Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Klasyfikacja po konkursie: 12.09.2021, Czajkowski HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ursa Bogataj Słowenia 520  
2 Sara Takanashi Japonia 260 -260
3 Silje Opseth Norwegia 236 -284
4 Ema Klinec Słowenia 211 -309
  Nozomi Maruyama Japonia 211 -309
6 Irina Avvakumova Rosja 190 -330
7 Nika Kriznar Słowenia 186 -334
8 Jerneja Brecl Słowenia 174 -346
9 Marita Kramer Austria 172 -348
10 Yuki Ito Japonia 130 -390
11 Eva Pinkelnig Austria 124 -396
12 Kaori Iwabuchi Japonia 116 -404
13 Jenny Rautionaho Finlandia 113 -407
  Sofia Tikhonova Rosja 113 -407
15 Katharina Althaus Niemcy 96 -424
16 Julia Clair Francja 92 -428
  Anna Odine Stroem Norwegia 92 -428
18 Lisa Eder Austria 78 -442
19 Daniela Iraschko-Stolz Austria 74 -446
20 Alexandra Kustova Rosja 71 -449
21 Kristina Prokopeva Rosja 67 -453
22 Lara Malsiner Włochy 66 -454
23 Klara Ulrichova Czechy 60 -460
24 Sophie Sorschag Austria 55 -465
25 Katra Komar Słowenia 54 -466
26 Spela Rogelj Słowenia 51 -469
27 Abigail Strate Kanada 48 -472
28 Haruka Iwasa Japonia 47 -473
  Irma Makhinia Rosja 47 -473
30 Kinga Rajda Polska 46 -474
31 Josephine Pagnier Francja 44 -476
32 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 43 -477
33 Bing Dong Chiny 42 -478
34 Karolina Indrackova Czechy 35 -485
35 Julia Kykkänen Finlandia 33 -487
36 Chiara Kreuzer Austria 32 -488
37 Yuka Seto Japonia 30 -490
  Selina Freitag Niemcy 30 -490
39 Juliane Seyfarth Niemcy 28 -492
40 Anna Shpyneva Rosja 26 -494
41 Qingyue Peng Chiny 25 -495
42 Pauline Hessler Niemcy 23 -497
43 Anna Rupprecht Niemcy 18 -502
44 Yuka Kobayashi Japonia 17 -503
  Nicole Konderla Polska 17 -503
46 Luisa Goerlich Niemcy 12 -508
47 Ksenia Kablukova Rosja 10 -510
48 Alexandria Loutitt Kanada 9 -511
49 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 8 -512
  Mariia Iakovleva Rosja 8 -512
51 Liangyao Wang Chiny 6 -514
  Misaki Shigeno Japonia 6 -514
53 Anastasiia Subbotina Rosja 4 -516
54 Joanna Szwab Polska 2 -518
55 Alina Borodina Rosja 1 -519
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1196  
2 Japonia Japonia 817 -379
3 Rosja Rosja 537 -659
4 Austria Austria 535 -661
5 Norwegia Norwegia 371 -825
6 Niemcy Niemcy 207 -989
7 Finlandia Finlandia 146 -1050
8 Francja Francja 136 -1060
9 Czechy Czechy 95 -1101
10 Chiny Chiny 73 -1123
11 Włochy Włochy 66 -1130
12 Polska Polska 65 -1131
13 Kanada Kanada 57 -1139
14 Rumunia Rumunia 8 -1188

« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2021

Letnia Grand Prix kobiet 2021

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
19%
Karl Geiger
15%
Marius Lindvik
15%
Kamil Stoch
10%
Stefan Kraft
5%
Anze Lanisek
5%
Piotr Żyła
5%
Jan Hoerl
4%
Halvor Egner Granerud
4%
Markus Eisenbichler
4%
Dawid Kubacki
3%
Killian Peier
3%
Lovro Kos
3%
inny skoczek
2%
Robert Johansson
1%
Yukiya Sato
1%
Timi Zajc
1%
Cene Prevc
0%
Daniel Huber
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich