Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 09.12.2023, Kandersteg HS-106
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Francisco Moerth Austria 579  
2 Stefan Rainer Austria 564 -15
3 Simon Steinbeisser Niemcy 299 -280
4 Adam Niżnik Polska 237 -342
5 Niklas Bachlinger Austria 230 -349
6 Marcin Wróbel Polska 223 -356
7 Timon-Pascal Kahofer Austria 220 -359
8 Jonas Schuster Austria 160 -419
  Klemens Murańka Polska 160 -419
10 Remo Imhof Szwajcaria 130 -449
11 Markus Rupitsch Austria 128 -451
12 Andre Fussenegger Austria 127 -452
13 David Haagen Austria 124 -455
  Luca Geyer Niemcy 124 -455
15 Andrzej Stękała Polska 121 -458
16 Matija Vidic Słowenia 108 -471
17 Jason Colby USA 105 -474
18 Marco Woergoetter Austria 100 -479
19 Janni Reisenauer Austria 98 -481
20 Ulrich Wohlgenannt Austria 92 -487
21 Simon Spiewok Niemcy 91 -488
22 Emanuel Schmid Niemcy 90 -489
23 Klemens Joniak Polska 89 -490
24 Adrian Tittel Niemcy 84 -495
25 Kaimar Vagul Estonia 83 -496
  Kacper Tomasiak Polska 83 -496
27 Stephan Embacher Austria 80 -499
  Tomasz Pilch Polska 80 -499
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 80 -499
30 Daniel Andrei Cacina Rumunia 76 -503
31 Iver Myhre Norwegia 72 -507
  Jernej Presecnik Słowenia 72 -507
33 Jarosław Krzak Polska 67 -512
34 Maksim Bartolj Słowenia 58 -521
  Jan Galica Polska 58 -521
  Jakub Wolny Polska 58 -521
37 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 50 -529
  Klemens Staszel Polska 50 -529
39 Gorazd Zavrsnik Słowenia 47 -532
40 Yanick Wasser Szwajcaria 46 -533
41 Julijan Smid Austria 45 -534
42 Danil Vassilyev Kazachstan 43 -536
43 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 40 -539
  Andrei Feldorean Rumunia 40 -539
45 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 38 -541
46 Peter Resinger Austria 37 -542
  Matheo Vernier Francja 37 -542
48 Łukasz Łukaszczyk Polska 36 -543
  Lucas Haagen Austria 36 -543
50 Louis Obersteiner Austria 34 -545
51 Ziga Jancar Słowenia 33 -546
52 Mykola Smyk Ukraina 32 -547
53 Fabian Held Austria 30 -549
54 Erik Kapias Słowacja 29 -550
55 Moise Alexandru Folea Rumunia 28 -551
56 Sander Modalen Bakken Norwegia 27 -552
  Ryusei Ikeda Japonia 27 -552
58 Eric Hoyer Niemcy 26 -553
59 Denys Tsvietkov Ukraina 24 -555
  Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 24 -555
  Michael Hofer-Zauner Austria 24 -555
62 Jules Chervet Francja 20 -559
  Ben Bayer Niemcy 20 -559
64 Cosmin Florin Donciu Rumunia 19 -560
65 Marcel Strzinar Słowenia 18 -561
  Maxim Glyvka USA 18 -561
67 Rok Masle Słowenia 17 -562
68 Paavo Romppainen Finlandia 16 -563
69 Marius Sieber Szwajcaria 15 -564
  Wiktor Szozda Polska 15 -564
71 Radek Rydl Czechy 14 -565
  Jaka Drinovec Słowenia 14 -565
73 Iustin Comanescu Rumunia 13 -566
  Jan Habdas Polska 13 -566
75 Timi Heiskanen Finlandia 12 -567
76 Szymon Jojko Polska 11 -568
  Jannik Faisst Niemcy 11 -568
78 Dmytro Paliichuk Ukraina 10 -569
  Sota Kudo Japonia 10 -569
  Benedikt Holub Czechy 10 -569
  Robert Stefan Sandulescu Rumunia 10 -569
82 Lean Niederberger Szwajcaria 9 -570
  Patrik Vitez Słowenia 9 -570
  Radu Borca Rumunia 9 -570
  Timotej Jeglic Słowenia 9 -570
  Vasyl Bukhonko Ukraina 9 -570
  Kanchi Yamane Japonia 9 -570
  Jan Bombek Słowenia 9 -570
89 Sakutaro Kobayashi Japonia 8 -571
  Damian Tudor Rumunia 8 -571
91 Enej Faletic Słowenia 7 -572
  Cezar Andrei Cretu Rumunia 7 -572
93 Robert Cosmin Drecea Rumunia 6 -573
  Ozbe Zupan Słowenia 6 -573
  Eric Fuchs Niemcy 6 -573
  Sunwoong Jang Korea Pd. 6 -573
97 Philipp Fries Niemcy 5 -574
  Simon Voehringer Niemcy 5 -574
  Alessandro Batby Francja 5 -574
100 Jannik Morin Austria 4 -575
101 Ari Repellin Francja 3 -576
  Krystof Hauser Czechy 3 -576
  Juri Kesseli Szwajcaria 3 -576
104 Daimatsu Takehana Japonia 2 -577
  David Rygl Czechy 2 -577
106 Niki Humml Austria 1 -578
  Tobias Hussl Austria 1 -578
  Darius Enea Rumunia 1 -578
  Clemens Vinatzer Austria 1 -578
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2715  
2 Polska Polska 1301 -1414
3 Niemcy Niemcy 761 -1954
4 Słowenia Słowenia 407 -2308
5 Rumunia Rumunia 345 -2370
6 Szwajcaria Szwajcaria 283 -2432
7 USA USA 123 -2592
8 Norwegia Norwegia 99 -2616
9 Estonia Estonia 83 -2632
10 Ukraina Ukraina 75 -2640
11 Francja Francja 65 -2650
12 Japonia Japonia 56 -2659
13 Kazachstan Kazachstan 43 -2672
14 Słowacja Słowacja 29 -2686
  Czechy Czechy 29 -2686
16 Finlandia Finlandia 28 -2687
17 Bułgaria Bułgaria 24 -2691
18 Korea Pd. Korea Pd. 6 -2709

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich