Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.1996, Liberec K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ronny Hornschuh Niemcy 540  
2 Stein-Henrik Tuff Norwegia 485 -55
3 Jure Radelj Słowenia 422 -118
4 Simen Berntzen Norwegia 413 -127
5 Kent Johanssen Norwegia 405 -135
6 Oeyvind Berg Norwegia 366 -174
7 Frode Haare Norwegia 332 -208
8 Toni Nieminen Finlandia 264 -276
9 Lucas Chevalier-Girod Francja 262 -278
10 Tero Koponen Finlandia 244 -296
11 Noriaki Kasai Japonia 240 -300
12 Pavel Vechet Czechy 226 -314
13 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -320
14 Yannick Revuz Francja 204 -336
15 Damjan Fras Słowenia 200 -340
16 Michael Kury Austria 199 -341
17 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -350
18 Hansjörg Jäkle Niemcy 189 -351
19 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 187 -353
20 Samo Gostisa Słowenia 180 -360
  Pekka Niemelä Finlandia 180 -360
22 Katsutoshi Chiba Japonia 169 -371
  Masayuki Sato Japonia 169 -371
24 Jani Mattila Finlandia 167 -373
25 Kjetil Moen Norwegia 164 -376
26 Yoshikazu Norota Japonia 159 -381
27 Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -399
28 Dmitri Chvykov Kazachstan 140 -400
  Ingemar Mayr Austria 140 -400
30 Noritaka Kasama Japonia 139 -401
31 Hideharu Miyahira Japonia 136 -404
32 Christian Reinthaler Austria 131 -409
33 Robert Putzer Austria 129 -411
34 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -412
35 Roman Kerov Rosja 125 -415
36 Stephan Zuend Szwajcaria 118 -422
37 Gerhard Schallert Austria 111 -429
38 Alexander Herr Niemcy 108 -432
39 Akira Higashi Japonia 107 -433
  Naoto Ito Japonia 107 -433
41 Adam Małysz Polska 100 -440
42 Jun Shibuya Japonia 97 -443
43 Casey Colby USA 95 -445
44 Jon Petter Sandaker Norwegia 94 -446
45 Werner Rathmayr Austria 90 -450
46 Jerome Gay Francja 87 -453
47 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -454
48 Matjaz Zupan Słowenia 84 -456
49 Richard Foldl Austria 81 -459
50 Nicolas Dessum Francja 80 -460
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -460
52 Valery Kobelev Rosja 79 -461
53 Paal Hansen Norwegia 78 -462
54 Haavard Lie Norwegia 77 -463
55 Peter Zonta Słowenia 76 -464
56 Stian Kvarstad Norwegia 72 -468
57 Jaka Grosar Słowenia 69 -471
  Jani Klinga Finlandia 69 -471
59 Gallien Jourdanney Francja 68 -472
60 Matjaz Kladnik Słowenia 65 -475
  Keisuke Sugiyama Japonia 65 -475
62 Yukitaka Fukita Japonia 64 -476
63 Michail Jessin Rosja 63 -477
64 Martin Schmitt Niemcy 61 -479
65 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -480
  Roman Paszkin Rosja 60 -480
  Kazuhiro Higashi Japonia 60 -480
68 Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -481
69 Egil Groenn Norwegia 58 -482
70 Ivan Lunardi Włochy 55 -485
71 Christof Birchler Szwajcaria 53 -487
72 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -488
  Lars Egil Gran Norwegia 52 -488
  Mathias Witter Niemcy 52 -488
75 Alexander Mueller Niemcy 51 -489
  Olaf Hegenbarth Niemcy 51 -489
77 Mika Laitinen Finlandia 50 -490
78 Stefan Metzler Austria 48 -492
79 Taylor Hoffman USA 46 -494
80 Jason Myslicki Kanada 45 -495
  Primoz Peterka Słowenia 45 -495
  Martin Höllwarth Austria 45 -495
83 Frank Reichel Niemcy 44 -496
84 Ladislav Dluhos Czechy 42 -498
  Michal Dolezal Czechy 42 -498
  Sota Okamura Japonia 42 -498
87 Volodimir Glyvko Ukraina 40 -500
  Martin Mesik Słowacja 40 -500
89 Masayoshi Higashino Japonia 39 -501
  Matthias Wallner Austria 39 -501
91 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -502
  Jan Balcar Czechy 38 -502
  Hitoshi Sakurai Japonia 38 -502
94 Jason Kardas Kanada 37 -503
95 Massimo Vellar Włochy 36 -504
96 Hiroki Uesugi Japonia 35 -505
97 Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -506
98 Kazuya Yoshioka Japonia 32 -508
  Petri Turunen Finlandia 32 -508
100 Brendan Doran USA 31 -509
  Martin Skotak Czechy 31 -509
102 Steven Miehe Niemcy 30 -510
  Ivo Pertile Włochy 30 -510
104 Adolf Grugger Austria 29 -511
  Robert Meglic Słowenia 29 -511
106 Roby Jones USA 28 -512
  Aleksander Bojda Polska 28 -512
108 Łukasz Kruczek Polska 27 -513
  Seiji Ikegami Japonia 27 -513
110 Matt Keuler USA 26 -514
111 Riku Aeyri Finlandia 25 -515
112 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -516
  Andreas Widhölzl Austria 24 -516
114 Markus Eigentler Austria 22 -518
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 22 -518
  Fredrik Johansson Szwecja 22 -518
117 Jere Linehan USA 21 -519
  Chris Holland Kanada 21 -519
  Saso Komovec Słowenia 21 -519
120 Vladimir Rosko Słowacja 20 -520
  Sven Hannawald Niemcy 20 -520
122 Tomokazu Nakamura Japonia 19 -521
123 Aril Carlsson Norwegia 18 -522
124 John Keck USA 17 -523
125 Maxim Polunin Kazachstan 16 -524
  Alexander Briest Niemcy 16 -524
  Carl Vanloan USA 16 -524
  Didier Mollard Francja 16 -524
129 Risto Jussilainen Finlandia 15 -525
  Kai Bracht Niemcy 15 -525
  Jeremy Nicol Kanada 15 -525
132 Mirosław Grzybowski Polska 14 -526
  Stefan Horngacher Austria 14 -526
134 Christian Samitz Austria 13 -527
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -527
  Marko Bogataj Słowenia 13 -527
137 Shinya Tsurumaki Japonia 12 -528
  Shinichiro Saito Japonia 12 -528
139 David Jiroutek Czechy 11 -529
  Pascal Ochsner Szwajcaria 11 -529
  Zbynek Krompolc Czechy 11 -529
  Tero Turkki Finlandia 11 -529
  Petr Ondruch Czechy 11 -529
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -529
145 Takuya Takeuchi Japonia 10 -530
  Wilhelm Brenna Norwegia 10 -530
  Tim Martin USA 10 -530
148 Reto Kaelin Szwajcaria 9 -531
149 Herve Perret Francja 8 -532
  Tristan Handler USA 8 -532
  Yukio Sakano Japonia 8 -532
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -532
  Dejan Jekovec Słowenia 8 -532
  Jakub Hlava Czechy 8 -532
155 Akihiro Higashi Japonia 7 -533
  Tomas Goder Czechy 7 -533
157 Jure Jerman Słowenia 6 -534
  John T. Gaebe USA 6 -534
  Jonathan Frip Kanada 6 -534
  Robert Mateja Polska 6 -534
  Ruddy Jardine Francja 6 -534
  Olli Happonen Finlandia 6 -534
  Marian Bielcik Słowacja 6 -534
164 Josh Lindstroem USA 5 -535
  Klaus Allgayer Niemcy 5 -535
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -535
167 Martin Zimmermann Austria 4 -536
  Jakub Suchacek Czechy 4 -536
  Kip Lutu USA 4 -536
170 Masaki Tomii Japonia 3 -537
  Goran Janus Słowenia 3 -537
  Jakub Janda Czechy 3 -537
173 Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -538
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 2 -538
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -538
  Ryan Cutter USA 2 -538
  Robert Chlup Czechy 2 -538
178 John Spillane USA 1 -539
  Jake Risch USA 1 -539
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2646  
2 Japonia Japonia 2163 -483
3 Finlandia Finlandia 1717 -929
4 Austria Austria 1285 -1361
5 Słowenia Słowenia 1221 -1425
6 Niemcy Niemcy 1190 -1456
7 Francja Francja 731 -1915
8 Czechy Czechy 447 -2199
9 Rosja Rosja 327 -2319
10 USA USA 317 -2329
11 Kazachstan Kazachstan 226 -2420
12 Szwajcaria Szwajcaria 217 -2429
13 Polska Polska 175 -2471
14 Kanada Kanada 124 -2522
15 Włochy Włochy 121 -2525
16 Słowacja Słowacja 66 -2580
17 Ukraina Ukraina 40 -2606
18 Gruzja Gruzja 38 -2608
19 Szwecja Szwecja 22 -2624
20 Białoru¶ Białoru¶ 2 -2644

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich