Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 03.03.1996, Oernskoeldsvik K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stein-Henrik Tuff Norwegia 646  
2 Ronny Hornschuh Niemcy 540 -106
3 Simen Berntzen Norwegia 489 -157
4 Jure Radelj Słowenia 438 -208
5 Kent Johanssen Norwegia 405 -241
6 Tero Koponen Finlandia 404 -242
7 Oeyvind Berg Norwegia 392 -254
8 Samo Gostisa Słowenia 369 -277
9 Frode Haare Norwegia 365 -281
10 Lucas Chevalier-Girod Francja 347 -299
11 Yannick Revuz Francja 334 -312
12 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 299 -347
13 Ingemar Mayr Austria 266 -380
14 Toni Nieminen Finlandia 264 -382
15 Damjan Fras Słowenia 252 -394
16 Pavel Vechet Czechy 246 -400
17 Noriaki Kasai Japonia 240 -406
18 Roman Kerov Rosja 225 -421
19 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -426
20 Haavard Lie Norwegia 206 -440
21 Primoz Peterka Słowenia 205 -441
22 Michael Kury Austria 199 -447
23 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -456
  Wilhelm Brenna Norwegia 190 -456
25 Hansjörg Jäkle Niemcy 189 -457
26 Kjetil Moen Norwegia 188 -458
27 Pekka Niemelä Finlandia 180 -466
28 Matthias Wallner Austria 169 -477
  Katsutoshi Chiba Japonia 169 -477
  Masayuki Sato Japonia 169 -477
31 Jani Mattila Finlandia 167 -479
32 Robert Putzer Austria 165 -481
33 Alexander Herr Niemcy 163 -483
34 Yoshikazu Norota Japonia 159 -487
35 Andreas Küttel Szwajcaria 150 -496
  Werner Rathmayr Austria 150 -496
  Stian Kvarstad Norwegia 150 -496
38 Richard Foldl Austria 145 -501
39 Casey Colby USA 143 -503
  Gerhard Schallert Austria 143 -503
41 Christian Reinthaler Austria 142 -504
42 Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -505
43 Jaka Grosar Słowenia 140 -506
  Rico Meinel Niemcy 140 -506
  Dmitri Chvykov Kazachstan 140 -506
  Reinhard Schwarzenberger Austria 140 -506
47 Noritaka Kasama Japonia 139 -507
48 Hideharu Miyahira Japonia 136 -510
49 Stephan Zuend Szwajcaria 135 -511
50 Paal Hansen Norwegia 131 -515
51 Johan Rasmussen Szwecja 129 -517
52 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -518
53 Peter Zonta Słowenia 126 -520
54 Matjaz Zupan Słowenia 124 -522
55 Sven Hannawald Niemcy 122 -524
56 Christian Meyer Norwegia 120 -526
57 Petri Turunen Finlandia 118 -528
58 Jerome Gay Francja 109 -537
  Ivan Lunardi Włochy 109 -537
60 Naoto Ito Japonia 107 -539
  Akira Higashi Japonia 107 -539
62 Valery Kobelev Rosja 102 -544
63 Adam Małysz Polska 100 -546
  Andreas Goldberger Austria 100 -546
65 Jun Shibuya Japonia 97 -549
  Didier Mollard Francja 97 -549
  Roman Paszkin Rosja 97 -549
68 Jon Petter Sandaker Norwegia 94 -552
69 Brendan Doran USA 91 -555
70 Martin Höllwarth Austria 90 -556
71 Volodimir Glyvko Ukraina 89 -557
72 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -560
  Alexander Mueller Niemcy 86 -560
74 Fredrik Johansson Szwecja 82 -564
75 Nicolas Dessum Francja 80 -566
76 Christof Birchler Szwajcaria 79 -567
77 Martin Schmitt Niemcy 77 -569
78 Taylor Hoffman USA 73 -573
79 Jani Klinga Finlandia 69 -577
80 Gallien Jourdanney Francja 68 -578
81 Saso Komovec Słowenia 65 -581
  Matjaz Kladnik Słowenia 65 -581
  Keisuke Sugiyama Japonia 65 -581
  Olli Happonen Finlandia 65 -581
85 Stefan Horngacher Austria 64 -582
  Yukitaka Fukita Japonia 64 -582
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 64 -582
88 Michail Jessin Rosja 63 -583
89 Kazuhiro Higashi Japonia 60 -586
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -586
91 Egil Groenn Norwegia 59 -587
  Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -587
  Risto Jussilainen Finlandia 59 -587
94 Ville Kantee Finlandia 58 -588
95 Martin Skotak Czechy 55 -591
96 Matt Keuler USA 52 -594
  Lassi Huuskonen Finlandia 52 -594
  Lars Egil Gran Norwegia 52 -594
  Mathias Witter Niemcy 52 -594
  Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -594
101 Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -595
102 Mika Laitinen Finlandia 50 -596
103 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 49 -597
104 Stefan Metzler Austria 48 -598
105 Helge Brendryen Norwegia 46 -600
106 Jeremy Nicol Kanada 45 -601
  Jason Myslicki Kanada 45 -601
108 Kristian Brenden Norwegia 44 -602
  Frank Reichel Niemcy 44 -602
110 Michal Dolezal Czechy 42 -604
  Sota Okamura Japonia 42 -604
  Ladislav Dluhos Czechy 42 -604
113 Martin Mesik Słowacja 40 -606
  Matt Kussinen USA 40 -606
115 Masayoshi Higashino Japonia 39 -607
  Massimo Vellar Włochy 39 -607
117 Jan Balcar Czechy 38 -608
  Hitoshi Sakurai Japonia 38 -608
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -608
120 Roby Jones USA 37 -609
  Jason Kardas Kanada 37 -609
122 Hiroki Uesugi Japonia 35 -611
123 Ivo Pertile Włochy 34 -612
  Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -612
125 Chris Holland Kanada 33 -613
126 Pasi Huttunen Finlandia 32 -614
  Jere Linehan USA 32 -614
  Kazuya Yoshioka Japonia 32 -614
129 John Keck USA 31 -615
130 Steven Miehe Niemcy 30 -616
  Adolf Grugger Austria 30 -616
132 Robert Meglic Słowenia 29 -617
133 Aleksander Bojda Polska 28 -618
134 Łukasz Kruczek Polska 27 -619
  Seiji Ikegami Japonia 27 -619
136 Alexander Briest Niemcy 26 -620
  Marko Malkamäki Finlandia 26 -620
138 Riku Aeyri Finlandia 25 -621
139 Andreas Widhölzl Austria 24 -622
  Magnus Oeverby Norwegia 24 -622
  Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -622
142 Rickard Froeier Szwecja 23 -623
143 Markus Eigentler Austria 22 -624
144 John T. Gaebe USA 21 -625
  Robert Mateja Polska 21 -625
146 Michael Gruber Austria 20 -626
  Vladimir Rosko Słowacja 20 -626
148 Glynn Pedersen Kanada 19 -627
  Tomokazu Nakamura Japonia 19 -627
  Nicolas Gaide Francja 19 -627
151 Aril Carlsson Norwegia 18 -628
152 Dejan Jekovec Słowenia 17 -629
  Staffan Taellberg Szwecja 17 -629
  Tristan Handler USA 17 -629
155 Carl Vanloan USA 16 -630
  Maxim Polunin Kazachstan 16 -630
  Klaus Allgayer Niemcy 16 -630
  Jan Halvardsson Szwecja 16 -630
159 Kai Bracht Niemcy 15 -631
  Martin Trunz Szwajcaria 15 -631
  Mike Keuler USA 15 -631
  Richard Tonkin Kanada 15 -631
  Zbynek Krompolc Czechy 15 -631
164 Mirosław Grzybowski Polska 14 -632
  Josh Lindstroem USA 14 -632
166 Andrej Verveikin Kazachstan 13 -633
  Johan Munters Szwecja 13 -633
  Marko Bogataj Słowenia 13 -633
  Dmitri Tschelowenko Rosja 13 -633
  Primoz Kopac Słowenia 13 -633
  Jeremiah Lindstroem USA 13 -633
  Christian Samitz Austria 13 -633
173 James Beach Kanada 12 -634
  Shinichiro Saito Japonia 12 -634
  Bernhard Metzler Austria 12 -634
  Pascal Ochsner Szwajcaria 12 -634
  Shinya Tsurumaki Japonia 12 -634
  Reto Kaelin Szwajcaria 12 -634
179 Jakub Janda Czechy 11 -635
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -635
  Tim Martin USA 11 -635
  David Jiroutek Czechy 11 -635
  Tero Turkki Finlandia 11 -635
  Marko Cerar Słowenia 11 -635
  Jonathan Frip Kanada 11 -635
  Petr Ondruch Czechy 11 -635
187 Takuya Takeuchi Japonia 10 -636
  Ove Berg Szwecja 10 -636
189 Johan Nilsson Szwecja 9 -637
  Patrik Kaela Szwecja 9 -637
191 Michael Uhrmann Niemcy 8 -638
  Anze Zupan Słowenia 8 -638
  Jakub Hlava Czechy 8 -638
  Herve Perret Francja 8 -638
  Sascha Ruf Szwajcaria 8 -638
  Yukio Sakano Japonia 8 -638
197 Akihiro Higashi Japonia 7 -639
  Tomas Goder Czechy 7 -639
199 David Kreiner Austria 6 -640
  Ruddy Jardine Francja 6 -640
  Marian Bielcik Słowacja 6 -640
  Jonas Westberg Szwecja 6 -640
  Jure Jerman Słowenia 6 -640
204 Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -641
205 Martin Zimmermann Austria 4 -642
  Jakub Suchacek Czechy 4 -642
  Kip Lutu USA 4 -642
208 Fabian Ebenhoch Austria 3 -643
  Masaki Tomii Japonia 3 -643
  Goran Janus Słowenia 3 -643
211 Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -644
  Ryan Cutter USA 2 -644
  Robert Chlup Czechy 2 -644
  Robert Schneidmiller Kanada 2 -644
  Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 2 -644
  Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -644
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 2 -644
218 John Spillane USA 1 -645
  Jake Risch USA 1 -645
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 3732  
2 Finlandia Finlandia 2346 -1386
3 Japonia Japonia 2163 -1569
4 Austria Austria 2041 -1691
5 Słowenia Słowenia 1884 -1848
6 Niemcy Niemcy 1559 -2173
7 Francja Francja 1068 -2664
8 USA USA 614 -3118
9 Czechy Czechy 503 -3229
10 Rosja Rosja 500 -3232
11 Szwajcaria Szwajcaria 439 -3293
12 Szwecja Szwecja 314 -3418
13 Kazachstan Kazachstan 226 -3506
14 Kanada Kanada 219 -3513
15 Polska Polska 190 -3542
16 Włochy Włochy 182 -3550
17 Ukraina Ukraina 89 -3643
18 Słowacja Słowacja 66 -3666
19 Gruzja Gruzja 38 -3694
20 Białoru¶ Białoru¶ 2 -3730

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich