia Finlandia 928 -1070
6 Norwegia Norwegia 709 -1289
7 Korea Pd. Korea Pd. 540 -1458
8 Czechy Czechy 531 -1467
9 Polska Polska 440 -1558
10 Szwajcaria Szwajcaria 385 -1613
11 Kanada Kanada 305 -1693
12 Japonia Japonia 268 -1730
13 Słowacja Słowacja 212 -1786
14 Rosja Rosja 209 -1789
15 Kazachstan Kazachstan 82 -1916
16 Wielka Brytania Wielka Brytania 67 -1931
17 Holandia Holandia 52 -1946
18 Francja Francja 21 -1977
19 Estonia Estonia 19 -1979
20 Bułgaria Bułgaria 1 -1997

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich