Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 02.03.1996, Schoenwald K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stein-Henrik Tuff Norwegia 646  
2 Ronny Hornschuh Niemcy 540 -106
3 Simen Berntzen Norwegia 489 -157
4 Jure Radelj Słowenia 438 -208
5 Kent Johanssen Norwegia 405 -241
6 Tero Koponen Finlandia 404 -242
7 Frode Haare Norwegia 401 -245
8 Oeyvind Berg Norwegia 392 -254
9 Samo Gostisa Słowenia 369 -277
10 Lucas Chevalier-Girod Francja 347 -299
11 Yannick Revuz Francja 334 -312
12 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 299 -347
  Michael Kury Austria 299 -347
14 Damjan Fras Słowenia 292 -354
15 Ingemar Mayr Austria 276 -370
16 Toni Nieminen Finlandia 264 -382
17 Pavel Vechet Czechy 246 -400
18 Noriaki Kasai Japonia 240 -406
19 Hansjörg Jäkle Niemcy 234 -412
20 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -426
21 Primoz Peterka Słowenia 205 -441
22 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -456
  Dmitri Chvykov Kazachstan 190 -456
24 Kjetil Moen Norwegia 188 -458
25 Roman Kerov Rosja 185 -461
26 Pekka Niemelä Finlandia 180 -466
27 Robert Putzer Austria 178 -468
28 Haavard Lie Norwegia 177 -469
29 Richard Foldl Austria 174 -472
30 Katsutoshi Chiba Japonia 169 -477
  Masayuki Sato Japonia 169 -477
  Matthias Wallner Austria 169 -477
33 Christian Reinthaler Austria 168 -478
34 Jani Mattila Finlandia 167 -479
35 Alexander Herr Niemcy 163 -483
36 Yoshikazu Norota Japonia 159 -487
37 Werner Rathmayr Austria 155 -491
38 Sven Hannawald Niemcy 154 -492
39 Andreas Küttel Szwajcaria 150 -496
40 Gerhard Schallert Austria 143 -503
  Casey Colby USA 143 -503
42 Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -505
43 Jaka Grosar Słowenia 140 -506
  Rico Meinel Niemcy 140 -506
  Reinhard Schwarzenberger Austria 140 -506
46 Noritaka Kasama Japonia 139 -507
47 Peter Zonta Słowenia 136 -510
  Hideharu Miyahira Japonia 136 -510
49 Paal Hansen Norwegia 135 -511
  Stephan Zuend Szwajcaria 135 -511
51 Matjaz Zupan Słowenia 131 -515
52 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -518
53 Stian Kvarstad Norwegia 126 -520
54 Didier Mollard Francja 121 -525
55 Jerome Gay Francja 119 -527
56 Wilhelm Brenna Norwegia 110 -536
57 Ivan Lunardi Włochy 109 -537
58 Akira Higashi Japonia 107 -539
  Naoto Ito Japonia 107 -539
60 Alexander Mueller Niemcy 104 -542
61 Christof Birchler Szwajcaria 101 -545
62 Vladimir Rosko Słowacja 100 -546
  Andreas Goldberger Austria 100 -546
  Adam Małysz Polska 100 -546
65 Jun Shibuya Japonia 97 -549
66 Jon Petter Sandaker Norwegia 94 -552
67 Brendan Doran USA 91 -555
68 Valery Kobelev Rosja 90 -556
  Martin Höllwarth Austria 90 -556
70 Volodimir Glyvko Ukraina 89 -557
71 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -560
72 Roman Paszkin Rosja 82 -564
73 Nicolas Dessum Francja 80 -566
  Saso Komovec Słowenia 80 -566
75 Martin Schmitt Niemcy 77 -569
76 Taylor Hoffman USA 73 -573
77 Jani Klinga Finlandia 69 -577
78 Petri Turunen Finlandia 68 -578
  Gallien Jourdanney Francja 68 -578
80 Matjaz Kladnik Słowenia 65 -581
  Keisuke Sugiyama Japonia 65 -581
82 Yukitaka Fukita Japonia 64 -582
  Stefan Horngacher Austria 64 -582
84 Michail Jessin Rosja 63 -583
85 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -586
  Dirk Else Niemcy 60 -586
  Kazuhiro Higashi Japonia 60 -586
88 Egil Groenn Norwegia 59 -587
  Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -587
90 Martin Skotak Czechy 55 -591
91 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -594
  Matt Keuler USA 52 -594
  Lars Egil Gran Norwegia 52 -594
  Mathias Witter Niemcy 52 -594
95 Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -595
96 Mika Laitinen Finlandia 50 -596
97 Stefan Metzler Austria 48 -598
98 Jason Myslicki Kanada 45 -601
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -601
  Jeremy Nicol Kanada 45 -601
101 Kristian Brenden Norwegia 44 -602
  Frank Reichel Niemcy 44 -602
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 44 -602
104 Ladislav Dluhos Czechy 42 -604
  Michal Dolezal Czechy 42 -604
  Sota Okamura Japonia 42 -604
  Fredrik Johansson Szwecja 42 -604
108 Risto Jussilainen Finlandia 41 -605
109 Matt Kussinen USA 40 -606
  Christian Meyer Norwegia 40 -606
  Martin Mesik Słowacja 40 -606
112 Massimo Vellar Włochy 39 -607
  Masayoshi Higashino Japonia 39 -607
114 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -608
  Jan Balcar Czechy 38 -608
  Hitoshi Sakurai Japonia 38 -608
117 Roby Jones USA 37 -609
  Jason Kardas Kanada 37 -609
119 Hiroki Uesugi Japonia 35 -611
120 Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -612
  Ivo Pertile Włochy 34 -612
122 Chris Holland Kanada 33 -613
  Christian Samitz Austria 33 -613
124 Jere Linehan USA 32 -614
  Kazuya Yoshioka Japonia 32 -614
  Ville Kantee Finlandia 32 -614
127 Adolf Grugger Austria 30 -616
  Steven Miehe Niemcy 30 -616
129 Łukasz Kruczek Polska 29 -617
  Johan Rasmussen Szwecja 29 -617
  Robert Meglic Słowenia 29 -617
  Martin Trunz Szwajcaria 29 -617
  John Keck USA 29 -617
134 Pascal Ochsner Szwajcaria 28 -618
  Aleksander Bojda Polska 28 -618
136 Seiji Ikegami Japonia 27 -619
137 Alexander Briest Niemcy 26 -620
138 Riku Aeyri Finlandia 25 -621
139 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -622
  Robert Mateja Polska 24 -622
  Andreas Widhölzl Austria 24 -622
  Helge Brendryen Norwegia 24 -622
143 Reto Kaelin Szwajcaria 23 -623
144 Markus Eigentler Austria 22 -624
145 John T. Gaebe USA 21 -625
146 Michael Gruber Austria 20 -626
  Lassi Huuskonen Finlandia 20 -626
  Olli Happonen Finlandia 20 -626
149 Nicolas Gaide Francja 19 -627
  Glynn Pedersen Kanada 19 -627
  Marko Bogataj Słowenia 19 -627
  Tomokazu Nakamura Japonia 19 -627
153 Aril Carlsson Norwegia 18 -628
154 Tristan Handler USA 17 -629
  Dejan Jekovec Słowenia 17 -629
156 Maxim Polunin Kazachstan 16 -630
  Klaus Allgayer Niemcy 16 -630
  Carl Vanloan USA 16 -630
  Pasi Huttunen Finlandia 16 -630
160 Richard Tonkin Kanada 15 -631
  Zbynek Krompolc Czechy 15 -631
  Kai Bracht Niemcy 15 -631
  Mike Keuler USA 15 -631
164 Josh Lindstroem USA 14 -632
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 14 -632
  Mirosław Grzybowski Polska 14 -632
167 Jeremiah Lindstroem USA 13 -633
  Marko Malkamäki Finlandia 13 -633
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -633
  Primoz Kopac Słowenia 13 -633
171 Rickard Froeier Szwecja 12 -634
  Bernhard Metzler Austria 12 -634
  Shinya Tsurumaki Japonia 12 -634
  James Beach Kanada 12 -634
  Shinichiro Saito Japonia 12 -634
176 David Jiroutek Czechy 11 -635
  Tero Turkki Finlandia 11 -635
  Jonathan Frip Kanada 11 -635
  Marko Cerar Słowenia 11 -635
  Petr Ondruch Czechy 11 -635
  Jakub Janda Czechy 11 -635
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -635
  Tim Martin USA 11 -635
184 Takuya Takeuchi Japonia 10 -636
  Magnus Oeverby Norwegia 10 -636
186 Staffan Taellberg Szwecja 9 -637
187 Jure Jerman Słowenia 8 -638
  Herve Perret Francja 8 -638
  Sascha Ruf Szwajcaria 8 -638
  Yukio Sakano Japonia 8 -638
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -638
  Johan Munters Szwecja 8 -638
  Anze Zupan Słowenia 8 -638
  Jakub Hlava Czechy 8 -638
195 Akihiro Higashi Japonia 7 -639
  Tomas Goder Czechy 7 -639
  Jan Halvardsson Szwecja 7 -639
198 Johan Nilsson Szwecja 6 -640
  David Kreiner Austria 6 -640
  Ruddy Jardine Francja 6 -640
  Marian Bielcik Słowacja 6 -640
202 Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -641
  Jonas Westberg Szwecja 5 -641
204 Martin Zimmermann Austria 4 -642
  Jakub Suchacek Czechy 4 -642
  Ove Berg Szwecja 4 -642
  Kip Lutu USA 4 -642
208 Masaki Tomii Japonia 3 -643
  Goran Janus Słowenia 3 -643
  Dmitri Tschelowenko Rosja 3 -643
  Fabian Ebenhoch Austria 3 -643
212 Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -644
  Patrik Kaela Szwecja 2 -644
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -644
  Ryan Cutter USA 2 -644
  Robert Chlup Czechy 2 -644
  Robert Schneidmiller Kanada 2 -644
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -644
219 John Spillane USA 1 -645
  Jake Risch USA 1 -645
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 3499  
2 Austria Austria 2244 -1255
3 Japonia Japonia 2163 -1336
4 Finlandia Finlandia 2146 -1353
5 Słowenia Słowenia 1964 -1535
6 Niemcy Niemcy 1714 -1785
7 Francja Francja 1102 -2397
8 USA USA 612 -2887
9 Czechy Czechy 503 -2996
10 Szwajcaria Szwajcaria 502 -2997
11 Rosja Rosja 423 -3076
12 Kazachstan Kazachstan 276 -3223
13 Kanada Kanada 219 -3280
14 Polska Polska 195 -3304
15 Włochy Włochy 182 -3317
16 Słowacja Słowacja 146 -3353
17 Szwecja Szwecja 124 -3375
18 Ukraina Ukraina 89 -3410
19 Gruzja Gruzja 38 -3461
20 Białoru¶ Białoru¶ 14 -3485

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich