Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.1996, Willingen K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ronny Hornschuh Niemcy 540  
2 Kent Johanssen Norwegia 405 -135
3 Simen Berntzen Norwegia 398 -142
4 Oeyvind Berg Norwegia 366 -174
5 Stein-Henrik Tuff Norwegia 340 -200
6 Jure Radelj Słowenia 317 -223
7 Toni Nieminen Finlandia 264 -276
8 Lucas Chevalier-Girod Francja 262 -278
9 Tero Koponen Finlandia 244 -296
10 Noriaki Kasai Japonia 240 -300
11 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -320
12 Frode Haare Norwegia 216 -324
13 Yannick Revuz Francja 204 -336
14 Michael Kury Austria 199 -341
15 Naoki Yasuzaki Japonia 190 -350
16 Hansjörg Jäkle Niemcy 189 -351
17 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 187 -353
18 Pekka Niemelä Finlandia 180 -360
19 Katsutoshi Chiba Japonia 169 -371
  Masayuki Sato Japonia 169 -371
21 Jani Mattila Finlandia 167 -373
22 Pavel Vechet Czechy 162 -378
23 Yoshikazu Norota Japonia 159 -381
24 Kazuyoshi Funaki Japonia 141 -399
25 Dmitri Chvykov Kazachstan 140 -400
26 Noritaka Kasama Japonia 139 -401
27 Hideharu Miyahira Japonia 136 -404
28 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -412
29 Damjan Fras Słowenia 125 -415
30 Kjetil Moen Norwegia 118 -422
  Stephan Zuend Szwajcaria 118 -422
32 Christian Reinthaler Austria 115 -425
33 Roman Kerov Rosja 109 -431
34 Alexander Herr Niemcy 108 -432
  Robert Putzer Austria 108 -432
36 Akira Higashi Japonia 107 -433
  Naoto Ito Japonia 107 -433
38 Adam Małysz Polska 100 -440
39 Jun Shibuya Japonia 97 -443
40 Casey Colby USA 95 -445
41 Jerome Gay Francja 87 -453
42 Karl-Heinz Dorner Austria 86 -454
43 Matjaz Zupan Słowenia 84 -456
44 Richard Foldl Austria 81 -459
45 Nicolas Dessum Francja 80 -460
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -460
47 Valery Kobelev Rosja 79 -461
  Werner Rathmayr Austria 79 -461
49 Paal Hansen Norwegia 78 -462
50 Haavard Lie Norwegia 77 -463
51 Peter Zonta Słowenia 76 -464
52 Jaka Grosar Słowenia 69 -471
  Jani Klinga Finlandia 69 -471
54 Gallien Jourdanney Francja 68 -472
55 Matjaz Kladnik Słowenia 65 -475
  Keisuke Sugiyama Japonia 65 -475
57 Yukitaka Fukita Japonia 64 -476
58 Michail Jessin Rosja 63 -477
59 Martin Schmitt Niemcy 61 -479
60 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -480
  Kazuhiro Higashi Japonia 60 -480
62 Pasi Kytoesaho Finlandia 59 -481
63 Christof Birchler Szwajcaria 53 -487
64 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 52 -488
  Lars Egil Gran Norwegia 52 -488
66 Mika Laitinen Finlandia 50 -490
  Ingemar Mayr Austria 50 -490
68 Stefan Metzler Austria 48 -492
69 Taylor Hoffman USA 46 -494
70 Gerhard Schallert Austria 45 -495
  Jason Myslicki Kanada 45 -495
  Primoz Peterka Słowenia 45 -495
  Martin Höllwarth Austria 45 -495
74 Frank Reichel Niemcy 44 -496
75 Sota Okamura Japonia 42 -498
76 Volodimir Glyvko Ukraina 40 -500
  Martin Mesik Słowacja 40 -500
78 Masayoshi Higashino Japonia 39 -501
  Matthias Wallner Austria 39 -501
80 Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -502
  Jan Balcar Czechy 38 -502
  Hitoshi Sakurai Japonia 38 -502
83 Jason Kardas Kanada 37 -503
  Mathias Witter Niemcy 37 -503
85 Massimo Vellar Włochy 36 -504
86 Hiroki Uesugi Japonia 35 -505
87 Yoshiharu Ikeda Japonia 34 -506
  Roman Paszkin Rosja 34 -506
89 Ivan Lunardi Włochy 33 -507
90 Kazuya Yoshioka Japonia 32 -508
  Petri Turunen Finlandia 32 -508
  Jon Petter Sandaker Norwegia 32 -508
93 Brendan Doran USA 31 -509
  Michal Dolezal Czechy 31 -509
95 Alexander Mueller Niemcy 30 -510
  Ivo Pertile Włochy 30 -510
97 Adolf Grugger Austria 29 -511
  Robert Meglic Słowenia 29 -511
  Steven Miehe Niemcy 29 -511
100 Roby Jones USA 28 -512
  Aleksander Bojda Polska 28 -512
102 Łukasz Kruczek Polska 27 -513
  Seiji Ikegami Japonia 27 -513
104 Matt Keuler USA 26 -514
105 Riku Aeyri Finlandia 25 -515
106 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -516
  Andreas Widhölzl Austria 24 -516
108 Markus Eigentler Austria 22 -518
  Egil Groenn Norwegia 22 -518
110 Jere Linehan USA 21 -519
  Chris Holland Kanada 21 -519
112 Vladimir Rosko Słowacja 20 -520
  Sven Hannawald Niemcy 20 -520
114 Tomokazu Nakamura Japonia 19 -521
115 Aril Carlsson Norwegia 18 -522
116 John Keck USA 17 -523
117 Maxim Polunin Kazachstan 16 -524
  Alexander Briest Niemcy 16 -524
  Carl Vanloan USA 16 -524
  Didier Mollard Francja 16 -524
121 Risto Jussilainen Finlandia 15 -525
  Kai Bracht Niemcy 15 -525
  Jeremy Nicol Kanada 15 -525
124 Mirosław Grzybowski Polska 14 -526
  Stefan Horngacher Austria 14 -526
126 Ladislav Dluhos Czechy 13 -527
  Christian Samitz Austria 13 -527
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -527
  Marko Bogataj Słowenia 13 -527
130 Shinya Tsurumaki Japonia 12 -528
  Shinichiro Saito Japonia 12 -528
132 Pascal Ochsner Szwajcaria 11 -529
  Zbynek Krompolc Czechy 11 -529
  Tero Turkki Finlandia 11 -529
  Petr Ondruch Czechy 11 -529
  Jakub Jiroutek Czechy 11 -529
137 Takuya Takeuchi Japonia 10 -530
  Wilhelm Brenna Norwegia 10 -530
  Tim Martin USA 10 -530
140 Reto Kaelin Szwajcaria 9 -531
141 Herve Perret Francja 8 -532
  Tristan Handler USA 8 -532
  Yukio Sakano Japonia 8 -532
  Michael Uhrmann Niemcy 8 -532
  Dejan Jekovec Słowenia 8 -532
  Olaf Hegenbarth Niemcy 8 -532
147 Akihiro Higashi Japonia 7 -533
148 John T. Gaebe USA 6 -534
  Jonathan Frip Kanada 6 -534
  Robert Mateja Polska 6 -534
  Ruddy Jardine Francja 6 -534
  Olli Happonen Finlandia 6 -534
  Marian Bielcik Słowacja 6 -534
154 Josh Lindstroem USA 5 -535
  Klaus Allgayer Niemcy 5 -535
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -535
157 Martin Zimmermann Austria 4 -536
  Kip Lutu USA 4 -536
159 Masaki Tomii Japonia 3 -537
  Goran Janus Słowenia 3 -537
161 Tomokazu Kuriyama Japonia 2 -538
  Saso Komovec Słowenia 2 -538
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -538
  Ryan Cutter USA 2 -538
165 John Spillane USA 1 -539
  Jake Risch USA 1 -539
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 2163  
2 Norwegia Norwegia 2132 -31
3 Finlandia Finlandia 1717 -446
4 Niemcy Niemcy 1110 -1053
5 Austria Austria 1081 -1082
6 Słowenia Słowenia 836 -1327
7 Francja Francja 731 -1432
8 USA USA 317 -1846
9 Rosja Rosja 285 -1878
10 Czechy Czechy 277 -1886
11 Kazachstan Kazachstan 226 -1937
12 Szwajcaria Szwajcaria 217 -1946
13 Polska Polska 175 -1988
14 Kanada Kanada 124 -2039
15 Włochy Włochy 99 -2064
16 Słowacja Słowacja 66 -2097
17 Ukraina Ukraina 40 -2123
18 Gruzja Gruzja 38 -2125

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich