Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 09.03.1996, Sapporo K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stein-Henrik Tuff Norwegia 646  
2 Ronny Hornschuh Niemcy 541 -105
3 Simen Berntzen Norwegia 494 -152
4 Jure Radelj Słowenia 438 -208
5 Frode Haare Norwegia 425 -221
6 Kent Johanssen Norwegia 405 -241
7 Tero Koponen Finlandia 404 -242
8 Michael Kury Austria 399 -247
9 Oeyvind Berg Norwegia 392 -254
10 Samo Gostisa Słowenia 369 -277
11 Yannick Revuz Francja 347 -299
  Lucas Chevalier-Girod Francja 347 -299
13 Hansjörg Jäkle Niemcy 314 -332
14 Damjan Fras Słowenia 301 -345
15 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 299 -347
16 Ingemar Mayr Austria 276 -370
17 Toni Nieminen Finlandia 264 -382
18 Pavel Vechet Czechy 246 -400
19 Noriaki Kasai Japonia 240 -406
20 Jussi Hautamäki Finlandia 235 -411
21 Dmitri Chvykov Kazachstan 230 -416
22 Roman Kerov Rosja 225 -421
23 Haavard Lie Norwegia 206 -440
  Kjetil Moen Norwegia 206 -440
25 Primoz Peterka Słowenia 205 -441
26 Sven Hannawald Niemcy 204 -442
27 Masayuki Sato Japonia 201 -445
28 Robert Putzer Austria 192 -454
29 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -456
  Wilhelm Brenna Norwegia 190 -456
31 Didier Mollard Francja 181 -465
32 Pekka Niemelä Finlandia 180 -466
33 Hideharu Miyahira Japonia 176 -470
34 Richard Foldl Austria 174 -472
35 Katsutoshi Chiba Japonia 173 -473
36 Matthias Wallner Austria 169 -477
37 Peter Zonta Słowenia 168 -478
  Christian Reinthaler Austria 168 -478
39 Jani Mattila Finlandia 167 -479
40 Alexander Herr Niemcy 163 -483
41 Matjaz Zupan Słowenia 160 -486
42 Yoshikazu Norota Japonia 159 -487
43 Paal Hansen Norwegia 157 -489
  Werner Rathmayr Austria 157 -489
  Naoto Ito Japonia 157 -489
46 Andreas Küttel Szwajcaria 150 -496
  Stian Kvarstad Norwegia 150 -496
48 Gerhard Schallert Austria 143 -503
  Casey Colby USA 143 -503
  Jaka Grosar Słowenia 143 -503
51 Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -505
  Stephan Zuend Szwajcaria 141 -505
53 Rico Meinel Niemcy 140 -506
  Reinhard Schwarzenberger Austria 140 -506
55 Noritaka Kasama Japonia 139 -507
56 Jerome Gay Francja 135 -511
57 Johan Rasmussen Szwecja 129 -517
58 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -518
59 Vladimir Rosko Słowacja 126 -520
60 Christof Birchler Szwajcaria 121 -525
61 Christian Meyer Norwegia 120 -526
  Kazuhiro Higashi Japonia 120 -526
63 Petri Turunen Finlandia 118 -528
64 Ivan Lunardi Włochy 109 -537
65 Akira Higashi Japonia 107 -539
66 Jun Shibuya Japonia 106 -540
67 Alexander Mueller Niemcy 104 -542
68 Valery Kobelev Rosja 102 -544
69 Andreas Goldberger Austria 100 -546
  Adam Małysz Polska 100 -546
  Masahiko Harada Japonia 100 -546
72 Roman Paszkin Rosja 97 -549
73 Jon Petter Sandaker Norwegia 94 -552
74 Brendan Doran USA 91 -555
75 Saso Komovec Słowenia 90 -556
  Martin Höllwarth Austria 90 -556
77 Volodimir Glyvko Ukraina 89 -557
78 Lars Egil Gran Norwegia 88 -558
79 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -560
80 Fredrik Johansson Szwecja 82 -564
81 Keisuke Sugiyama Japonia 81 -565
82 Nicolas Dessum Francja 80 -566
  Kenji Suda Japonia 80 -566
84 Martin Schmitt Niemcy 77 -569
85 Masayoshi Higashino Japonia 75 -571
86 Taylor Hoffman USA 73 -573
87 Jani Klinga Finlandia 69 -577
88 Gallien Jourdanney Francja 68 -578
89 Matjaz Kladnik Słowenia 65 -581
  Olli Happonen Finlandia 65 -581
91 Yukitaka Fukita Japonia 64 -582
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 64 -582
  Stefan Horngacher Austria 64 -582
94 Michail Jessin Rosja 63 -583
95 Kazuya Yoshioka Japonia 61 -585
  Hiroki Uesugi Japonia 61 -585
97 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -586
  Dirk Else Niemcy 60 -586
99 Egil Groenn Norwegia 59 -587
  Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -587
  Risto Jussilainen Finlandia 59 -587
102 Ville Kantee Finlandia 58 -588
103 Martin Skotak Czechy 55 -591
  Sota Okamura Japonia 55 -591
105 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -594
  Matt Keuler USA 52 -594
  Lassi Huuskonen Finlandia 52 -594
  Mathias Witter Niemcy 52 -594
109 Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -595
110 Frank Reichel Niemcy 50 -596
  Mika Laitinen Finlandia 50 -596
112 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 49 -597
113 Stefan Metzler Austria 48 -598
114 Helge Brendryen Norwegia 46 -600
115 Dionis Vodnev Niemcy 45 -601
  Jason Myslicki Kanada 45 -601
  Takanobu Okabe Japonia 45 -601
  Jeremy Nicol Kanada 45 -601
119 Kristian Brenden Norwegia 44 -602
120 Hitoshi Sakurai Japonia 43 -603
121 Ladislav Dluhos Czechy 42 -604
  Michal Dolezal Czechy 42 -604
123 Seiji Ikegami Japonia 41 -605
  Tomokazu Nakamura Japonia 41 -605
125 Matt Kussinen USA 40 -606
  Martin Mesik Słowacja 40 -606
127 Massimo Vellar Włochy 39 -607
128 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -608
  Jan Balcar Czechy 38 -608
130 Roby Jones USA 37 -609
  Jason Kardas Kanada 37 -609
132 Pascal Ochsner Szwajcaria 35 -611
133 Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -612
  Ivo Pertile Włochy 34 -612
135 Łukasz Kruczek Polska 33 -613
  Chris Holland Kanada 33 -613
  Christian Samitz Austria 33 -613
138 Jere Linehan USA 32 -614
  Pasi Huttunen Finlandia 32 -614
140 John Keck USA 31 -615
141 Reto Kaelin Szwajcaria 30 -616
  Adolf Grugger Austria 30 -616
  Steven Miehe Niemcy 30 -616
  Marko Bogataj Słowenia 30 -616
145 Robert Meglic Słowenia 29 -617
  Martin Trunz Szwajcaria 29 -617
147 Aleksander Bojda Polska 28 -618
148 Kai Bracht Niemcy 27 -619
149 Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 26 -620
  Marko Malkamäki Finlandia 26 -620
  Alexander Briest Niemcy 26 -620
152 Riku Aeyri Finlandia 25 -621
153 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -622
  Yusuke Kaneko Japonia 24 -622
  Robert Mateja Polska 24 -622
  Andreas Widhölzl Austria 24 -622
  Magnus Oeverby Norwegia 24 -622
158 Jure Jerman Słowenia 23 -623
  Rickard Froeier Szwecja 23 -623
160 Markus Eigentler Austria 22 -624
161 John T. Gaebe USA 21 -625
162 Takayuki Obora Japonia 20 -626
  Michael Gruber Austria 20 -626
164 Nicolas Gaide Francja 19 -627
  Petr Ondruch Czechy 19 -627
  Glynn Pedersen Kanada 19 -627
167 Aril Carlsson Norwegia 18 -628
  Shingo Ueno Japonia 18 -628
169 Tristan Handler USA 17 -629
  Dejan Jekovec Słowenia 17 -629
  Staffan Taellberg Szwecja 17 -629
172 Maxim Polunin Kazachstan 16 -630
  Klaus Allgayer Niemcy 16 -630
  Jan Halvardsson Szwecja 16 -630
  Carl Vanloan USA 16 -630
176 Richard Tonkin Kanada 15 -631
  Zbynek Krompolc Czechy 15 -631
  Shinichiro Saito Japonia 15 -631
  Mike Keuler USA 15 -631
180 Josh Lindstroem USA 14 -632
  Mirosław Grzybowski Polska 14 -632
182 Shinya Tsurumaki Japonia 13 -633
  Jeremiah Lindstroem USA 13 -633
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -633
  Johan Munters Szwecja 13 -633
  Dmitri Tschelowenko Rosja 13 -633
  Primoz Kopac Słowenia 13 -633
188 Bernhard Metzler Austria 12 -634
  James Beach Kanada 12 -634
190 David Jiroutek Czechy 11 -635
  Tero Turkki Finlandia 11 -635
  Jonathan Frip Kanada 11 -635
  Marko Cerar Słowenia 11 -635
  Jakub Janda Czechy 11 -635
  Suguru Miyazaki Japonia 11 -635
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -635
  Tim Martin USA 11 -635
198 Takuya Takeuchi Japonia 10 -636
  Ryuji Takahashi Japonia 10 -636
  Ove Berg Szwecja 10 -636
201 Johan Nilsson Szwecja 9 -637
  Takayuki Nishimori Japonia 9 -637
  Patrik Kaela Szwecja 9 -637
204 Herve Perret Francja 8 -638
  Sascha Ruf Szwajcaria 8 -638
  Yukio Sakano Japonia 8 -638
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -638
  Anze Zupan Słowenia 8 -638
  Jakub Hlava Czechy 8 -638
210 Akihiro Higashi Japonia 7 -639
  Tomas Goder Czechy 7 -639
212 David Kreiner Austria 6 -640
  Ruddy Jardine Francja 6 -640
  Marian Bielcik Słowacja 6 -640
  Jonas Westberg Szwecja 6 -640
216 Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -641
217 Martin Zimmermann Austria 4 -642
  Jakub Suchacek Czechy 4 -642
  Kip Lutu USA 4 -642
220 Masaki Tomii Japonia 3 -643
  Goran Janus Słowenia 3 -643
  Fabian Ebenhoch Austria 3 -643
223 Yuhji Nishimori Japonia 2 -644
  Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -644
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -644
  Ryan Cutter USA 2 -644
  Robert Chlup Czechy 2 -644
  Robert Schneidmiller Kanada 2 -644
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -644
230 John Spillane USA 1 -645
  Jake Risch USA 1 -645
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 3877  
2 Japonia Japonia 2842 -1035
3 Finlandia Finlandia 2361 -1516
4 Austria Austria 2360 -1517
5 Słowenia Słowenia 2073 -1804
6 Niemcy Niemcy 1908 -1969
7 Francja Francja 1191 -2686
8 USA USA 614 -3263
9 Szwajcaria Szwajcaria 542 -3335
10 Czechy Czechy 511 -3366
11 Rosja Rosja 500 -3377
12 Kazachstan Kazachstan 316 -3561
13 Szwecja Szwecja 314 -3563
14 Kanada Kanada 219 -3658
15 Polska Polska 199 -3678
16 Włochy Włochy 182 -3695
17 Słowacja Słowacja 172 -3705
18 Ukraina Ukraina 89 -3788
19 Gruzja Gruzja 38 -3839
20 Białoru¶ Białoru¶ 26 -3851

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich