Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.1996, Bollnäs K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stein-Henrik Tuff Norwegia 657  
2 Ronny Hornschuh Niemcy 541 -116
3 Simen Berntzen Norwegia 495 -162
4 Jure Radelj Słowenia 438 -219
5 Tero Koponen Finlandia 436 -221
6 Frode Haare Norwegia 425 -232
7 Oeyvind Berg Norwegia 408 -249
8 Kent Johanssen Norwegia 405 -252
9 Michael Kury Austria 399 -258
10 Samo Gostisa Słowenia 369 -288
11 Toni Nieminen Finlandia 364 -293
12 Yannick Revuz Francja 347 -310
  Lucas Chevalier-Girod Francja 347 -310
14 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 344 -313
15 Hansjörg Jäkle Niemcy 314 -343
16 Damjan Fras Słowenia 301 -356
17 Ingemar Mayr Austria 276 -381
18 Pavel Vechet Czechy 246 -411
19 Roman Kerov Rosja 243 -414
20 Noriaki Kasai Japonia 240 -417
21 Dmitri Chvykov Kazachstan 230 -427
22 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -437
23 Kjetil Moen Norwegia 206 -451
  Haavard Lie Norwegia 206 -451
25 Primoz Peterka Słowenia 205 -452
26 Sven Hannawald Niemcy 204 -453
27 Richard Foldl Austria 203 -454
28 Pekka Niemelä Finlandia 202 -455
29 Wilhelm Brenna Norwegia 199 -458
30 Robert Putzer Austria 192 -465
31 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -467
32 Casey Colby USA 183 -474
33 Didier Mollard Francja 181 -476
34 Adam Małysz Polska 180 -477
35 Matthias Wallner Austria 169 -488
  Katsutoshi Chiba Japonia 169 -488
  Masayuki Sato Japonia 169 -488
38 Christian Reinthaler Austria 168 -489
  Peter Zonta Słowenia 168 -489
40 Jani Mattila Finlandia 167 -490
41 Alexander Herr Niemcy 163 -494
42 Matjaz Zupan Słowenia 160 -497
43 Yoshikazu Norota Japonia 159 -498
44 Werner Rathmayr Austria 157 -500
  Paal Hansen Norwegia 157 -500
46 Andreas Küttel Szwajcaria 150 -507
  Stian Kvarstad Norwegia 150 -507
48 Jaka Grosar Słowenia 143 -514
  Gerhard Schallert Austria 143 -514
50 Stephan Zuend Szwajcaria 141 -516
  Johan Rasmussen Szwecja 141 -516
  Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -516
53 Rico Meinel Niemcy 140 -517
  Reinhard Schwarzenberger Austria 140 -517
55 Noritaka Kasama Japonia 139 -518
56 Hideharu Miyahira Japonia 136 -521
57 Jerome Gay Francja 135 -522
58 Petri Turunen Finlandia 132 -525
59 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -529
  Christian Meyer Norwegia 128 -529
61 Vladimir Rosko Słowacja 126 -531
62 Christof Birchler Szwajcaria 121 -536
63 Valery Kobelev Rosja 115 -542
  Brendan Doran USA 115 -542
65 Lars Egil Gran Norwegia 114 -543
66 Ivan Lunardi Włochy 109 -548
67 Naoto Ito Japonia 107 -550
  Akira Higashi Japonia 107 -550
  Roman Paszkin Rosja 107 -550
70 Alexander Mueller Niemcy 104 -553
71 Fredrik Johansson Szwecja 102 -555
72 Andreas Goldberger Austria 100 -557
73 Jun Shibuya Japonia 97 -560
74 Jon Petter Sandaker Norwegia 94 -563
75 Saso Komovec Słowenia 90 -567
  Martin Höllwarth Austria 90 -567
77 Volodimir Glyvko Ukraina 89 -568
78 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -571
79 Jani Klinga Finlandia 84 -573
80 Nicolas Dessum Francja 80 -577
81 Martin Schmitt Niemcy 77 -580
82 Taylor Hoffman USA 73 -584
83 Gallien Jourdanney Francja 68 -589
84 Matjaz Kladnik Słowenia 65 -592
  Keisuke Sugiyama Japonia 65 -592
  Olli Happonen Finlandia 65 -592
87 Stefan Horngacher Austria 64 -593
  Yukitaka Fukita Japonia 64 -593
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 64 -593
90 Michail Jessin Rosja 63 -594
91 Kazuhiro Higashi Japonia 60 -597
  Arve Vorvik Norwegia 60 -597
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -597
  Dirk Else Niemcy 60 -597
95 Egil Groenn Norwegia 59 -598
  Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -598
  Risto Jussilainen Finlandia 59 -598
98 Ville Kantee Finlandia 58 -599
99 Martin Skotak Czechy 55 -602
100 Matt Keuler USA 52 -605
  Lassi Huuskonen Finlandia 52 -605
  Mathias Witter Niemcy 52 -605
  Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -605
104 Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -606
105 Randy Weber USA 50 -607
  Mika Laitinen Finlandia 50 -607
107 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 49 -608
108 Stefan Metzler Austria 48 -609
109 Helge Brendryen Norwegia 46 -611
110 Jeremy Nicol Kanada 45 -612
  Dionis Vodnev Niemcy 45 -612
  Jason Myslicki Kanada 45 -612
113 Kristian Brenden Norwegia 44 -613
  Frank Reichel Niemcy 44 -613
115 Michal Dolezal Czechy 42 -615
  Sota Okamura Japonia 42 -615
  Ladislav Dluhos Czechy 42 -615
118 Martin Mesik Słowacja 40 -617
  Matt Kussinen USA 40 -617
120 Masayoshi Higashino Japonia 39 -618
  Massimo Vellar Włochy 39 -618
122 Jan Balcar Czechy 38 -619
  Hitoshi Sakurai Japonia 38 -619
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -619
125 Roby Jones USA 37 -620
  Jason Kardas Kanada 37 -620
127 Clas Brede Braaten Norwegia 36 -621
128 Hiroki Uesugi Japonia 35 -622
  Pascal Ochsner Szwajcaria 35 -622
  Adolf Grugger Austria 35 -622
131 Ivo Pertile Włochy 34 -623
  Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -623
133 Łukasz Kruczek Polska 33 -624
  Chris Holland Kanada 33 -624
  Christian Samitz Austria 33 -624
136 Pasi Huttunen Finlandia 32 -625
  Jere Linehan USA 32 -625
  Kazuya Yoshioka Japonia 32 -625
139 Aleksander Bojda Polska 31 -626
  John Keck USA 31 -626
141 Steven Miehe Niemcy 30 -627
  Marko Bogataj Słowenia 30 -627
143 Martin Trunz Szwajcaria 29 -628
  Robert Meglic Słowenia 29 -628
145 Seiji Ikegami Japonia 27 -630
146 Alexander Briest Niemcy 26 -631
  Rickard Froeier Szwecja 26 -631
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 26 -631
  Marko Malkamäki Finlandia 26 -631
150 Riku Aeyri Finlandia 25 -632
151 Andreas Widhölzl Austria 24 -633
  Magnus Oeverby Norwegia 24 -633
  Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -633
  Robert Mateja Polska 24 -633
155 Jure Jerman Słowenia 23 -634
  Reto Kaelin Szwajcaria 23 -634
157 Markus Eigentler Austria 22 -635
158 John T. Gaebe USA 21 -636
159 Michael Gruber Austria 20 -637
160 Glynn Pedersen Kanada 19 -638
  Tomokazu Nakamura Japonia 19 -638
  Dmitri Tschelowenko Rosja 19 -638
  Nicolas Gaide Francja 19 -638
  Petr Ondruch Czechy 19 -638
165 Aril Carlsson Norwegia 18 -639
166 Dejan Jekovec Słowenia 17 -640
  Staffan Taellberg Szwecja 17 -640
  Tristan Handler USA 17 -640
169 Carl Vanloan USA 16 -641
  Maxim Polunin Kazachstan 16 -641
  Klaus Allgayer Niemcy 16 -641
  Jan Halvardsson Szwecja 16 -641
173 Kai Bracht Niemcy 15 -642
  Mike Keuler USA 15 -642
  Richard Tonkin Kanada 15 -642
  Zbynek Krompolc Czechy 15 -642
177 Mirosław Grzybowski Polska 14 -643
  Josh Lindstroem USA 14 -643
179 Andrej Verveikin Kazachstan 13 -644
  Johan Munters Szwecja 13 -644
  Primoz Kopac Słowenia 13 -644
  Jeremiah Lindstroem USA 13 -644
183 James Beach Kanada 12 -645
  Shinichiro Saito Japonia 12 -645
  Bernhard Metzler Austria 12 -645
  Shinya Tsurumaki Japonia 12 -645
187 Jakub Janda Czechy 11 -646
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -646
  Tim Martin USA 11 -646
  David Jiroutek Czechy 11 -646
  Tero Turkki Finlandia 11 -646
  Marko Cerar Słowenia 11 -646
  Jonathan Frip Kanada 11 -646
194 Takuya Takeuchi Japonia 10 -647
  Ove Berg Szwecja 10 -647
196 Johan Nilsson Szwecja 9 -648
  Patrik Kaela Szwecja 9 -648
198 Michael Uhrmann Niemcy 8 -649
  Anze Zupan Słowenia 8 -649
  Jakub Hlava Czechy 8 -649
  Herve Perret Francja 8 -649
  Sascha Ruf Szwajcaria 8 -649
  Yukio Sakano Japonia 8 -649
204 Akihiro Higashi Japonia 7 -650
  Tomas Goder Czechy 7 -650
  Wojciech Skupień Polska 7 -650
207 David Kreiner Austria 6 -651
  Ruddy Jardine Francja 6 -651
  Marian Bielcik Słowacja 6 -651
  Jonas Westberg Szwecja 6 -651
211 Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -652
212 Martin Zimmermann Austria 4 -653
  Jakub Suchacek Czechy 4 -653
  Kip Lutu USA 4 -653
  Jani Salo Finlandia 4 -653
216 Fabian Ebenhoch Austria 3 -654
  Masaki Tomii Japonia 3 -654
  Goran Janus Słowenia 3 -654
219 Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -655
  Ryan Cutter USA 2 -655
  Robert Chlup Czechy 2 -655
  Robert Schneidmiller Kanada 2 -655
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -655
  Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -655
225 John Spillane USA 1 -656
  Jake Risch USA 1 -656
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4044  
2 Finlandia Finlandia 2578 -1466
3 Austria Austria 2394 -1650
4 Japonia Japonia 2163 -1881
5 Słowenia Słowenia 2073 -1971
6 Niemcy Niemcy 1890 -2154
7 Francja Francja 1191 -2853
8 USA USA 728 -3316
9 Rosja Rosja 547 -3497
10 Szwajcaria Szwajcaria 535 -3509
11 Czechy Czechy 511 -3533
12 Szwecja Szwecja 349 -3695
13 Kazachstan Kazachstan 316 -3728
14 Polska Polska 289 -3755
15 Kanada Kanada 219 -3825
16 Włochy Włochy 182 -3862
17 Słowacja Słowacja 172 -3872
18 Ukraina Ukraina 89 -3955
19 Gruzja Gruzja 38 -4006
20 Białoru¶ Białoru¶ 26 -4018

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich