Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Klasyfikacja po konkursie: 10.02.2007, Breitenberg K-75
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anette Sagen Norwegia 1042  
2 Ulrike Graessler Niemcy 837 -205
3 Juliane Seyfarth Niemcy 777 -265
4 Daniela Iraschko-Stolz Austria 698 -344
5 Lindsey Van USA 555 -487
6 Katie Willis Kanada 547 -495
7 Jacqueline Seifriedsberger Austria 423 -619
8 Line Jahr Norwegia 363 -679
9 Jessica Jerome USA 346 -696
10 Alissa Johnson USA 332 -710
11 Nata de Leeuw Kanada 288 -754
12 Ayumi Watase Japonia 268 -774
13 Abby Ringquist USA 262 -780
14 Lisa Demetz Włochy 205 -837
15 Tanja Drage Austria 200 -842
16 Izumi Yamada Japonia 195 -847
17 Bigna Windmueller Szwajcaria 184 -858
18 Atsuko Tanaka Kanada 183 -859
19 Elena Runggaldier Włochy 163 -879
20 Anja Tepes Słowenia 155 -887
21 Vladena Pustkova Czechy 154 -888
22 Carina Vogt Niemcy 142 -900
23 Avery Ardovino USA 138 -904
24 Roberta D Agostina Włochy 135 -907
25 Anna Haefele Niemcy 132 -910
26 Eva Logar Słowenia 116 -926
  Lisa Rexhäuser Niemcy 116 -926
28 Brenna Ellis USA 111 -931
29 Melanie Faisst Niemcy 110 -932
30 Salome Fuchs Szwajcaria 105 -937
31 Yoshiko Yoshizumi Kasai Japonia 90 -952
32 Sabrina Windmueller Szwajcaria 80 -962
33 Evelyn Insam Włochy 59 -983
34 Katja Pozun Słowenia 50 -992
35 Zoya Lynch Kanada 43 -999
  Monika Pogladic Słowenia 43 -999
37 Rieko Kanai Japonia 42 -1000
38 Gyda Enger Norwegia 40 -1002
39 Verena Pock Austria 38 -1004
40 Maja Vtic Słowenia 35 -1007
  Yurika Hirayama Japonia 35 -1007
42 Misaki Shigeno Japonia 31 -1011
43 Malika Schuepbach Szwajcaria 30 -1012
44 Jenna Mohr Niemcy 26 -1016
45 Karla Keck USA 19 -1023
46 Jaklyn Devos Kanada 16 -1026
47 Seiko Koasa Japonia 15 -1027
48 Karin Friberg USA 14 -1028
49 Elisabeth Andersson USA 11 -1031
50 Esther Steindl Austria 10 -1032
51 Brittany Rhoads USA 9 -1033
52 Magdalena Schnurr Niemcy 7 -1035
53 Nicole Hauer Niemcy 6 -1036
  Svenja Wuerth Niemcy 6 -1036
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2159  
2 USA USA 1797 -362
3 Norwegia Norwegia 1445 -714
4 Austria Austria 1369 -790
5 Kanada Kanada 1077 -1082
6 Japonia Japonia 676 -1483
7 Włochy Włochy 562 -1597
8 Szwajcaria Szwajcaria 399 -1760
  Słowenia Słowenia 399 -1760
10 Czechy Czechy 154 -2005

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
31 stycznia 2023 (wtorek)
04:00
MŚJ Whistler
20:30
MŚJ Whistler
21:10
MŚJ Whistler
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
19:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
19:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
10:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
10:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
13:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
13:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
61%
Halvor Egner Granerud
19%
Stefan Kraft
4%
Kamil Stoch
3%
Anze Lanisek
3%
Piotr Żyła
2%
Ryoyu Kobayashi
2%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Marius Lindvik
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Daniel Andre Tande
0%
Markus Eisenbichler
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich