Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 07.01.2024, Falun HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kjersti Graesli Norwegia 296  
2 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 295 -1
3 Katharina Ellmauer Austria 201 -95
4 Hannah Wiegele Austria 200 -96
5 Martina Ambrosi Włochy 186 -110
6 Agnes Reisch Niemcy 180 -116
  Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 180 -116
8 Mathilde Aarva Selbekk Norwegia 148 -148
9 Nicole Konderla Polska 147 -149
10 Alvine Holz Niemcy 145 -151
11 Tina Erzar Słowenia 124 -172
12 Anezka Indrackova Czechy 120 -176
13 Nora Midtsundstad Norwegia 108 -188
14 Juliane Seyfarth Niemcy 100 -196
  Pia Lilian Kuebler Niemcy 100 -196
16 Paige Jones USA 90 -206
17 Jerica Jesenko Słowenia 83 -213
18 Wiktoria Przybyła Polska 82 -214
  Zhanna Hlukhova Ukraina 82 -214
20 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 81 -215
21 Shiyu Zhou Chiny 76 -220
22 Karolina Indrackova Czechy 74 -222
23 Yangning Weng Chiny 73 -223
24 Sofia Mattila Finlandia 66 -230
25 Ursa Vidmar Słowenia 60 -236
26 Asia Marcato Włochy 59 -237
  Jenny Forsberg Szwecja 59 -237
28 Veronika Jencova Czechy 58 -238
29 Paulina Cieślar Polska 56 -240
30 Ziva Andric Słowenia 55 -241
31 Tetiana Pylypchuk Ukraina 50 -246
  Estella Hassrick USA 50 -246
33 Frida Berger Norwegia 47 -249
  Klara Ulrichova Czechy 47 -249
35 Nika Krasovic Słowenia 44 -252
36 Kim Amy Duschek Niemcy 41 -255
37 Rea Kindlimann Szwajcaria 39 -257
38 Samantha Macuga USA 35 -261
  Megi Lou Schmidt Niemcy 35 -261
40 Meghann Wadsak Austria 31 -265
41 Sara Tajner Polska 28 -268
  Cara Larson USA 28 -268
43 Sahra Schuller Austria 24 -272
44 Josefine Loeken Norwegia 21 -275
45 Lia Boehme Niemcy 19 -277
  Marie Liane Norwegia 19 -277
47 Sofya Shishkina Kazachstan 18 -278
  Vilma Meis Finlandia 18 -278
  Alyona Sviridenko Kazachstan 18 -278
50 Viktoriya Ruleva Kazachstan 17 -279
51 Katarina Pirnovar Słowenia 15 -281
52 Josie Johnson USA 14 -282
53 Daryna Ilchuk Ukraina 13 -283
54 Mariana Onufrak Ukraina 10 -286
55 Elisa Deubler Austria 9 -287
56 Martina Zanitzer Włochy 7 -289
57 Sara Pokorny Austria 6 -290
58 Noelia Vuerich Włochy 5 -291
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1114  
2 Niemcy Niemcy 701 -413
3 Austria Austria 471 -643
4 Słowenia Słowenia 381 -733
5 Polska Polska 313 -801
6 Czechy Czechy 299 -815
7 Włochy Włochy 257 -857
8 USA USA 217 -897
9 Ukraina Ukraina 155 -959
10 Chiny Chiny 149 -965
11 Finlandia Finlandia 84 -1030
12 Szwecja Szwecja 59 -1055
13 Kazachstan Kazachstan 53 -1061
14 Szwajcaria Szwajcaria 39 -1075

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich