Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 04.03.1989, Schoenwald K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Kopac Jugosławia 73  
2 Harald Rodlauer Austria 72 -1
3 Robert Leonhardt RFN 70 -3
4 Tomaz Dolar Jugosławia 67 -6
5 Stefan Horngacher Austria 57 -16
6 Bernhard Winkler Austria 54 -19
7 Paul Erat Austria 44 -29
8 Christian Hauswirth Szwajcaria 37 -36
9 Janez Stirn Jugosławia 31 -42
10 Roberto Frison Włochy 29 -44
11 Gerard Balanche Szwajcaria 27 -46
12 Heinz Kuttin Austria 26 -47
13 Andi Rauschmeier Austria 25 -48
  Kent Johanssen Norwegia 25 -48
15 Franci Petek Jugosławia 22 -51
16 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 21 -52
17 Noriaki Kasai Japonia 20 -53
  Patrik Luedi Szwajcaria 20 -53
  Bernat Sola Hiszpania 20 -53
  Ron Richards Kanada 20 -53
  Josef Heumann RFN 20 -53
22 Alexander Pointner Austria 18 -55
23 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 17 -56
  Markus Steiner Austria 17 -56
  Ivo Pertile Włochy 17 -56
  Carlo Pinzani Włochy 17 -56
27 Robert Kopac Jugosławia 16 -57
28 Kazuhiro Higashi Japonia 15 -58
  Matjaz Debelak Jugosławia 15 -58
  Werner Haim Austria 15 -58
  Oliver Strohmaier Austria 15 -58
32 Bruno Romang Szwajcaria 14 -59
  Markus Schiendorfer Austria 14 -59
34 Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -61
  Roberto Cecon Włochy 12 -61
  Frantisek Jez Czechosłowacja 12 -61
  Damian Brantschen Szwajcaria 12 -61
  Miroslav Danek Czechosłowacja 12 -61
39 Wolfgang Margreiter Austria 11 -62
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 11 -62
  Christof Duffner RFN 11 -62
42 Guenther Stranner Austria 10 -63
  Stephan Zuend Szwajcaria 10 -63
  Sandro Sambugaro Włochy 10 -63
  Stephan Rochat Szwajcaria 10 -63
  Guenter Schoeffmann Austria 10 -63
47 Ernst Boesch Szwajcaria 9 -64
  Juri Doudarev ZSRR 9 -64
  Roman Kovac Czechosłowacja 9 -64
  Thomas Ihle RFN 9 -64
51 Florian Treves Francja 8 -65
  Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -65
53 Klaus Huber Austria 7 -66
  Pascal Reymond Szwajcaria 7 -66
  Laszlo Fischer Węgry 7 -66
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -66
57 Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -67
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -67
  Janez Debelak Jugosławia 6 -67
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -67
61 Alojzy Moskal Polska 5 -68
  Herwig Millonig Austria 5 -68
63 Markus Gahler Szwajcaria 4 -69
64 Manabu Nikaido Japonia 3 -70
  Hans Steindl Austria 3 -70
66 Iztok Melin Jugosławia 2 -71
  Antonio Lacedelli Włochy 2 -71
68 Matej Oblak Jugosławia 1 -72
  Andraz Kopac Jugosławia 1 -72
  Jaroslav Rybak Czechosłowacja 1 -72
  Goran Janus Jugosławia 1 -72
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 403  
2 Jugosławia Jugosławia 235 -168
3 Szwajcaria Szwajcaria 186 -217
4 RFN RFN 110 -293
5 Włochy Włochy 87 -316
6 Czechosłowacja Czechosłowacja 86 -317
7 Japonia Japonia 38 -365
8 Norwegia Norwegia 25 -378
9 Kanada Kanada 20 -383
  Hiszpania Hiszpania 20 -383
11 ZSRR ZSRR 9 -394
12 Francja Francja 8 -395
13 Węgry Węgry 7 -396
14 Bułgaria Bułgaria 6 -397
15 Polska Polska 5 -398

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich