Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
Klasyfikacja po konkursie: 02.09.2001, Salt Lake City K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Kranjec Słowenia 580  
2 Primoz Peterka Słowenia 383 -197
3 Alan Alborn USA 332 -248
  Martin Koch Austria 332 -248
5 Kai Bracht Niemcy 290 -290
6 Janne Ylijärvi Finlandia 280 -300
7 Kimmo Yliriesto Finlandia 248 -332
8 Michael Neumayer Niemcy 235 -345
9 Roland Audenrieth Niemcy 221 -359
10 Janne Happonen Finlandia 180 -400
  Jure Radelj Słowenia 180 -400
  Peter Zonta Słowenia 180 -400
13 Gasper Cavlovic Słowenia 178 -402
14 Jakub Hlava Czechy 152 -428
15 Stephan Hocke Niemcy 150 -430
16 Clint Jones USA 147 -433
17 Igor Medved Słowenia 130 -450
18 Sigurd Pettersen Norwegia 129 -451
19 Yasuhiro Shibata Japonia 122 -458
20 Stefan Kaiser Austria 120 -460
21 Bernhard Metzler Austria 115 -465
22 Jörg Ritzerfeld Niemcy 112 -468
23 Michal Dolezal Czechy 111 -469
24 Georg Späth Niemcy 100 -480
25 Matej Uram Słowacja 98 -482
  Brendan Doran USA 98 -482
27 Heung Chul Choi Korea Pd. 96 -484
28 Andrew Osadetz Kanada 93 -487
29 Stefan Pieper Niemcy 90 -490
30 Primoz Zupan-Urh Słowenia 86 -494
31 Damjan Fras Słowenia 81 -499
32 Frode Haare Norwegia 76 -504
33 Martin Mesik Słowacja 74 -506
34 Pekka Salminen Finlandia 67 -513
  Glynn Pedersen Wielka Brytania 67 -513
36 Yusuke Kaneko Japonia 62 -518
37 Masayuki Sato Japonia 61 -519
38 Wojciech Skupień Polska 60 -520
39 Markus Eigentler Austria 59 -521
40 Jim Denney jr USA 58 -522
41 Paul Lebel Kanada 52 -528
42 Tom Age Aarnes Norwegia 51 -529
43 Marcin Bachleda Polska 50 -530
44 Maxim Polunin Kazachstan 49 -531
  Niels de Groot Holandia 49 -531
46 Tom Sandvold Norwegia 48 -532
47 Mathias Hafele Austria 47 -533
48 Wolfgang Loitzl Austria 46 -534
49 Thomas Hörl Austria 44 -536
50 Daniel Forfang Norwegia 43 -537
51 Stefan Read Kanada 42 -538
  Bine Norcic Słowenia 42 -538
53 Ildar Fatchullin Rosja 40 -540
  Jakub Jiroutek Czechy 40 -540
  Tommy Schwall USA 40 -540
56 Uros Kocnik Słowenia 39 -541
  Miroslav Formanek Słowacja 39 -541
  Bard Naess Norwegia 39 -541
59 Gregory Baxter Kanada 36 -544
60 Jan Matura Czechy 34 -546
61 Jeffrey Denney jr. USA 33 -547
  Trond-Arild Evensen Norwegia 33 -547
63 Chris Holland Kanada 32 -548
  Seou Choi Korea Pd. 32 -548
  Simon Ammann Szwajcaria 32 -548
66 Andreas Baumgartner Austria 31 -549
67 Jason Myslicki Kanada 28 -552
68 Tami Kiuru Finlandia 27 -553
  Borek Sedlak Czechy 27 -553
70 Hartman Rector USA 26 -554
71 Anders Johnson USA 25 -555
  Erik Leine Wangen Norwegia 25 -555
73 Anton Kalinitschenko Rosja 24 -556
  Andreas Küttel Szwajcaria 24 -556
  Erling Enger Norwegia 24 -556
76 Haavard Lie Norwegia 23 -557
77 Łukasz Kruczek Polska 22 -558
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 22 -558
79 Stefan Thurnbichler Austria 21 -559
80 Stanislav Filimonov Kazachstan 20 -560
81 Jaan Juris Estonia 19 -561
82 Casey Colby USA 18 -562
  Yukio Sakano Japonia 18 -562
84 Lars Kristian Nystroem Norwegia 17 -563
  Grzegorz ¦liwka Polska 17 -563
86 Gerhard Hofer Austria 16 -564
  Marco Steinauer Szwajcaria 16 -564
  Brian Welch USA 16 -564
89 Pasi Ahonen Finlandia 15 -565
  Ole Christen Enger Norwegia 15 -565
91 Tore S. Sneli Norwegia 14 -566
92 Pavel Gaiduk Kazachstan 13 -567
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 13 -567
94 Rolando Kaligaro Słowenia 12 -568
  Johannes Wenninger Austria 12 -568
  Chris Decker USA 12 -568
97 Dominik Bafia Kanada 11 -569
  Hans Petrat Niemcy 11 -569
99 Jake Wolf USA 10 -570
  Primoz Delavec Słowenia 10 -570
  Tim Nelson USA 10 -570
  Tomasz Pochwała Polska 10 -570
103 Aurelien Ducroz Francja 8 -572
104 Roman Perko Słowenia 7 -573
  Jostein Smedbye Norwegia 7 -573
106 Robert Meglic Słowenia 6 -574
  Florian Liegl Austria 6 -574
  Lassi Huuskonen Finlandia 6 -574
109 Christian Meyer Norwegia 5 -575
110 Michael Nell Kanada 4 -576
  Grega Lang Słowenia 4 -576
  Christian Nagiller Austria 4 -576
  Tom-Arild Losoa Norwegia 4 -576
  Taylor Hoffman USA 4 -576
115 Graeme Gorham Kanada 3 -577
  Yukitaka Fukita Japonia 3 -577
  Boy van Baarle Holandia 3 -577
  Alexey Silaev Rosja 3 -577
119 Gorazd Robnik Słowenia 2 -578
  Manuel Fettner Austria 2 -578
  Sota Okamura Japonia 2 -578
  Wesley Harris Kanada 2 -578
  Max Thompson Kanada 2 -578
124 Tore Nyhus Norwegia 1 -579
  Primoz Gostic Słowenia 1 -579
  Luka Ajnik Słowenia 1 -579
  Albert Gasienica USA 1 -579
  Jernej Damjan Słowenia 1 -579
  Peter Kostial Słowacja 1 -579
  Georgi Zharkov Bułgaria 1 -579
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1973  
2 Niemcy Niemcy 1609 -364
3 Austria Austria 1105 -868
4 USA USA 830 -1143
5 Finlandia Finlandia 823 -1150
6 Norwegia Norwegia 704 -1269
7 Korea Pd. Korea Pd. 500 -1473
8 Czechy Czechy 464 -1509
9 Szwajcaria Szwajcaria 385 -1588
10 Polska Polska 359 -1614
11 Kanada Kanada 305 -1668
12 Japonia Japonia 268 -1705
13 Słowacja Słowacja 212 -1761
14 Kazachstan Kazachstan 82 -1891
15 Rosja Rosja 67 -1906
  Wielka Brytania Wielka Brytania 67 -1906
17 Holandia Holandia 52 -1921
18 Estonia Estonia 19 -1954
19 Francja Francja 8 -1965
20 Bułgaria Bułgaria 1 -1972

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich