Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 21.01.2022, Innsbruck HS-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sophie Sorschag Austria 381  
2 Julia Muehlbacher Austria 233 -148
3 Mariia Iakovleva Rosja 212 -169
4 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 209 -172
5 Luisa Goerlich Niemcy 200 -181
6 Diana Toropchenova Rosja 180 -201
7 Ksenia Kablukova Rosja 171 -210
8 Hannah Wiegele Austria 165 -216
9 Carina Vogt Niemcy 138 -243
10 Sophie Kothbauer Austria 135 -246
11 Bing Dong Chiny 130 -251
12 Anezka Indrackova Czechy 120 -261
13 Josephin Laue Niemcy 109 -272
14 Nika Vetrih Słowenia 104 -277
15 Pia Lilian Kuebler Niemcy 101 -280
16 Sara Takanashi Japonia 100 -281
17 Aleksandra Barantceva Rosja 96 -285
18 Michelle Goebel Niemcy 92 -289
19 Qingyue Peng Chiny 90 -291
  Anastasiia Subbotina Rosja 90 -291
21 Katharina Ellmauer Austria 88 -293
22 Annika Belshaw USA 85 -296
23 Frida Berger Norwegia 81 -300
24 Alexandra Kustova Rosja 80 -301
25 Vanessa Moharitsch Austria 78 -303
26 Sofia Mattila Finlandia 77 -304
27 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 73 -308
28 Liangyao Wang Chiny 65 -316
29 Xueyao Li Chiny 60 -321
  Yuki Ito Japonia 60 -321
31 Heidi Dyhre Traaserud Norwegia 55 -326
32 Veronika Jencova Czechy 53 -328
33 Ping Zeng Chiny 51 -330
34 Irina Avvakumova Rosja 50 -331
35 Joanna Szwab Polska 48 -333
  Jessica Malsiner Włochy 48 -333
  Paige Jones USA 48 -333
38 Sofia Tikhonova Rosja 45 -336
39 Andreea Diana Trambitas Rumunia 44 -337
40 Julia Tervahartiala Finlandia 39 -342
41 Xiaotong Ni Chiny 34 -347
  Birun Shao Chiny 34 -347
  Pola Bełtowska Polska 34 -347
44 Josephine Pagnier Francja 32 -349
45 Qiurong Li Chiny 30 -351
46 Alina Borodina Rosja 29 -352
47 Nina Lussi USA 28 -353
48 Martina Ambrosi Włochy 27 -354
49 Yuka Seto Japonia 26 -355
50 Stepanka Ptackova Czechy 25 -356
51 Maja Vtic Słowenia 24 -357
  Nora Midtsundstad Norwegia 24 -357
53 Irma Makhinia Rosja 22 -359
54 Sara Tajner Polska 21 -360
55 Nika Prevc Słowenia 20 -361
56 Kristina Prokopeva Rosja 16 -365
57 Katra Komar Słowenia 15 -366
58 Samantha Macuga USA 14 -367
59 Ingrid Hordvik Kleven Norwegia 13 -368
  Julia Clair Francja 13 -368
61 Anna Rupprecht Niemcy 10 -371
62 Elizaveta Mokhova Rosja 9 -372
63 Marie Liane Norwegia 6 -375
  Rachael Haerter USA 6 -375
  Oceane Avocat Gros Francja 6 -375
66 Sina Arnet Szwajcaria 5 -376
67 Cara Larson USA 4 -377
68 Emely Torazza Szwajcaria 2 -379
  Josie Johnson USA 2 -379
70 Anna Twardosz Polska 1 -380
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1080  
2 Rosja Rosja 1000 -80
3 Niemcy Niemcy 650 -430
4 Chiny Chiny 494 -586
5 Słowenia Słowenia 372 -708
6 Norwegia Norwegia 252 -828
7 Czechy Czechy 198 -882
8 USA USA 187 -893
9 Japonia Japonia 186 -894
10 Finlandia Finlandia 116 -964
11 Polska Polska 104 -976
12 Włochy Włochy 75 -1005
13 Francja Francja 51 -1029
14 Rumunia Rumunia 44 -1036
15 Szwajcaria Szwajcaria 7 -1073

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:37
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich