Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 10.12.2023, Kandersteg HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Rainer Austria 644  
2 Francisco Moerth Austria 579 -65
3 Simon Steinbeisser Niemcy 299 -345
4 Timon-Pascal Kahofer Austria 260 -384
5 Adam Niżnik Polska 248 -396
6 Niklas Bachlinger Austria 242 -402
7 Marcin Wróbel Polska 223 -421
8 Stephan Embacher Austria 180 -464
9 David Haagen Austria 160 -484
  Jonas Schuster Austria 160 -484
  Marco Woergoetter Austria 160 -484
  Klemens Murańka Polska 160 -484
13 Andre Fussenegger Austria 153 -491
14 Ulrich Wohlgenannt Austria 142 -502
15 Remo Imhof Szwajcaria 130 -514
16 Markus Rupitsch Austria 128 -516
17 Janni Reisenauer Austria 124 -520
  Luca Geyer Niemcy 124 -520
19 Andrzej Stękała Polska 121 -523
20 Jernej Presecnik Słowenia 117 -527
21 Matija Vidic Słowenia 108 -536
22 Jason Colby USA 105 -539
23 Kacper Tomasiak Polska 96 -548
24 Simon Spiewok Niemcy 91 -553
25 Emanuel Schmid Niemcy 90 -554
26 Klemens Joniak Polska 89 -555
27 Adrian Tittel Niemcy 84 -560
28 Kaimar Vagul Estonia 83 -561
29 Tomasz Pilch Polska 80 -564
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 80 -564
31 Daniel Andrei Cacina Rumunia 76 -568
32 Yanick Wasser Szwajcaria 75 -569
33 Iver Myhre Norwegia 72 -572
34 Łukasz Łukaszczyk Polska 68 -576
35 Jarosław Krzak Polska 67 -577
36 Julijan Smid Austria 61 -583
37 Maksim Bartolj Słowenia 58 -586
  Jan Galica Polska 58 -586
  Jakub Wolny Polska 58 -586
40 Ziga Jancar Słowenia 55 -589
41 Klemens Staszel Polska 50 -594
  Mircea Stefan Jipescu Rumunia 50 -594
43 Gorazd Zavrsnik Słowenia 47 -597
44 Danil Vassilyev Kazachstan 43 -601
45 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 40 -604
  Andrei Feldorean Rumunia 40 -604
47 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 38 -606
48 Matheo Vernier Francja 37 -607
  Rok Masle Słowenia 37 -607
  Peter Resinger Austria 37 -607
51 Lucas Haagen Austria 36 -608
52 Louis Obersteiner Austria 34 -610
53 Mykola Smyk Ukraina 32 -612
54 Fabian Held Austria 30 -614
  Jules Chervet Francja 30 -614
56 Erik Kapias Słowacja 29 -615
  Marius Sieber Szwajcaria 29 -615
58 Moise Alexandru Folea Rumunia 28 -616
59 Sander Modalen Bakken Norwegia 27 -617
  Ryusei Ikeda Japonia 27 -617
61 Eric Hoyer Niemcy 26 -618
62 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 24 -620
  Michael Hofer-Zauner Austria 24 -620
  Denys Tsvietkov Ukraina 24 -620
65 Radek Rydl Czechy 23 -621
66 Ben Bayer Niemcy 20 -624
67 Cosmin Florin Donciu Rumunia 19 -625
68 Urban Simnic Słowenia 18 -626
  Marcel Strzinar Słowenia 18 -626
  Maxim Glyvka USA 18 -626
  Juri Kesseli Szwajcaria 18 -626
72 Paavo Romppainen Finlandia 16 -628
  Wiktor Szozda Polska 16 -628
74 Benedikt Holub Czechy 15 -629
75 Eric Fuchs Niemcy 14 -630
  Jaka Drinovec Słowenia 14 -630
77 Jan Habdas Polska 13 -631
  Iustin Comanescu Rumunia 13 -631
79 Timi Heiskanen Finlandia 12 -632
80 Jannik Faisst Niemcy 11 -633
  Szymon Jojko Polska 11 -633
82 Dmytro Paliichuk Ukraina 10 -634
  Ozbe Zupan Słowenia 10 -634
  Sota Kudo Japonia 10 -634
  Robert Stefan Sandulescu Rumunia 10 -634
86 Radu Borca Rumunia 9 -635
  Timotej Jeglic Słowenia 9 -635
  Vasyl Bukhonko Ukraina 9 -635
  Kanchi Yamane Japonia 9 -635
  Jan Bombek Słowenia 9 -635
  Lean Niederberger Szwajcaria 9 -635
  Patrik Vitez Słowenia 9 -635
93 Damian Tudor Rumunia 8 -636
  Sakutaro Kobayashi Japonia 8 -636
95 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 7 -637
  Cezar Andrei Cretu Rumunia 7 -637
  Enej Faletic Słowenia 7 -637
98 Robert Cosmin Drecea Rumunia 6 -638
  Sunwoong Jang Korea Pd. 6 -638
  Julien Gay Francja 6 -638
101 Philipp Fries Niemcy 5 -639
  Simon Voehringer Niemcy 5 -639
  Alessandro Batby Francja 5 -639
104 Jannik Morin Austria 4 -640
105 Krystof Hauser Czechy 3 -641
  Yixin Lyu Chiny 3 -641
  Ari Repellin Francja 3 -641
108 David Rygl Czechy 2 -642
  Sebastian Schwarz Niemcy 2 -642
  Daimatsu Takehana Japonia 2 -642
111 Niki Humml Austria 1 -643
  Tobias Hussl Austria 1 -643
  Darius Enea Rumunia 1 -643
  Clemens Vinatzer Austria 1 -643
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3161  
2 Polska Polska 1365 -1796
3 Niemcy Niemcy 771 -2390
4 Słowenia Słowenia 516 -2645
5 Rumunia Rumunia 345 -2816
6 Szwajcaria Szwajcaria 341 -2820
7 USA USA 123 -3038
8 Norwegia Norwegia 99 -3062
9 Estonia Estonia 83 -3078
10 Francja Francja 81 -3080
11 Ukraina Ukraina 75 -3086
12 Japonia Japonia 56 -3105
13 Kazachstan Kazachstan 43 -3118
  Czechy Czechy 43 -3118
15 Słowacja Słowacja 29 -3132
16 Finlandia Finlandia 28 -3133
17 Bułgaria Bułgaria 24 -3137
18 Korea Pd. Korea Pd. 6 -3155
19 Chiny Chiny 3 -3158

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich