Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Klasyfikacja po konkursie: 28.08.2016, Hakuba K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maciej Kot Polska 380  
2 Andreas Wellinger Niemcy 285 -95
3 Anders Fannemel Norwegia 240 -140
4 Kamil Stoch Polska 215 -165
5 Stefan Kraft Austria 209 -171
6 Taku Takeuchi Japonia 180 -200
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 165 -215
8 Michael Hayboeck Austria 163 -217
9 Karl Geiger Niemcy 162 -218
10 Peter Prevc Słowenia 145 -235
11 Joachim Hauer Norwegia 120 -260
12 Andreas Wank Niemcy 110 -270
13 Halvor Egner Granerud Norwegia 97 -283
14 Robert Kranjec Słowenia 87 -293
15 Gregor Deschwanden Szwajcaria 84 -296
16 Kevin Bickner USA 83 -297
17 Daniel Andre Tande Norwegia 79 -301
18 David Siegel Niemcy 78 -302
19 Klemens Murańka Polska 76 -304
20 Tomas Vancura Czechy 73 -307
21 Dawid Kubacki Polska 70 -310
22 Stephan Leyhe Niemcy 62 -318
23 Daiki Ito Japonia 60 -320
24 Clemens Aigner Austria 59 -321
25 Simon Ammann Szwajcaria 57 -323
26 Vincent Descombes Sevoie Francja 47 -333
27 Richard Freitag Niemcy 46 -334
  Lukas Hlava Czechy 46 -334
29 Denis Kornilov Rosja 45 -335
30 Jurij Tepes Słowenia 44 -336
31 Jaka Hvala Słowenia 42 -338
32 Jan Ziobro Polska 41 -339
33 Killian Peier Szwajcaria 39 -341
34 Jakub Janda Czechy 36 -344
35 Piotr Żyła Polska 34 -346
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 34 -346
37 Andreas Stjernen Norwegia 32 -348
38 Kento Sakuyama Japonia 31 -349
39 Jakub Wolny Polska 28 -352
40 Andreas Kofler Austria 27 -353
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 27 -353
  Nejc Dezman Słowenia 27 -353
43 Tom Hilde Norwegia 26 -354
44 Evgenii Klimov Rosja 25 -355
  Stefan Hula Polska 25 -355
  Noriaki Kasai Japonia 25 -355
47 Anze Semenic Słowenia 24 -356
48 Philipp Aschenwald Austria 23 -357
49 Jarkko Maatta Finlandia 22 -358
  Johann Andre Forfang Norwegia 22 -358
51 Markus Eisenbichler Niemcy 20 -360
  Roman Koudelka Czechy 20 -360
  Markus Schiffner Austria 20 -360
54 Viktor Polasek Czechy 19 -361
55 Yumu Harada Japonia 16 -364
56 Junshiro Kobayashi Japonia 15 -365
57 Ronan Lamy Chappuis Francja 14 -366
58 Manuel Poppinger Austria 12 -368
59 Andrzej Stękała Polska 10 -370
60 Robert Johansson Norwegia 9 -371
61 Martin Hamann Niemcy 8 -372
62 Jan Matura Czechy 4 -376
  Phillip Sjoeen Norwegia 4 -376
  Ville Larinto Finlandia 4 -376
65 Sebastian Colloredo Włochy 3 -377
66 Luca Egloff Szwajcaria 2 -378
  Kenshiro Ito Japonia 2 -378
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1071  
2 Norwegia Norwegia 1056 -15
3 Polska Polska 1029 -42
4 Austria Austria 763 -308
5 Słowenia Słowenia 719 -352
6 Japonia Japonia 594 -477
7 Czechy Czechy 398 -673
8 Szwajcaria Szwajcaria 232 -839
9 USA USA 83 -988
10 Rosja Rosja 70 -1001
11 Francja Francja 61 -1010
12 Kanada Kanada 34 -1037
13 Finlandia Finlandia 26 -1045
14 Włochy Włochy 3 -1068

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
16:00
PŚ Lahti
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
jutro
19:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
5.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
5.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
5.3.2024
08:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich