Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 27.01.1996, Liberec K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ronny Hornschuh Niemcy 540  
2 Kent Johanssen Norwegia 405 -135
3 Simen Berntzen Norwegia 398 -142
4 Stein-Henrik Tuff Norwegia 385 -155
5 Jure Radelj Słowenia 377 -163
6 Oeyvind Berg Norwegia 366 -174
7 Frode Haare Norwegia 296 -244
8 Toni Nieminen Finlandia 264 -276
9 Lucas Chevalier-Girod Francja 262 -278
10 Tero Koponen Finlandia 244 -296
11 Noriaki Kasai Japonia 240 -300
12 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -320
13 Yannick Revuz Francja 204 -336
14 Michael Kury Austria 199 -341
15 Pavel Vechet Czechy 194 -346
16 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -350
17 Hansjörg Jäkle Niemcy 189 -351
18 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 187 -353
19 Pekka Niemelä Finlandia 180 -360
20 Katsutoshi Chiba Japonia 169 -371
  Masayuki Sato Japonia 169 -371
22 Jani Mattila Finlandia 167 -373
23 Yoshikazu Norota Japonia 159 -381
24 Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -399
25 Damjan Fras Słowenia 140 -400
  Kjetil Moen Norwegia 140 -400
  Dmitri Chvykov Kazachstan 140 -400
28 Noritaka Kasama Japonia 139 -401
29 Hideharu Miyahira Japonia 136 -404
30 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -412
31 Christian Reinthaler Austria 127 -413
32 Robert Putzer Austria 118 -422
  Stephan Zuend Szwajcaria 118 -422
34 Roman Kerov Rosja 109 -431
35 Alexander Herr Niemcy 108 -432
36 Akira Higashi Japonia 107 -433
  Naoto Ito Japonia 107 -433
38 Samo Gostisa Słowenia 100 -440
  Adam Małysz Polska 100 -440
40 Jun Shibuya Japonia 97 -443
41 Casey Colby USA 95 -445
42 Ingemar Mayr Austria 90 -450
43 Jerome Gay Francja 87 -453
44 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -454
45 Matjaz Zupan Słowenia 84 -456
46 Richard Foldl Austria 81 -459
47 Nicolas Dessum Francja 80 -460
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -460
49 Valery Kobelev Rosja 79 -461
  Werner Rathmayr Austria 79 -461
51 Paal Hansen Norwegia 78 -462
52 Haavard Lie Norwegia 77 -463
53 Peter Zonta Słowenia 76 -464
54 Gerhard Schallert Austria 71 -469
55 Jaka Grosar Słowenia 69 -471
  Jani Klinga Finlandia 69 -471
57 Gallien Jourdanney Francja 68 -472
  Jon Petter Sandaker Norwegia 68 -472
59 Matjaz Kladnik Słowenia 65 -475
  Keisuke Sugiyama Japonia 65 -475
61 Yukitaka Fukita Japonia 64 -476
62 Michail Jessin Rosja 63 -477
63 Martin Schmitt Niemcy 61 -479
64 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -480
  Kazuhiro Higashi Japonia 60 -480
66 Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -481
67 Roman Paszkin Rosja 54 -486
68 Christof Birchler Szwajcaria 53 -487
69 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -488
  Lars Egil Gran Norwegia 52 -488
71 Mika Laitinen Finlandia 50 -490
  Stian Kvarstad Norwegia 50 -490
73 Stefan Metzler Austria 48 -492
74 Egil Groenn Norwegia 46 -494
  Alexander Mueller Niemcy 46 -494
  Taylor Hoffman USA 46 -494
77 Jason Myslicki Kanada 45 -495
  Primoz Peterka Słowenia 45 -495
  Mathias Witter Niemcy 45 -495
  Martin Höllwarth Austria 45 -495
81 Frank Reichel Niemcy 44 -496
82 Michal Dolezal Czechy 42 -498
  Sota Okamura Japonia 42 -498
84 Volodimir Glyvko Ukraina 40 -500
  Martin Mesik Słowacja 40 -500
86 Masayoshi Higashino Japonia 39 -501
  Matthias Wallner Austria 39 -501
88 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -502
  Jan Balcar Czechy 38 -502
  Hitoshi Sakurai Japonia 38 -502
91 Olaf Hegenbarth Niemcy 37 -503
  Jason Kardas Kanada 37 -503
93 Massimo Vellar Włochy 36 -504
94 Hiroki Uesugi Japonia 35 -505
95 Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -506
96 Ivan Lunardi Włochy 33 -507
97 Kazuya Yoshioka Japonia 32 -508
  Petri Turunen Finlandia 32 -508
99 Brendan Doran USA 31 -509
100 Steven Miehe Niemcy 30 -510
  Ivo Pertile Włochy 30 -510
102 Adolf Grugger Austria 29 -511
  Robert Meglic Słowenia 29 -511
104 Roby Jones USA 28 -512
  Aleksander Bojda Polska 28 -512
106 Łukasz Kruczek Polska 27 -513
  Seiji Ikegami Japonia 27 -513
108 Matt Keuler USA 26 -514
109 Riku Aeyri Finlandia 25 -515
110 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -516
  Andreas Widhölzl Austria 24 -516
112 Markus Eigentler Austria 22 -518
113 Jere Linehan USA 21 -519
  Chris Holland Kanada 21 -519
115 Vladimir Rosko Słowacja 20 -520
  Saso Komovec Słowenia 20 -520
  Sven Hannawald Niemcy 20 -520
118 Tomokazu Nakamura Japonia 19 -521
119 Aril Carlsson Norwegia 18 -522
120 John Keck USA 17 -523
121 Maxim Polunin Kazachstan 16 -524
  Alexander Briest Niemcy 16 -524
  Carl Vanloan USA 16 -524
  Didier Mollard Francja 16 -524
125 Risto Jussilainen Finlandia 15 -525
  Kai Bracht Niemcy 15 -525
  Jeremy Nicol Kanada 15 -525
128 Mirosław Grzybowski Polska 14 -526
  Fredrik Johansson Szwecja 14 -526
  Stefan Horngacher Austria 14 -526
131 Ladislav Dluhos Czechy 13 -527
  Christian Samitz Austria 13 -527
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -527
  Marko Bogataj Słowenia 13 -527
  Martin Skotak Czechy 13 -527
136 Shinya Tsurumaki Japonia 12 -528
  Shinichiro Saito Japonia 12 -528
138 Pascal Ochsner Szwajcaria 11 -529
  Zbynek Krompolc Czechy 11 -529
  Tero Turkki Finlandia 11 -529
  Petr Ondruch Czechy 11 -529
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -529
143 Takuya Takeuchi Japonia 10 -530
  Wilhelm Brenna Norwegia 10 -530
  Tim Martin USA 10 -530
146 Reto Kaelin Szwajcaria 9 -531
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 9 -531
148 Herve Perret Francja 8 -532
  Tristan Handler USA 8 -532
  Yukio Sakano Japonia 8 -532
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -532
  Dejan Jekovec Słowenia 8 -532
153 Akihiro Higashi Japonia 7 -533
  Tomas Goder Czechy 7 -533
155 Jure Jerman Słowenia 6 -534
  John T. Gaebe USA 6 -534
  Jonathan Frip Kanada 6 -534
  Robert Mateja Polska 6 -534
  Ruddy Jardine Francja 6 -534
  Olli Happonen Finlandia 6 -534
  Marian Bielcik Słowacja 6 -534
162 Josh Lindstroem USA 5 -535
  Klaus Allgayer Niemcy 5 -535
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -535
  Jakub Hlava Czechy 5 -535
166 Martin Zimmermann Austria 4 -536
  Jakub Suchacek Czechy 4 -536
  Kip Lutu USA 4 -536
169 Masaki Tomii Japonia 3 -537
  Goran Janus Słowenia 3 -537
  Jakub Janda Czechy 3 -537
172 Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -538
  Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 2 -538
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -538
  Ryan Cutter USA 2 -538
176 John Spillane USA 1 -539
  Jake Risch USA 1 -539
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 2398  
2 Japonia Japonia 2163 -235
3 Finlandia Finlandia 1717 -681
4 Austria Austria 1169 -1229
5 Niemcy Niemcy 1164 -1234
6 Słowenia Słowenia 1035 -1363
7 Francja Francja 731 -1667
8 Czechy Czechy 352 -2046
9 USA USA 317 -2081
10 Rosja Rosja 305 -2093
11 Kazachstan Kazachstan 226 -2172
12 Szwajcaria Szwajcaria 217 -2181
13 Polska Polska 175 -2223
14 Kanada Kanada 124 -2274
15 Włochy Włochy 99 -2299
16 Słowacja Słowacja 66 -2332
17 Ukraina Ukraina 40 -2358
18 Gruzja Gruzja 38 -2360
19 Szwecja Szwecja 14 -2384
20 Białoru¶ Białoru¶ 2 -2396

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
LIVE
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich