Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 03.03.2024, Oberhof HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Rainer Austria 1030  
2 Francisco Moerth Austria 759 -271
3 Timon-Pascal Kahofer Austria 650 -380
4 Ulrich Wohlgenannt Austria 622 -408
5 Markus Rupitsch Austria 441 -589
6 Marco Woergoetter Austria 405 -625
7 Niklas Bachlinger Austria 390 -640
8 David Haagen Austria 369 -661
9 Adam Niżnik Polska 354 -676
10 Simon Steinbeisser Niemcy 350 -680
11 Marcin Wróbel Polska 288 -742
12 Raffael Zimmermann Austria 273 -757
13 Andre Fussenegger Austria 259 -771
14 Hannes Landerer Austria 244 -786
15 Adrian Tittel Niemcy 224 -806
16 Kacper Tomasiak Polska 216 -814
17 Emanuel Schmid Niemcy 214 -816
18 Julijan Smid Austria 204 -826
19 Stephan Embacher Austria 180 -850
20 Simon Spiewok Niemcy 177 -853
21 Janni Reisenauer Austria 172 -858
22 Jernej Presecnik Słowenia 167 -863
23 Lucas Haagen Austria 162 -868
24 Jonas Schuster Austria 160 -870
  Klemens Murańka Polska 160 -870
26 Luca Geyer Niemcy 156 -874
27 Klemens Joniak Polska 155 -875
28 Remo Imhof Szwajcaria 130 -900
29 Łukasz Łukaszczyk Polska 124 -906
30 Andrzej Stękała Polska 121 -909
31 Rok Masle Słowenia 116 -914
32 Eric Hoyer Niemcy 114 -916
33 Matija Vidic Słowenia 108 -922
34 Kaimar Vagul Estonia 106 -924
  Jannik Faisst Niemcy 106 -924
36 Jason Colby USA 105 -925
37 Finn Braun Niemcy 89 -941
38 Johannes Poelz Austria 85 -945
39 Iver Myhre Norwegia 82 -948
40 Tomasz Pilch Polska 80 -950
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 80 -950
42 Daniel Andrei Cacina Rumunia 76 -954
43 Jarosław Krzak Polska 75 -955
  Yanick Wasser Szwajcaria 75 -955
45 Isak Andreas Langmo Norwegia 74 -956
46 Radek Rydl Czechy 66 -964
  Martin Hamann Niemcy 66 -964
48 Louis Obersteiner Austria 61 -969
49 Maksim Bartolj Słowenia 58 -972
  Jakub Wolny Polska 58 -972
  Jan Galica Polska 58 -972
52 Ziga Jancar Słowenia 55 -975
53 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 50 -980
  Klemens Staszel Polska 50 -980
55 Iver Olaussen Norwegia 49 -981
56 Ben Bayer Niemcy 48 -982
57 Gorazd Zavrsnik Słowenia 47 -983
58 Fredrik Gran Norwegia 44 -986
59 Danil Vassilyev Kazachstan 43 -987
60 Rok Oblak Słowenia 42 -988
61 Andrei Feldorean Rumunia 40 -990
  Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 40 -990
63 Karl Haugen Kleppa Norwegia 39 -991
  Mykola Smyk Ukraina 39 -991
65 Mico Ahonen Finlandia 38 -992
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 38 -992
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 38 -992
68 Peter Resinger Austria 37 -993
  Fabian Oestvold Norwegia 37 -993
  Matheo Vernier Francja 37 -993
71 Josef Buchar Czechy 36 -994
  Daniel Skarka Czechy 36 -994
73 Ari Repellin Francja 35 -995
74 Niki Humml Austria 34 -996
  Otto Maus Niemcy 34 -996
  Vilho Palosaari Finlandia 34 -996
77 Elias Medwed Austria 33 -997
78 Fabian Held Austria 30 -1000
  Jules Chervet Francja 30 -1000
  Mats Strandbraaten Norwegia 30 -1000
81 Erik Kapias Słowacja 29 -1001
  Marius Sieber Szwajcaria 29 -1001
83 Tuomas Kinnunen Finlandia 28 -1002
  Moise Alexandru Folea Rumunia 28 -1002
85 Sander Modalen Bakken Norwegia 27 -1003
  Ryusei Ikeda Japonia 27 -1003
  Marcel Strzinar Słowenia 27 -1003
  Benedikt Holub Czechy 27 -1003
89 Sebastian Schwarz Niemcy 26 -1004
  Simon Voehringer Niemcy 26 -1004
91 Joergen Oliver Stroem Norwegia 25 -1005
92 Denys Tsvietkov Ukraina 24 -1006
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 24 -1006
  Michael Hofer-Zauner Austria 24 -1006
95 Eric Fuchs Niemcy 23 -1007
96 Felix Frischmann Niemcy 22 -1008
97 Szymon Jojko Polska 21 -1009
  Paavo Romppainen Finlandia 21 -1009
  Sergey Tkachenko Kazachstan 21 -1009
100 Robin Kloss Niemcy 19 -1011
  Cosmin Florin Donciu Rumunia 19 -1011
  Wiktor Szozda Polska 19 -1011
103 Maxim Glyvka USA 18 -1012
  Juri Kesseli Szwajcaria 18 -1012
  Urban Simnic Słowenia 18 -1012
106 Henri Kavilo Finlandia 16 -1014
107 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 14 -1016
  Jaka Drinovec Słowenia 14 -1016
109 Iustin Comanescu Rumunia 13 -1017
  Lasse Deimel Niemcy 13 -1017
  Jan Habdas Polska 13 -1017
112 Timi Heiskanen Finlandia 12 -1018
  Nejc Toporis Słowenia 12 -1018
114 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 10 -1020
  Dmytro Paliichuk Ukraina 10 -1020
  Ozbe Zupan Słowenia 10 -1020
  Sota Kudo Japonia 10 -1020
118 Lean Niederberger Szwajcaria 9 -1021
  Patrik Vitez Słowenia 9 -1021
  Radu Borca Rumunia 9 -1021
  Timotej Jeglic Słowenia 9 -1021
  Sunwoong Jang Korea Pd. 9 -1021
  Vasyl Bukhonko Ukraina 9 -1021
  Kanchi Yamane Japonia 9 -1021
  Jan Bombek Słowenia 9 -1021
126 Sakutaro Kobayashi Japonia 8 -1022
  Damian Tudor Rumunia 8 -1022
128 Enej Faletic Słowenia 7 -1023
  Sebastien Woodbridge Francja 7 -1023
  Cezar Andrei Cretu Rumunia 7 -1023
131 Kevin Maltsev Estonia 6 -1024
  Robert Cosmin Drecea Rumunia 6 -1024
  Julien Gay Francja 6 -1024
  Johannes Aardal Norwegia 6 -1024
135 Philipp Fries Niemcy 5 -1025
  Alessandro Batby Francja 5 -1025
137 Sigurd Myrvang Norwegia 4 -1026
  Elias Malcher Niemcy 4 -1026
  Yixin Lyu Chiny 4 -1026
  Jannik Morin Austria 4 -1026
  Arttu Pohjola Finlandia 4 -1026
142 Tomas Kuisma Finlandia 3 -1027
  Janne Holz Niemcy 3 -1027
  Krystof Hauser Czechy 3 -1027
145 Daimatsu Takehana Japonia 2 -1028
  Oddvar Gunneroed Norwegia 2 -1028
  Hektor Kapustik Słowacja 2 -1028
  David Rygl Czechy 2 -1028
149 Clemens Vinatzer Austria 1 -1029
  Jaka Kramer Słowenia 1 -1029
  Tobias Hussl Austria 1 -1029
  Richard Selbekk-Hansen Norwegia 1 -1029
  Stanisław Majerczyk Polska 1 -1029
  Darius Enea Rumunia 1 -1029
  Nando Riemann Niemcy 1 -1029
  Miha Sincic Słowenia 1 -1029
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6630  
2 Polska Polska 1831 -4799
3 Niemcy Niemcy 1720 -4910
4 Słowenia Słowenia 710 -5920
5 Norwegia Norwegia 434 -6196
6 Rumunia Rumunia 345 -6285
7 Szwajcaria Szwajcaria 341 -6289
8 Czechy Czechy 170 -6460
9 Finlandia Finlandia 156 -6474
10 USA USA 123 -6507
11 Francja Francja 120 -6510
12 Estonia Estonia 112 -6518
13 Ukraina Ukraina 82 -6548
14 Kazachstan Kazachstan 64 -6566
15 Japonia Japonia 56 -6574
16 Słowacja Słowacja 31 -6599
17 Bułgaria Bułgaria 24 -6606
18 Korea Pd. Korea Pd. 9 -6621
19 Chiny Chiny 4 -6626

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich