Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja po konkursie: 23.09.2023, Rasnov HS-97
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Vladimir Zografski Bułgaria 400  
2 Gregor Deschwanden Szwajcaria 334 -66
3 Ren Nikaido Japonia 255 -145
4 Aleksander Zniszczoł Polska 181 -219
5 Piotr Żyła Polska 160 -240
6 Luca Roth Niemcy 131 -269
7 Marco Woergoetter Austria 120 -280
8 Robert Johansson Norwegia 115 -285
9 Maciej Kot Polska 104 -296
10 Fredrik Villumstad Norwegia 86 -314
11 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 85 -315
12 Pius Paschke Niemcy 80 -320
13 Constantin Schmid Niemcy 65 -335
14 Clemens Aigner Austria 63 -337
15 Remo Imhof Szwajcaria 62 -338
  Alex Insam Włochy 62 -338
  Klemens Murańka Polska 62 -338
18 Taku Takeuchi Japonia 61 -339
19 Stefan Rainer Austria 58 -342
20 Yevhen Marusiak Ukraina 55 -345
21 Francesco Cecon Włochy 53 -347
  Killian Peier Szwajcaria 53 -347
  Thomas Lackner Austria 53 -347
24 Philipp Raimund Niemcy 51 -349
25 Stephan Leyhe Niemcy 46 -354
  Dawid Kubacki Polska 46 -354
  Junshiro Kobayashi Japonia 46 -354
28 Casey Larson USA 45 -355
29 Kamil Stoch Polska 43 -357
  Tomofumi Naito Japonia 43 -357
31 Kacper Juroszek Polska 42 -358
32 Clemens Leitner Austria 39 -361
33 Decker Dean USA 35 -365
34 Ulrich Wohlgenannt Austria 34 -366
35 Christian Roeste Solberg Norwegia 33 -367
  Martin Hamann Niemcy 33 -367
37 Hannes Landerer Austria 32 -368
38 Maximilian Steiner Austria 31 -369
39 Danil Vassilyev Kazachstan 26 -374
40 Andrew Urlaub USA 24 -376
  Markus Rupitsch Austria 24 -376
42 Valentin Foubert Francja 23 -377
43 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 20 -380
44 Jonas Schuster Austria 19 -381
45 Daniel Andrei Cacina Rumunia 16 -384
  Mark Hafnar Słowenia 16 -384
47 Maximilian Ortner Austria 14 -386
  Jakub Wolny Polska 14 -386
  Adrian Thon Gundersrud Norwegia 14 -386
50 Iver Olaussen Norwegia 13 -387
51 Robin Pedersen Norwegia 12 -388
52 Soelve Jokerud Strand Norwegia 10 -390
53 Paweł Wąsek Polska 9 -391
  Niklas Bachlinger Austria 9 -391
55 Simon Ammann Szwajcaria 6 -394
  Sondre Ringen Norwegia 6 -394
  Francisco Moerth Austria 6 -394
58 Finn Braun Niemcy 5 -395
59 Julijan Smid Austria 4 -396
  Keiichi Sato Japonia 4 -396
61 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 3 -397
  Muhammet Ali Bedir Turcja 3 -397
63 Rok Oblak Słowenia 1 -399
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 661  
2 Austria Austria 506 -155
3 Szwajcaria Szwajcaria 455 -206
4 Niemcy Niemcy 411 -250
5 Japonia Japonia 409 -252
6 Bułgaria Bułgaria 400 -261
7 Norwegia Norwegia 309 -352
8 Włochy Włochy 115 -546
9 USA USA 104 -557
10 Turcja Turcja 88 -573
11 Ukraina Ukraina 58 -603
12 Kazachstan Kazachstan 26 -635
13 Francja Francja 23 -638
14 Słowenia Słowenia 17 -644
15 Rumunia Rumunia 16 -645

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich