Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 23.02.2008, Schoenwald K-84
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1200  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 788 -412
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 676 -524
4 Maja Vtic Słowenia 539 -661
5 Lindsey Van USA 523 -677
6 Jenna Mohr Niemcy 490 -710
7 Nata de Leeuw Kanada 440 -760
8 Katie Willis Kanada 414 -786
9 Lisa Demetz Włochy 397 -803
10 Jessica Jerome USA 356 -844
11 Salome Fuchs Szwajcaria 334 -866
12 Ulrike Graessler Niemcy 328 -872
13 Anna Haefele Niemcy 310 -890
14 Magdalena Schnurr Niemcy 306 -894
15 Avery Ardovino USA 275 -925
16 Izumi Yamada Japonia 261 -939
17 Carina Vogt Niemcy 240 -960
18 Atsuko Tanaka Kanada 238 -962
19 Juliane Seyfarth Niemcy 231 -969
20 Bigna Windmueller Szwajcaria 214 -986
21 Eva Logar Słowenia 187 -1013
22 Elena Runggaldier Włochy 176 -1024
23 Lisa Rexhäuser Niemcy 150 -1050
24 Line Jahr Norwegia 149 -1051
25 Katja Pozun Słowenia 136 -1064
26 Gyda Enger Norwegia 132 -1068
27 Brenna Ellis USA 112 -1088
28 Vladena Pustkova Czechy 97 -1103
29 Anja Tepes Słowenia 93 -1107
30 Alissa Johnson USA 71 -1129
31 Ayumi Watase Japonia 67 -1133
32 Zoya Lynch Kanada 63 -1137
33 Melanie Faisst Niemcy 59 -1141
34 Manja Pograjc Słowenia 56 -1144
35 Tanja Drage Austria 54 -1146
36 Malika Schuepbach Szwajcaria 52 -1148
37 Caroline Espiau Francja 46 -1154
38 Sarah Hendrickson USA 42 -1158
39 Yuki Ito Japonia 40 -1160
40 Lara Thomae Holandia 38 -1162
41 Sabrina Windmueller Szwajcaria 37 -1163
  Silje Sprakehaug Norwegia 37 -1163
  Barbara Stuffer Włochy 37 -1163
44 Wendy Vuik Holandia 34 -1166
45 Michaela Dolezelova Czechy 33 -1167
46 Karin Friberg USA 30 -1170
47 Evelyn Insam Włochy 26 -1174
48 Elisabeth Andersson USA 25 -1175
49 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 21 -1179
  Tara Geraghty-Moats USA 21 -1179
  Ramona Straub Niemcy 21 -1179
52 Svenja Wuerth Niemcy 20 -1180
53 Julia Kykkänen Finlandia 19 -1181
54 Verena Pock Austria 18 -1182
55 Abby Ringquist USA 17 -1183
56 Roberta D Agostina Włochy 12 -1188
57 Danielle Lussi USA 11 -1189
58 Faye Stratford USA 9 -1191
59 Spela Rogelj Słowenia 7 -1193
60 Anna Kienzer Austria 2 -1198
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2155  
2 Austria Austria 1538 -617
3 Norwegia Norwegia 1518 -637
4 USA USA 1492 -663
5 Kanada Kanada 1155 -1000
6 Słowenia Słowenia 1018 -1137
7 Włochy Włochy 648 -1507
8 Szwajcaria Szwajcaria 637 -1518
9 Japonia Japonia 389 -1766
10 Czechy Czechy 130 -2025
11 Holandia Holandia 72 -2083
12 Francja Francja 46 -2109
13 Finlandia Finlandia 19 -2136

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
09:15
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
22:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
00:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich