Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 29.01.1989, La Molina K-75
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bernhard Winkler Austria 44  
2 Heinz Kuttin Austria 26 -18
3 Kent Johanssen Norwegia 25 -19
  Primoz Kopac Jugosławia 25 -19
  Christian Hauswirth Szwajcaria 25 -19
  Andi Rauschmeier Austria 25 -19
7 Bernat Sola Hiszpania 20 -24
  Ron Richards Kanada 20 -24
  Josef Heumann RFN 20 -24
10 Patrik Luedi Szwajcaria 18 -26
  Alexander Pointner Austria 18 -26
12 Markus Steiner Austria 17 -27
13 Matjaz Debelak Jugosławia 15 -29
  Werner Haim Austria 15 -29
  Roberto Frison Włochy 15 -29
16 Roberto Cecon Włochy 12 -32
  Frantisek Jez Czechosłowacja 12 -32
  Robert Kopac Jugosławia 12 -32
  Tomaz Dolar Jugosławia 12 -32
  Christoph Lehmann Szwajcaria 12 -32
21 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 11 -33
  Oliver Strohmaier Austria 11 -33
23 Guenter Schoeffmann Austria 10 -34
  Guenther Stranner Austria 10 -34
  Stefan Horngacher Austria 10 -34
26 Paul Erat Austria 9 -35
  Thomas Ihle RFN 9 -35
  Ernst Boesch Szwajcaria 9 -35
  Janez Stirn Jugosławia 9 -35
30 Damian Brantschen Szwajcaria 8 -36
31 Thomas Kindlimann Szwajcaria 7 -37
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja 7 -37
  Bruno Romang Szwajcaria 7 -37
34 Janez Debelak Jugosławia 6 -38
  Tomas Raszka Czechosłowacja 6 -38
  Fabrice Piazzini Szwajcaria 6 -38
  Jaroslav Sakala Czechosłowacja 6 -38
38 Markus Schiendorfer Austria 5 -39
39 Stephan Rochat Szwajcaria 4 -40
  Miroslav Danek Czechosłowacja 4 -40
41 Hans Steindl Austria 3 -41
42 Gerard Balanche Szwajcaria 2 -42
  Markus Gahler Szwajcaria 2 -42
  Stephan Zuend Szwajcaria 2 -42
45 Robert Leonhardt RFN 1 -43
  Klaus Huber Austria 1 -43
  Matej Oblak Jugosławia 1 -43
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 204  
2 Szwajcaria Szwajcaria 113 -91
3 Jugosławia Jugosławia 80 -124
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 35 -169
5 RFN RFN 30 -174
6 Włochy Włochy 27 -177
7 Norwegia Norwegia 25 -179
8 Hiszpania Hiszpania 20 -184
  Kanada Kanada 20 -184

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich