Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 28.09.2014, Hinzenbach K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jernej Damjan Słowenia 391  
2 Phillip Sjoeen Norwegia 382 -9
3 Taku Takeuchi Japonia 290 -101
4 Gregor Schlierenzauer Austria 212 -179
5 Junshiro Kobayashi Japonia 199 -192
6 Daniel Andre Tande Norwegia 198 -193
7 Michael Hayboeck Austria 186 -205
8 Piotr Żyła Polska 184 -207
9 Andreas Stjernen Norwegia 178 -213
10 Reruhi Shimizu Japonia 175 -216
11 Peter Prevc Słowenia 168 -223
12 Matjaz Pungertar Słowenia 164 -227
13 Gregor Deschwanden Szwajcaria 140 -251
14 Roman Koudelka Czechy 136 -255
  Kamil Stoch Polska 136 -255
  Vladislav Boyarintsev Rosja 136 -255
17 Richard Freitag Niemcy 116 -275
18 Tom Hilde Norwegia 106 -285
19 Shohei Tochimoto Japonia 103 -288
20 Andreas Wellinger Niemcy 100 -291
21 Simon Ammann Szwajcaria 96 -295
22 Michael Neumayer Niemcy 95 -296
  Mikhail Maksimochkin Rosja 95 -296
24 Daniel Wenig Niemcy 90 -301
25 Stefan Kraft Austria 87 -304
26 Kento Sakuyama Japonia 81 -310
27 Davide Bresadola Włochy 80 -311
28 Marinus Kraus Niemcy 76 -315
29 Anders Fannemel Norwegia 69 -322
30 Nejc Dezman Słowenia 65 -326
31 Jakub Wolny Polska 63 -328
32 Sami Niemi Finlandia 62 -329
  Thomas Diethart Austria 62 -329
34 Lauri Asikainen Finlandia 56 -335
35 Severin Freund Niemcy 55 -336
  Maciej Kot Polska 55 -336
  Robert Kranjec Słowenia 55 -336
38 Markus Eisenbichler Niemcy 50 -341
39 Tomaz Naglic Słowenia 48 -343
40 Dawid Kubacki Polska 45 -346
41 Ilmir Hazetdinov Rosja 40 -351
  Rune Velta Norwegia 40 -351
43 Karl Geiger Niemcy 39 -352
44 Andreas Wank Niemcy 37 -354
45 Antonin Hajek Czechy 33 -358
46 Anders Bardal Norwegia 32 -359
47 Noriaki Kasai Japonia 31 -360
  Yuta Watase Japonia 31 -360
49 Denis Kornilov Rosja 27 -364
  Cene Prevc Słowenia 27 -364
51 Jurij Tepes Słowenia 25 -366
52 Miran Zupancic Słowenia 24 -367
  Dominik Maylaender Niemcy 24 -367
54 Cestmir Kozisek Czechy 22 -369
  Martin Cikl Czechy 22 -369
  Lukas Hlava Czechy 22 -369
57 Konstantin Sokolenko Kazachstan 19 -372
  Manuel Fettner Austria 19 -372
59 Jan Ziobro Polska 18 -373
60 Vincent Descombes Sevoie Francja 17 -374
61 Kenshiro Ito Japonia 14 -377
62 Stefan Hula Polska 13 -378
  Sebastian Bradatsch Niemcy 13 -378
64 Anssi Koivuranta Finlandia 11 -380
65 Jakub Janda Czechy 10 -381
  Clemens Aigner Austria 10 -381
67 Paul Winter Niemcy 9 -382
  Jure Sinkovec Słowenia 9 -382
  Luca Egloff Szwajcaria 9 -382
70 Aleksander Zniszczoł Polska 8 -383
71 Stephan Leyhe Niemcy 6 -385
72 Rok Justin Słowenia 4 -387
73 Sebastian Colloredo Włochy 3 -388
74 Sorin Iulian Pitea Rumunia 2 -389
  Eduard Torok Rumunia 2 -389
76 Daniel Huber Austria 1 -390
  Marat Zhaparov Kazachstan 1 -390
  Andrea Morassi Włochy 1 -390
  Nicholas Alexander USA 1 -390
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1255  
2 Słowenia Słowenia 1130 -125
3 Japonia Japonia 1024 -231
4 Polska Polska 922 -333
5 Niemcy Niemcy 910 -345
6 Austria Austria 877 -378
7 Czechy Czechy 595 -660
8 Rosja Rosja 298 -957
9 Szwajcaria Szwajcaria 295 -960
10 Finlandia Finlandia 129 -1126
11 Włochy Włochy 84 -1171
12 Kazachstan Kazachstan 20 -1235
13 Francja Francja 17 -1238
14 Rumunia Rumunia 4 -1251
15 USA USA 1 -1254

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich