Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 19.03.1989, Kuopio K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Harald Rodlauer Austria 122  
2 Stefan Horngacher Austria 111 -11
3 Robert Leonhardt RFN 90 -32
4 Primoz Kopac Jugosławia 78 -44
5 Tomaz Dolar Jugosławia 76 -46
6 Andi Rauschmeier Austria 54 -68
  Bernhard Winkler Austria 54 -68
8 Christian Hauswirth Szwajcaria 48 -74
9 Gerard Balanche Szwajcaria 47 -75
10 Noriaki Kasai Japonia 45 -77
11 Paul Erat Austria 44 -78
12 Kent Johanssen Norwegia 40 -82
13 Janez Stirn Jugosławia 39 -83
14 Jan Henrik Troen Norwegia 36 -86
15 Rolf Schilli RFN 35 -87
  Sandro Sambugaro Włochy 35 -87
17 Ole Christian Eidhammer Norwegia 33 -89
18 Alexander Pointner Austria 30 -92
19 Roberto Frison Włochy 29 -93
20 Kazuhiro Higashi Japonia 28 -94
21 Heinz Kuttin Austria 26 -96
  Hroar Stjernen Norwegia 26 -96
23 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 25 -97
24 Franci Petek Jugosławia 24 -98
25 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 21 -101
26 Risto Laakkonen Finlandia 20 -102
  Patrik Luedi Szwajcaria 20 -102
  Bernat Sola Hiszpania 20 -102
  Rolf Age Berg Norwegia 20 -102
  Ron Richards Kanada 20 -102
  Josef Heumann RFN 20 -102
32 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 18 -104
33 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 17 -105
  Markus Steiner Austria 17 -105
  Ivo Pertile Włochy 17 -105
  Carlo Pinzani Włochy 17 -105
37 Goran Janus Jugosławia 16 -106
  Robert Kopac Jugosławia 16 -106
39 Matjaz Debelak Jugosławia 15 -107
  Werner Haim Austria 15 -107
  Oliver Strohmaier Austria 15 -107
42 Bruno Romang Szwajcaria 14 -108
  Markus Schiendorfer Austria 14 -108
44 Pascal Reymond Szwajcaria 13 -109
45 Miroslav Danek Czechosłowacja 12 -110
  Guenter Schoeffmann Austria 12 -110
  Andreas Felder Austria 12 -110
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 12 -110
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -110
  Akira Higashi Japonia 12 -110
  Roberto Cecon Włochy 12 -110
  Steinar Braaten Norwegia 12 -110
  Frantisek Jez Czechosłowacja 12 -110
  Damian Brantschen Szwajcaria 12 -110
55 Wolfgang Margreiter Austria 11 -111
  Raimo Ylipulli Finlandia 11 -111
  Clas Brede Braaten Norwegia 11 -111
  Christof Duffner RFN 11 -111
59 Guenther Stranner Austria 10 -112
  Stephan Zuend Szwajcaria 10 -112
  Mikael Martinsson Szwecja 10 -112
  Stephan Rochat Szwajcaria 10 -112
  Esa Koenoenen Finlandia 10 -112
64 Ernst Boesch Szwajcaria 9 -113
  Juri Doudarev ZSRR 9 -113
  Tuomo Ylipulli Finlandia 9 -113
  Roman Kovac Czechosłowacja 9 -113
  Thomas Ihle RFN 9 -113
69 Mika Kojonkoski Finlandia 8 -114
  Sjur Holseter Norwegia 8 -114
  Florian Treves Francja 8 -114
  Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -114
73 Erik Johnsen Norwegia 7 -115
  Klaus Huber Austria 7 -115
  Laszlo Fischer Węgry 7 -115
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -115
  Arne Martin Lie Norwegia 7 -115
  Frode Rogstad Norwegia 7 -115
79 Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -116
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -116
  Juergen Winterhalder RFN 6 -116
  Janez Debelak Jugosławia 6 -116
  Pekka Suorsa Finlandia 6 -116
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -116
85 Alojzy Moskal Polska 5 -117
  Herwig Millonig Austria 5 -117
  Andreas Bauer RFN 5 -117
88 Markus Gahler Szwajcaria 4 -118
  Thomas Nordgren Szwecja 4 -118
90 Stale Fjorden Norwegia 3 -119
  Manabu Nikaido Japonia 3 -119
  Jann Parkkisenniemi Finlandia 3 -119
  Timo Wangler RFN 3 -119
  Hans Steindl Austria 3 -119
95 Anssi Kankkonen Finlandia 2 -120
  Christian Rimmel RFN 2 -120
  Iztok Melin Jugosławia 2 -120
  Antonio Lacedelli Włochy 2 -120
99 Matej Oblak Jugosławia 1 -121
  Andraz Kopac Jugosławia 1 -121
  Jaroslav Rybak Czechosłowacja 1 -121
  Andreas Scherer RFN 1 -121
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 562  
2 Jugosławia Jugosławia 274 -288
3 Szwajcaria Szwajcaria 230 -332
4 Norwegia Norwegia 222 -340
5 RFN RFN 182 -380
6 Włochy Włochy 112 -450
7 Finlandia Finlandia 94 -468
8 Japonia Japonia 88 -474
9 Czechosłowacja Czechosłowacja 86 -476
10 Kanada Kanada 20 -542
  Hiszpania Hiszpania 20 -542
12 Szwecja Szwecja 14 -548
13 ZSRR ZSRR 9 -553
14 Francja Francja 8 -554
15 Węgry Węgry 7 -555
16 Bułgaria Bułgaria 6 -556
17 Polska Polska 5 -557

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich