Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 11.02.2023, Szczyrk HS-104
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nicole Konderla Polska 400  
2 Nika Prevc Słowenia 380 -20
3 Taja Bodlaj Słowenia 286 -114
4 Juliane Seyfarth Niemcy 272 -128
5 Michelle Goebel Niemcy 251 -149
6 Ajda Kosnjek Słowenia 250 -150
7 Riko Sakurai Japonia 248 -152
8 Klara Ulrichova Czechy 246 -154
9 Hannah Wiegele Austria 242 -158
10 Yuzuki Sato Japonia 195 -205
11 Karolina Indrackova Czechy 189 -211
12 Nagomi Nakayama Japonia 177 -223
13 Pia Lilian Kuebler Niemcy 169 -231
14 Abigail Strate Kanada 160 -240
15 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 134 -266
16 Kinga Rajda Polska 124 -276
17 Josephin Laue Niemcy 118 -282
18 Emely Torazza Szwajcaria 110 -290
19 Kurumi Ichinohe Japonia 107 -293
20 Maja Vtic Słowenia 106 -294
21 Nika Krasovic Słowenia 105 -295
22 Jerica Jesenko Słowenia 100 -300
  Lara Logar Słowenia 100 -300
  Nika Kriznar Słowenia 100 -300
25 Yu Saito Japonia 93 -307
26 Tamara Mesikova Słowacja 92 -308
27 Maike Tyralla Niemcy 83 -317
28 Katra Komar Słowenia 82 -318
29 Anna Twardosz Polska 77 -323
30 Vanessa Moharitsch Austria 76 -324
31 Katarina Pirnovar Słowenia 74 -326
32 Sophie Kothbauer Austria 65 -335
33 Sina Arnet Szwajcaria 62 -338
  Daniela Haralambie Rumunia 62 -338
35 Pola Bełtowska Polska 60 -340
  Natalie Eilers Kanada 60 -340
37 Paulina Cieślar Polska 57 -343
38 Sina Kiechle Niemcy 55 -345
39 Natalia Słowik Polska 47 -353
40 Nika Vetrih Słowenia 43 -357
41 Anna-Fay Scharfenberg Niemcy 40 -360
  Jessica Malsiner Włochy 40 -360
  Lia Boehme Niemcy 40 -360
44 Lara Malsiner Włochy 38 -362
  Tetiana Pylypchuk Ukraina 38 -362
46 Wiktoria Przybyła Polska 36 -364
47 Rea Kindlimann Szwajcaria 33 -367
48 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 31 -369
49 Christina Feicht Niemcy 30 -370
50 Agnes Reisch Niemcy 29 -371
51 Nicole Maurer Kanada 25 -375
52 Martina Ambrosi Włochy 24 -376
  Joanna Kil Polska 24 -376
  Noelia Vuerich Włochy 24 -376
55 Zhanna Hlukhova Ukraina 20 -380
56 Meghann Wadsak Austria 19 -381
57 Tinkara Komar Słowenia 18 -382
  Sara Tajner Polska 18 -382
  Annalena Slamik Austria 18 -382
60 Martina Zanitzer Włochy 17 -383
  Jerca Becan Słowenia 17 -383
62 Maja Kovacic Słowenia 15 -385
63 Olivia Brenkus Polska 14 -386
64 Kamila Karpiel Polska 13 -387
  Zuzanna Rapacz Polska 13 -387
66 Mariya Yudakova Kazachstan 12 -388
67 Daryna Ilchuk Ukraina 11 -389
68 Taja Kosir Słowenia 10 -390
69 Ursa Vidmar Słowenia 9 -391
70 Alessia Mitu-Cosca Rumunia 7 -393
71 Camilla Henni Comazzi Włochy 5 -395
  Kjersti Graesli Norwegia 5 -395
73 Andreea Diana Trambitas Rumunia 4 -396
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1829  
2 Niemcy Niemcy 1087 -742
3 Polska Polska 883 -946
4 Japonia Japonia 820 -1009
5 Czechy Czechy 435 -1394
6 Austria Austria 420 -1409
7 Kanada Kanada 245 -1584
8 Szwajcaria Szwajcaria 205 -1624
9 Włochy Włochy 148 -1681
10 Słowacja Słowacja 92 -1737
11 Rumunia Rumunia 73 -1756
12 Ukraina Ukraina 69 -1760
13 Norwegia Norwegia 36 -1793
14 Kazachstan Kazachstan 12 -1817

« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2022/2023

FIS Cup kobiet 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich