Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 06.01.2024, Falun HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 295  
2 Kjersti Graesli Norwegia 236 -59
3 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 180 -115
  Agnes Reisch Niemcy 180 -115
5 Martina Ambrosi Włochy 146 -149
6 Nicole Konderla Polska 133 -162
7 Tina Erzar Słowenia 124 -171
8 Katharina Ellmauer Austria 121 -174
9 Anezka Indrackova Czechy 120 -175
10 Alvine Holz Niemcy 113 -182
11 Mathilde Aarva Selbekk Norwegia 112 -183
12 Nora Midtsundstad Norwegia 108 -187
13 Hannah Wiegele Austria 100 -195
  Juliane Seyfarth Niemcy 100 -195
15 Paige Jones USA 90 -205
16 Shiyu Zhou Chiny 76 -219
17 Karolina Indrackova Czechy 74 -221
18 Zhanna Hlukhova Ukraina 73 -222
  Yangning Weng Chiny 73 -222
20 Wiktoria Przybyła Polska 72 -223
21 Jerica Jesenko Słowenia 59 -236
22 Veronika Jencova Czechy 58 -237
23 Asia Marcato Włochy 57 -238
24 Pia Lilian Kuebler Niemcy 50 -245
  Paulina Cieślar Polska 50 -245
  Estella Hassrick USA 50 -245
27 Jenny Forsberg Szwecja 47 -248
  Klara Ulrichova Czechy 47 -248
29 Sofia Mattila Finlandia 44 -251
30 Ursa Vidmar Słowenia 40 -255
  Frida Berger Norwegia 40 -255
32 Tetiana Pylypchuk Ukraina 39 -256
33 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 36 -259
34 Samantha Macuga USA 35 -260
35 Meghann Wadsak Austria 31 -264
36 Ziva Andric Słowenia 29 -266
37 Cara Larson USA 28 -267
38 Nika Krasovic Słowenia 26 -269
39 Sara Tajner Polska 24 -271
40 Rea Kindlimann Szwajcaria 23 -272
41 Josefine Loeken Norwegia 21 -274
42 Megi Lou Schmidt Niemcy 20 -275
43 Alyona Sviridenko Kazachstan 18 -277
  Marie Liane Norwegia 18 -277
  Sofya Shishkina Kazachstan 18 -277
46 Viktoriya Ruleva Kazachstan 17 -278
47 Katarina Pirnovar Słowenia 15 -280
48 Lia Boehme Niemcy 14 -281
  Josie Johnson USA 14 -281
50 Daryna Ilchuk Ukraina 13 -282
51 Kim Amy Duschek Niemcy 12 -283
52 Sahra Schuller Austria 11 -284
53 Vilma Meis Finlandia 10 -285
  Mariana Onufrak Ukraina 10 -285
55 Martina Zanitzer Włochy 7 -288
56 Sara Pokorny Austria 6 -289
  Elisa Deubler Austria 6 -289
58 Noelia Vuerich Włochy 5 -290
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1010  
2 Niemcy Niemcy 525 -485
3 Czechy Czechy 299 -711
4 Słowenia Słowenia 293 -717
5 Polska Polska 279 -731
6 Austria Austria 275 -735
7 USA USA 217 -793
8 Włochy Włochy 215 -795
9 Chiny Chiny 149 -861
10 Ukraina Ukraina 135 -875
11 Finlandia Finlandia 54 -956
12 Kazachstan Kazachstan 53 -957
13 Szwecja Szwecja 47 -963
14 Szwajcaria Szwajcaria 23 -987

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich