Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 31.12.1995, Lake Placid K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kent Johanssen Norwegia 405  
2 Oeyvind Berg Norwegia 366 -39
3 Ronny Hornschuh Niemcy 305 -100
4 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -185
5 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 187 -218
6 Jure Radelj Słowenia 186 -219
7 Lucas Chevalier-Girod Francja 172 -233
8 Stein-Henrik Tuff Norwegia 165 -240
9 Pekka Niemelä Finlandia 140 -265
10 Yannick Revuz Francja 134 -271
11 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -277
12 Jani Mattila Finlandia 125 -280
13 Masayuki Sato Japonia 124 -281
14 Noritaka Kasama Japonia 120 -285
15 Tero Koponen Finlandia 119 -286
16 Kjetil Moen Norwegia 102 -303
17 Hansjörg Jäkle Niemcy 100 -305
18 Casey Colby USA 95 -310
19 Hideharu Miyahira Japonia 91 -314
20 Alexander Herr Niemcy 90 -315
21 Jerome Gay Francja 86 -319
  Robert Putzer Austria 86 -319
23 Pavel Vechet Czechy 83 -322
  Simen Berntzen Norwegia 83 -322
25 Richard Foldl Austria 80 -325
  Michael Kury Austria 80 -325
  Frode Haare Norwegia 80 -325
28 Haavard Lie Norwegia 77 -328
29 Gallien Jourdanney Francja 65 -340
30 Roman Kerov Rosja 63 -342
31 Martin Schmitt Niemcy 61 -344
32 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -345
33 Stephan Zuend Szwajcaria 58 -347
34 Christian Reinthaler Austria 57 -348
35 Valery Kobelev Rosja 53 -352
36 Mika Laitinen Finlandia 50 -355
  Peter Zonta Słowenia 50 -355
38 Stefan Metzler Austria 48 -357
39 Werner Rathmayr Austria 47 -358
40 Taylor Hoffman USA 46 -359
41 Primoz Peterka Słowenia 45 -360
  Jason Myslicki Kanada 45 -360
43 Pasi Kytoesaho Finlandia 44 -361
44 Dmitri Chvykov Kazachstan 43 -362
45 Toni Nieminen Finlandia 40 -365
  Volodimir Glyvko Ukraina 40 -365
47 Keisuke Sugiyama Japonia 39 -366
48 Jan Balcar Czechy 38 -367
  Kakhaber Tsakadze Gruzja 38 -367
50 Jason Kardas Kanada 36 -369
51 Petri Turunen Finlandia 32 -373
52 Brendan Doran USA 31 -374
53 Adolf Grugger Austria 29 -376
  Jaka Grosar Słowenia 29 -376
55 Roby Jones USA 28 -377
56 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 27 -378
57 Michal Dolezal Czechy 26 -379
  Matt Keuler USA 26 -379
59 Katsutoshi Chiba Japonia 25 -380
  Riku Aeyri Finlandia 25 -380
61 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -381
  Christof Birchler Szwajcaria 24 -381
63 Roman Paszkin Rosja 23 -382
64 Jere Linehan USA 21 -384
  Chris Holland Kanada 21 -384
66 Lars Egil Gran Norwegia 20 -385
67 Michail Jessin Rosja 18 -387
68 John Keck USA 17 -388
69 Carl Vanloan USA 16 -389
  Sven Hannawald Niemcy 16 -389
71 Risto Jussilainen Finlandia 15 -390
  Alexander Briest Niemcy 15 -390
  Jeremy Nicol Kanada 15 -390
74 Aril Carlsson Norwegia 14 -391
75 Maxim Polunin Kazachstan 13 -392
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -392
  Marko Bogataj Słowenia 13 -392
  Mirosław Grzybowski Polska 13 -392
79 Matjaz Zupan Słowenia 11 -394
  Pascal Ochsner Szwajcaria 11 -394
  Petr Ondruch Czechy 11 -394
82 Tim Martin USA 10 -395
83 Reto Kaelin Szwajcaria 9 -396
  Jani Klinga Finlandia 9 -396
85 Herve Perret Francja 8 -397
  Tristan Handler USA 8 -397
  Ivo Pertile Włochy 8 -397
88 Mathias Witter Niemcy 7 -398
89 Olli Happonen Finlandia 6 -399
  John T. Gaebe USA 6 -399
  Jonathan Frip Kanada 6 -399
  Ruddy Jardine Francja 6 -399
93 Josh Lindstroem USA 5 -400
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -400
95 Kip Lutu USA 4 -401
  Markus Eigentler Austria 4 -401
  Damjan Fras Słowenia 4 -401
98 Tero Turkki Finlandia 3 -402
99 Aleksander Bojda Polska 2 -403
  Wilhelm Brenna Norwegia 2 -403
  Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -403
  Ryan Cutter USA 2 -403
103 Alexander Mueller Niemcy 1 -404
  John Spillane USA 1 -404
  Jake Risch USA 1 -404
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1314  
2 Finlandia Finlandia 1203 -111
3 Niemcy Niemcy 595 -719
4 Francja Francja 471 -843
5 Austria Austria 431 -883
6 Japonia Japonia 399 -915
7 Słowenia Słowenia 338 -976
8 USA USA 317 -997
9 Czechy Czechy 158 -1156
10 Rosja Rosja 157 -1157
11 Szwajcaria Szwajcaria 128 -1186
12 Kanada Kanada 123 -1191
13 Kazachstan Kazachstan 101 -1213
14 Ukraina Ukraina 40 -1274
15 Gruzja Gruzja 38 -1276
16 Polska Polska 15 -1299
17 Włochy Włochy 8 -1306

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - 1. seria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich