Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1995, Lake Placid K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kent Johanssen Norwegia 405  
2 Ronny Hornschuh Niemcy 305 -100
3 Oeyvind Berg Norwegia 266 -139
4 Jussi Hautamäki Finlandia 220 -185
5 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 187 -218
6 Jure Radelj Słowenia 186 -219
7 Stein-Henrik Tuff Norwegia 152 -253
8 Kimmo Savolainen Finlandia 128 -277
9 Masayuki Sato Japonia 124 -281
10 Noritaka Kasama Japonia 120 -285
11 Tero Koponen Finlandia 119 -286
12 Pekka Niemelä Finlandia 104 -301
13 Kjetil Moen Norwegia 102 -303
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 100 -305
15 Lucas Chevalier-Girod Francja 92 -313
16 Hideharu Miyahira Japonia 91 -314
17 Alexander Herr Niemcy 90 -315
18 Robert Putzer Austria 86 -319
19 Yannick Revuz Francja 84 -321
20 Pavel Vechet Czechy 83 -322
  Simen Berntzen Norwegia 83 -322
22 Michael Kury Austria 80 -325
  Frode Haare Norwegia 80 -325
24 Haavard Lie Norwegia 77 -328
25 Jani Mattila Finlandia 65 -340
26 Roman Kerov Rosja 63 -342
27 Martin Schmitt Niemcy 61 -344
28 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 60 -345
  Jerome Gay Francja 60 -345
30 Stephan Zuend Szwajcaria 58 -347
31 Christian Reinthaler Austria 57 -348
32 Valery Kobelev Rosja 53 -352
33 Peter Zonta Słowenia 50 -355
  Casey Colby USA 50 -355
  Mika Laitinen Finlandia 50 -355
36 Werner Rathmayr Austria 47 -358
37 Jason Myslicki Kanada 45 -360
  Primoz Peterka Słowenia 45 -360
39 Pasi Kytoesaho Finlandia 44 -361
40 Dmitri Chvykov Kazachstan 43 -362
41 Richard Foldl Austria 40 -365
  Toni Nieminen Finlandia 40 -365
43 Keisuke Sugiyama Japonia 39 -366
44 Jan Balcar Czechy 38 -367
45 Gallien Jourdanney Francja 36 -369
  Jason Kardas Kanada 36 -369
47 Petri Turunen Finlandia 32 -373
48 Jaka Grosar Słowenia 29 -376
49 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 27 -378
50 Michal Dolezal Czechy 26 -379
51 Katsutoshi Chiba Japonia 25 -380
  Riku Aeyri Finlandia 25 -380
53 Bruno Reuteler Szwajcaria 24 -381
  Christof Birchler Szwajcaria 24 -381
  Stefan Metzler Austria 24 -381
56 Roman Paszkin Rosja 23 -382
57 Volodimir Glyvko Ukraina 20 -385
  Lars Egil Gran Norwegia 20 -385
59 Michail Jessin Rosja 18 -387
60 Kakhaber Tsakadze Gruzja 16 -389
  Sven Hannawald Niemcy 16 -389
62 Brendan Doran USA 15 -390
  Risto Jussilainen Finlandia 15 -390
  Alexander Briest Niemcy 15 -390
65 Aril Carlsson Norwegia 14 -391
  Taylor Hoffman USA 14 -391
67 Maxim Polunin Kazachstan 13 -392
  Andrej Verveikin Kazachstan 13 -392
  Marko Bogataj Słowenia 13 -392
  Mirosław Grzybowski Polska 13 -392
  Roby Jones USA 13 -392
72 Matt Keuler USA 12 -393
73 Pascal Ochsner Szwajcaria 11 -394
  Petr Ondruch Czechy 11 -394
  Adolf Grugger Austria 11 -394
  Matjaz Zupan Słowenia 11 -394
77 Chris Holland Kanada 10 -395
78 Jere Linehan USA 9 -396
  Reto Kaelin Szwajcaria 9 -396
  Jani Klinga Finlandia 9 -396
81 Herve Perret Francja 8 -397
  Ivo Pertile Włochy 8 -397
  John Keck USA 8 -397
84 Jeremy Nicol Kanada 7 -398
  Mathias Witter Niemcy 7 -398
86 Carl Vanloan USA 6 -399
  Ruddy Jardine Francja 6 -399
  Olli Happonen Finlandia 6 -399
89 Tristan Handler USA 5 -400
  Pavel Gaiduk Kazachstan 5 -400
91 Markus Eigentler Austria 4 -401
  John T. Gaebe USA 4 -401
  Damjan Fras Słowenia 4 -401
94 Tero Turkki Finlandia 3 -402
  Tim Martin USA 3 -402
96 Marco Zarucchi Szwajcaria 2 -403
  Ryan Cutter USA 2 -403
  Aleksander Bojda Polska 2 -403
  Wilhelm Brenna Norwegia 2 -403
100 Alexander Mueller Niemcy 1 -404
  John Spillane USA 1 -404
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1201  
2 Finlandia Finlandia 1107 -94
3 Niemcy Niemcy 595 -606
4 Japonia Japonia 399 -802
5 Austria Austria 349 -852
6 Słowenia Słowenia 338 -863
7 Francja Francja 286 -915
8 Czechy Czechy 158 -1043
9 Rosja Rosja 157 -1044
10 USA USA 142 -1059
11 Szwajcaria Szwajcaria 128 -1073
12 Kazachstan Kazachstan 101 -1100
13 Kanada Kanada 98 -1103
14 Ukraina Ukraina 20 -1181
15 Gruzja Gruzja 16 -1185
16 Polska Polska 15 -1186
17 Włochy Włochy 8 -1193

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich