Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 30.03.1996, Rovaniemi K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stein-Henrik Tuff Norwegia 878  
2 Frode Haare Norwegia 755 -123
3 Michael Kury Austria 669 -209
4 Ronny Hornschuh Niemcy 622 -256
5 Simen Berntzen Norwegia 612 -266
6 Oeyvind Berg Norwegia 595 -283
7 Jure Radelj Słowenia 574 -304
8 Hansjörg Jäkle Niemcy 546 -332
9 Toni Nieminen Finlandia 495 -383
10 Kent Johanssen Norwegia 493 -385
11 Tero Koponen Finlandia 484 -394
12 Yannick Revuz Francja 407 -471
13 Hideharu Miyahira Japonia 393 -485
14 Ingemar Mayr Austria 374 -504
15 Samo Gostisa Słowenia 369 -509
16 Sven Hannawald Niemcy 368 -510
17 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 365 -513
  Damjan Fras Słowenia 365 -513
19 Lucas Chevalier-Girod Francja 361 -517
20 Jussi Hautamäki Finlandia 296 -582
21 Didier Mollard Francja 281 -597
22 Adam Małysz Polska 280 -598
23 Roman Kerov Rosja 279 -599
24 Masayuki Sato Japonia 277 -601
25 Pavel Vechet Czechy 275 -603
26 Alexander Herr Niemcy 273 -605
  Paal Hansen Norwegia 273 -605
28 Wilhelm Brenna Norwegia 264 -614
29 Naoto Ito Japonia 261 -617
30 Richard Foldl Austria 259 -619
31 Gerhard Schallert Austria 258 -620
32 Robert Putzer Austria 253 -625
33 Lars Egil Gran Norwegia 252 -626
34 Dmitri Chvykov Kazachstan 244 -634
35 Noriaki Kasai Japonia 240 -638
36 Katsutoshi Chiba Japonia 235 -643
37 Frank Reichel Niemcy 230 -648
38 Pekka Niemelä Finlandia 221 -657
39 Kjetil Moen Norwegia 208 -670
40 Haavard Lie Norwegia 206 -672
41 Primoz Peterka Słowenia 205 -673
42 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -688
43 Kazuhiro Higashi Japonia 189 -689
44 Stian Kvarstad Norwegia 188 -690
45 Werner Rathmayr Austria 186 -692
46 Matjaz Zupan Słowenia 185 -693
47 Casey Colby USA 183 -695
48 Stephan Zuend Szwajcaria 176 -702
49 Christian Reinthaler Austria 173 -705
50 Nicolas Dessum Francja 170 -708
  Jani Mattila Finlandia 170 -708
52 Matthias Wallner Austria 169 -709
53 Peter Zonta Słowenia 168 -710
54 Kimmo Savolainen Finlandia 160 -718
55 Yoshikazu Norota Japonia 159 -719
56 Andreas Küttel Szwajcaria 158 -720
57 Christof Birchler Szwajcaria 155 -723
58 Christian Meyer Norwegia 152 -726
59 Brendan Doran USA 150 -728
  Mika Laitinen Finlandia 150 -728
61 Vladimir Rosko Słowacja 145 -733
  Jerome Gay Francja 145 -733
  Keisuke Sugiyama Japonia 145 -733
64 Jaka Grosar Słowenia 143 -735
65 Jun Shibuya Japonia 142 -736
66 Johan Rasmussen Szwecja 141 -737
  Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -737
68 Kazuya Yoshioka Japonia 140 -738
  Rico Meinel Niemcy 140 -738
  Reinhard Schwarzenberger Austria 140 -738
  Arve Vorvik Norwegia 140 -738
72 Noritaka Kasama Japonia 139 -739
73 Petri Turunen Finlandia 132 -746
74 Martin Höllwarth Austria 130 -748
75 Valery Kobelev Rosja 121 -757
76 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 120 -758
77 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 117 -761
78 Roman Paszkin Rosja 116 -762
79 Fredrik Johansson Szwecja 111 -767
80 Ivan Lunardi Włochy 109 -769
81 Akira Higashi Japonia 107 -771
  Egil Groenn Norwegia 107 -771
83 Dirk Else Niemcy 105 -773
  Jani Klinga Finlandia 105 -773
85 Alexander Mueller Niemcy 104 -774
  Sota Okamura Japonia 104 -774
87 Andreas Goldberger Austria 100 -778
  Masahiko Harada Japonia 100 -778
89 Hitoshi Sakurai Japonia 97 -781
90 Kai Bracht Niemcy 95 -783
  Jon Petter Sandaker Norwegia 95 -783
92 Saso Komovec Słowenia 90 -788
93 Volodimir Glyvko Ukraina 89 -789
94 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -792
95 Clas Brede Braaten Norwegia 84 -794
96 Risto Jussilainen Finlandia 81 -797
97 Kenji Suda Japonia 80 -798
  Matjaz Kladnik Słowenia 80 -798
99 Martin Schmitt Niemcy 77 -801
100 Seiji Ikegami Japonia 75 -803
  Masayoshi Higashino Japonia 75 -803
102 Taylor Hoffman USA 73 -805
103 Gallien Jourdanney Francja 69 -809
104 Hiroki Uesugi Japonia 67 -811
105 Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 65 -813
  Olli Happonen Finlandia 65 -813
107 Yukitaka Fukita Japonia 64 -814
  Stefan Horngacher Austria 64 -814
109 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 63 -815
  Michail Jessin Rosja 63 -815
111 Takayuki Obora Japonia 62 -816
  Stefan Metzler Austria 62 -816
  Randy Weber USA 62 -816
114 Pasi Kytoesaho Finlandia 61 -817
115 Nicolas Jean-Prost Francja 60 -818
  Nicolas Gaide Francja 60 -818
  Kenji Ogiwara Japonia 60 -818
118 Christian Samitz Austria 59 -819
  Martin Trunz Szwajcaria 59 -819
120 Ville Kantee Finlandia 58 -820
121 Mathias Witter Niemcy 56 -822
122 Martin Skotak Czechy 55 -823
123 Ole-Martin Frydendal Norwegia 54 -824
  Reto Kaelin Szwajcaria 54 -824
125 Matt Keuler USA 52 -826
  Lassi Huuskonen Finlandia 52 -826
127 Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -827
  Shingo Ueno Japonia 51 -827
129 Jari Mantila Finlandia 50 -828
130 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 49 -829
  Dejan Jekovec Słowenia 49 -829
  Shinichiro Saito Japonia 49 -829
133 Yoshiharu Ikeda Japonia 46 -832
  Helge Brendryen Norwegia 46 -832
135 Dionis Vodnev Niemcy 45 -833
  Jason Myslicki Kanada 45 -833
  Takanobu Okabe Japonia 45 -833
  Dmitri Tschelowenko Rosja 45 -833
  Jeremy Nicol Kanada 45 -833
140 Kristian Brenden Norwegia 44 -834
141 Jan-Inge Trontveit Norwegia 43 -835
  Wojciech Skupień Polska 43 -835
143 Ladislav Dluhos Czechy 42 -836
  Michal Dolezal Czechy 42 -836
145 Tomokazu Nakamura Japonia 41 -837
146 Matt Kussinen USA 40 -838
  Martin Mesik Słowacja 40 -838
148 Massimo Vellar Włochy 39 -839
149 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -840
  Jan Balcar Czechy 38 -840
151 Yusuke Kaneko Japonia 37 -841
  Adolf Grugger Austria 37 -841
  Roby Jones USA 37 -841
  Jason Kardas Kanada 37 -841
155 Pascal Ochsner Szwajcaria 35 -843
  Staffan Taellberg Szwecja 35 -843
  Primoz Kopac Słowenia 35 -843
158 Ivo Pertile Włochy 34 -844
159 Łukasz Kruczek Polska 33 -845
  Chris Holland Kanada 33 -845
161 Jere Linehan USA 32 -846
  Akihiro Higashi Japonia 32 -846
  Pasi Huttunen Finlandia 32 -846
164 Aleksander Bojda Polska 31 -847
  John Keck USA 31 -847
166 Shinya Tsurumaki Japonia 30 -848
  Steven Miehe Niemcy 30 -848
  Marko Bogataj Słowenia 30 -848
169 Robert Meglic Słowenia 29 -849
170 Robert Mateja Polska 27 -851
171 Rickard Froeier Szwecja 26 -852
  Marko Malkamäki Finlandia 26 -852
  Alexander Briest Niemcy 26 -852
  Peder Simonsen Norwegia 26 -852
  Marius Smariset Norwegia 26 -852
176 Riku Aeyri Finlandia 25 -853
177 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -854
  Yukio Sakano Japonia 24 -854
  Andreas Widhölzl Austria 24 -854
  Magnus Oeverby Norwegia 24 -854
181 Jure Jerman Słowenia 23 -855
  Takuya Takeuchi Japonia 23 -855
183 Markus Eigentler Austria 22 -856
  Tero Turkki Finlandia 22 -856
  Mario Stecher Austria 22 -856
  Svein Otto Solberg Norwegia 22 -856
  Hein-Arne Mathiesen Norwegia 22 -856
188 John T. Gaebe USA 21 -857
189 Michael Gruber Austria 20 -858
190 Petr Ondruch Czechy 19 -859
  Glynn Pedersen Kanada 19 -859
192 Aril Carlsson Norwegia 18 -860
  Sami Nieminen Finlandia 18 -860
  Hannu Manninen Finlandia 18 -860
195 Morten Aagheim Norwegia 17 -861
  Tristan Handler USA 17 -861
  Suguru Miyazaki Japonia 17 -861
198 Maxim Polunin Kazachstan 16 -862
  Klaus Allgayer Niemcy 16 -862
  Jan Halvardsson Szwecja 16 -862
  Carl Vanloan USA 16 -862
  Odd-Vegard Knive Norwegia 16 -862
  Hirofumi Origasa Japonia 16 -862
204 Richard Tonkin Kanada 15 -863
  Jens Deimel Niemcy 15 -863
  Zbynek Krompolc Czechy 15 -863
  Mike Keuler USA 15 -863
208 Josh Lindstroem USA 14 -864
  Mirosław Grzybowski Polska 14 -864
  Jostein Smedbye Norwegia 14 -864
211 Jeremiah Lindstroem USA 13 -865
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -865
  Johan Munters Szwecja 13 -865
214 Bernhard Metzler Austria 12 -866
  Terje Opheim Norwegia 12 -866
  James Beach Kanada 12 -866
  Matija Stegnar Słowenia 12 -866
  Werner Schernthaner Austria 12 -866
  Yasuhiko Ota Japonia 12 -866
220 David Jiroutek Czechy 11 -867
  Jonathan Frip Kanada 11 -867
  Marko Cerar Słowenia 11 -867
  Jakub Janda Czechy 11 -867
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -867
  Matej Hribar Słowenia 11 -867
  Tim Martin USA 11 -867
227 Rok Polajnar Słowenia 10 -868
  Jani Salo Finlandia 10 -868
  Tsutomu Chiba Japonia 10 -868
  Andreas Slette Norwegia 10 -868
  Ryuji Takahashi Japonia 10 -868
  Ove Berg Szwecja 10 -868
233 Johan Nilsson Szwecja 9 -869
  Christer Berntzen Norwegia 9 -869
  Takayuki Nishimori Japonia 9 -869
  Patrik Kaela Szwecja 9 -869
237 Knut Mueller Norwegia 8 -870
  Herve Perret Francja 8 -870
  Sascha Ruf Szwajcaria 8 -870
  Masato Mori Japonia 8 -870
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -870
  Anthony Delaup Francja 8 -870
  Anze Zupan Słowenia 8 -870
  Jakub Hlava Czechy 8 -870
245 Tomas Goder Czechy 7 -871
246 Zoran Zupancic Słowenia 6 -872
  David Kreiner Austria 6 -872
  Knut-Peter Meen Norwegia 6 -872
  Ruddy Jardine Francja 6 -872
  Marian Bielcik Słowacja 6 -872
  Jonas Westberg Szwecja 6 -872
  Nicolas Bal Francja 6 -872
253 Takekazu Ohta Japonia 5 -873
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -873
  Robert Moser Austria 5 -873
256 Jinichi Taguchi Japonia 4 -874
  Bertrand Petit Francja 4 -874
  Nils-Peter Hansen Norwegia 4 -874
  Martin Zimmermann Austria 4 -874
  Jakub Suchacek Czechy 4 -874
  Milan Kucera Czechy 4 -874
  Arturo Samara Hiszpania 4 -874
  Kip Lutu USA 4 -874
264 Tore Gerardsen Norwegia 3 -875
  Masaki Tomii Japonia 3 -875
  Goran Janus Słowenia 3 -875
  Jean-Yves Cuendet Szwajcaria 3 -875
  Fabian Ebenhoch Austria 3 -875
  Frode Lindalen Norwegia 3 -875
270 Terumi Sugimoto Japonia 2 -876
  Tarje Strand Norwegia 2 -876
  Yuhji Nishimori Japonia 2 -876
  Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -876
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -876
  Ryan Cutter USA 2 -876
  Robert Chlup Czechy 2 -876
  Robert Schneidmiller Kanada 2 -876
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -876
279 Futoshi Otake Japonia 1 -877
  John Spillane USA 1 -877
  Jake Risch USA 1 -877
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 5897  
2 Japonia Japonia 4021 -1876
3 Finlandia Finlandia 3216 -2681
4 Austria Austria 3149 -2748
5 Niemcy Niemcy 2807 -3090
6 Słowenia Słowenia 2406 -3491
7 Francja Francja 1585 -4312
8 USA USA 775 -5122
9 Szwajcaria Szwajcaria 676 -5221
10 Rosja Rosja 624 -5273
11 Czechy Czechy 544 -5353
12 Polska Polska 428 -5469
13 Szwecja Szwecja 376 -5521
14 Kazachstan Kazachstan 341 -5556
15 Kanada Kanada 219 -5678
16 Słowacja Słowacja 191 -5706
17 Włochy Włochy 182 -5715
18 Ukraina Ukraina 89 -5808
19 Białoru¶ Białoru¶ 65 -5832
20 Gruzja Gruzja 38 -5859
21 Hiszpania Hiszpania 4 -5893

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich