Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 19.02.1989, Travnik K-87
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Kopac Jugosławia 60  
2 Bernhard Winkler Austria 54 -6
3 Tomaz Dolar Jugosławia 50 -10
  Robert Leonhardt RFN 50 -10
5 Harald Rodlauer Austria 45 -15
  Stefan Horngacher Austria 45 -15
7 Paul Erat Austria 44 -16
8 Roberto Frison Włochy 26 -34
  Heinz Kuttin Austria 26 -34
10 Christian Hauswirth Szwajcaria 25 -35
  Andi Rauschmeier Austria 25 -35
  Janez Stirn Jugosławia 25 -35
  Kent Johanssen Norwegia 25 -35
14 Franci Petek Jugosławia 22 -38
15 Bernat Sola Hiszpania 20 -40
  Ron Richards Kanada 20 -40
  Josef Heumann RFN 20 -40
18 Patrik Luedi Szwajcaria 18 -42
  Alexander Pointner Austria 18 -42
20 Markus Steiner Austria 17 -43
  Ivo Pertile Włochy 17 -43
22 Robert Kopac Jugosławia 16 -44
23 Matjaz Debelak Jugosławia 15 -45
  Werner Haim Austria 15 -45
25 Bruno Romang Szwajcaria 14 -46
26 Frantisek Jez Czechosłowacja 12 -48
  Damian Brantschen Szwajcaria 12 -48
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -48
  Roberto Cecon Włochy 12 -48
30 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 11 -49
  Oliver Strohmaier Austria 11 -49
  Wolfgang Margreiter Austria 11 -49
33 Carlo Pinzani Włochy 10 -50
  Guenter Schoeffmann Austria 10 -50
  Guenther Stranner Austria 10 -50
  Stephan Zuend Szwajcaria 10 -50
37 Roman Kovac Czechosłowacja 9 -51
  Thomas Ihle RFN 9 -51
  Ernst Boesch Szwajcaria 9 -51
  Juri Doudarev ZSRR 9 -51
41 Stanislav Vasko Czechosłowacja 8 -52
42 Laszlo Fischer Węgry 7 -53
  Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -53
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 7 -53
  Klaus Huber Austria 7 -53
46 Janez Debelak Jugosławia 6 -54
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -54
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -54
  Zacharij Sotirov Bułgaria 6 -54
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 6 -54
51 Markus Schiendorfer Austria 5 -55
  Alojzy Moskal Polska 5 -55
53 Stephan Rochat Szwajcaria 4 -56
  Miroslav Danek Czechosłowacja 4 -56
  Markus Gahler Szwajcaria 4 -56
56 Hans Steindl Austria 3 -57
57 Gerard Balanche Szwajcaria 2 -58
  Iztok Melin Jugosławia 2 -58
59 Andraz Kopac Jugosławia 1 -59
  Jaroslav Rybak Czechosłowacja 1 -59
  Goran Janus Jugosławia 1 -59
  Matej Oblak Jugosławia 1 -59
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 346  
2 Jugosławia Jugosławia 199 -147
3 Szwajcaria Szwajcaria 134 -212
4 RFN RFN 79 -267
5 Włochy Włochy 65 -281
6 Czechosłowacja Czechosłowacja 53 -293
7 Norwegia Norwegia 25 -321
8 Hiszpania Hiszpania 20 -326
  Kanada Kanada 20 -326
10 ZSRR ZSRR 9 -337
11 Węgry Węgry 7 -339
12 Bułgaria Bułgaria 6 -340
13 Polska Polska 5 -341

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich