Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Klasyfikacja po konkursie: 31.03.1989, Rovaniemi K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Horngacher Austria 123  
2 Harald Rodlauer Austria 122 -1
3 Robert Leonhardt RFN 90 -33
4 Primoz Kopac Jugosławia 78 -45
5 Tomaz Dolar Jugosławia 76 -47
6 Bernhard Winkler Austria 54 -69
  Andi Rauschmeier Austria 54 -69
8 Christian Hauswirth Szwajcaria 48 -75
9 Gerard Balanche Szwajcaria 47 -76
10 Noriaki Kasai Japonia 45 -78
  Risto Laakkonen Finlandia 45 -78
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 45 -78
13 Paul Erat Austria 44 -79
14 Kent Johanssen Norwegia 40 -83
15 Janez Stirn Jugosławia 39 -84
16 Jan Henrik Troen Norwegia 36 -87
17 Rolf Schilli RFN 35 -88
  Sandro Sambugaro Włochy 35 -88
19 Ole Christian Eidhammer Norwegia 33 -90
20 Frantisek Jez Czechosłowacja 32 -91
21 Alexander Pointner Austria 30 -93
22 Roberto Frison Włochy 29 -94
23 Kazuhiro Higashi Japonia 28 -95
24 Heinz Kuttin Austria 26 -97
  Hroar Stjernen Norwegia 26 -97
26 Jan Kowal Polska 25 -98
27 Franci Petek Jugosławia 24 -99
28 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 21 -102
29 Rolf Age Berg Norwegia 20 -103
  Josef Heumann RFN 20 -103
  Bernat Sola Hiszpania 20 -103
  Tuomo Ylipulli Finlandia 20 -103
  Ron Richards Kanada 20 -103
  Patrik Luedi Szwajcaria 20 -103
35 Miroslav Danek Czechosłowacja 19 -104
36 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 18 -105
37 Markus Steiner Austria 17 -106
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 17 -106
  Ivo Pertile Włochy 17 -106
  Carlo Pinzani Włochy 17 -106
41 Stephan Zuend Szwajcaria 16 -107
  Robert Kopac Jugosławia 16 -107
  Goran Janus Jugosławia 16 -107
44 Jan Boklöv Szwecja 15 -108
  Matjaz Debelak Jugosławia 15 -108
  Werner Haim Austria 15 -108
  Pekka Suorsa Finlandia 15 -108
  Oliver Strohmaier Austria 15 -108
  Jaroslav Krejca Czechosłowacja 15 -108
50 Ernst Boesch Szwajcaria 14 -109
  Esa Koenoenen Finlandia 14 -109
  Bruno Romang Szwajcaria 14 -109
  Markus Schiendorfer Austria 14 -109
54 Pascal Reymond Szwajcaria 13 -110
55 Andreas Felder Austria 12 -111
  Roberto Cecon Włochy 12 -111
  Damian Brantschen Szwajcaria 12 -111
  Steinar Braaten Norwegia 12 -111
  Mikael Martinsson Szwecja 12 -111
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 12 -111
  Guenter Schoeffmann Austria 12 -111
  Akira Higashi Japonia 12 -111
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -111
  Bogdan Papierz Polska 12 -111
65 Clas Brede Braaten Norwegia 11 -112
  Raimo Ylipulli Finlandia 11 -112
  Ulf Findeisen NRD 11 -112
  Wolfgang Margreiter Austria 11 -112
  Christof Duffner RFN 11 -112
70 Jarosław Mądry Polska 10 -113
  Kimmo Kylmaeaho Finlandia 10 -113
  Guenther Stranner Austria 10 -113
  Stephan Rochat Szwajcaria 10 -113
74 Jann Parkkisenniemi Finlandia 9 -114
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 9 -114
  Roman Kovac Czechosłowacja 9 -114
  Juri Doudarev ZSRR 9 -114
  Thomas Ihle RFN 9 -114
79 Magnus Westman Szwecja 8 -115
  Sjur Holseter Norwegia 8 -115
  Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -115
  Mika Kojonkoski Finlandia 8 -115
  Ingo Lesser NRD 8 -115
  Florian Treves Francja 8 -115
85 Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -116
  Erik Johnsen Norwegia 7 -116
  Klaus Huber Austria 7 -116
  Frode Rogstad Norwegia 7 -116
  Juha Lindström Finlandia 7 -116
  Laszlo Fischer Węgry 7 -116
  Arne Martin Lie Norwegia 7 -116
92 Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -117
  Janez Debelak Jugosławia 6 -117
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -117
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -117
  Juergen Winterhalder RFN 6 -117
97 Andreas Bauer RFN 5 -118
  Alojzy Moskal Polska 5 -118
  Medni Tamsaar ZSRR 5 -118
  Herwig Millonig Austria 5 -118
  Thomas Nordgren Szwecja 5 -118
102 Markus Gahler Szwajcaria 4 -119
  Roman Groński Polska 4 -119
104 Timo Wangler RFN 3 -120
  Hans Steindl Austria 3 -120
  Aake Norman Szwecja 3 -120
  Manabu Nikaido Japonia 3 -120
  Stale Fjorden Norwegia 3 -120
  Gerd Siegmund NRD 3 -120
110 Antonio Lacedelli Włochy 2 -121
  Anssi Kankkonen Finlandia 2 -121
  Iztok Melin Jugosławia 2 -121
  Sergej Misjeev ZSRR 2 -121
  Christian Rimmel RFN 2 -121
115 Andraz Kopac Jugosławia 1 -122
  Andreas Scherer RFN 1 -122
  Matej Oblak Jugosławia 1 -122
  Jaroslav Rybak Czechosłowacja 1 -122
  Alexander Lysov ZSRR 1 -122
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 574  
2 Jugosławia Jugosławia 274 -300
3 Szwajcaria Szwajcaria 241 -333
4 Norwegia Norwegia 222 -352
5 Finlandia Finlandia 186 -388
6 RFN RFN 182 -392
7 Czechosłowacja Czechosłowacja 137 -437
8 Włochy Włochy 112 -462
9 Japonia Japonia 88 -486
10 Polska Polska 56 -518
11 Szwecja Szwecja 43 -531
12 NRD NRD 22 -552
13 Hiszpania Hiszpania 20 -554
  Kanada Kanada 20 -554
15 ZSRR ZSRR 17 -557
16 Francja Francja 8 -566
17 Węgry Węgry 7 -567
18 Bułgaria Bułgaria 6 -568

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
16:00
PŚ Lahti
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
jutro
19:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
5.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
5.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich