Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja po konkursie: 17.09.2023, Einsiedeln HS-117
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Francisco Moerth Austria 259  
2 Jonas Schuster Austria 160 -99
  Klemens Murańka Polska 160 -99
4 Simon Steinbeisser Niemcy 153 -106
5 Niklas Bachlinger Austria 145 -114
6 Stefan Rainer Austria 144 -115
7 Remo Imhof Szwajcaria 130 -129
8 Matija Vidic Słowenia 108 -151
9 Markus Rupitsch Austria 92 -167
10 Marcin Wróbel Polska 88 -171
11 Andrzej Stękała Polska 87 -172
12 Adam Niżnik Polska 85 -174
13 Adrian Tittel Niemcy 84 -175
14 Kaimar Vagul Estonia 82 -177
15 Tomasz Pilch Polska 80 -179
16 Klemens Joniak Polska 77 -182
17 Andre Fussenegger Austria 69 -190
18 Jarosław Krzak Polska 67 -192
19 Emanuel Schmid Niemcy 64 -195
20 Jakub Wolny Polska 58 -201
21 Sandro Hauswirth Szwajcaria 56 -203
  Ulrich Wohlgenannt Austria 56 -203
23 Maksim Bartolj Słowenia 43 -216
  Jernej Presecnik Słowenia 43 -216
  Danil Vassilyev Kazachstan 43 -216
26 Simon Spiewok Niemcy 40 -219
27 Matheo Vernier Francja 37 -222
28 Lucas Haagen Austria 36 -223
29 Louis Obersteiner Austria 34 -225
30 Kacper Tomasiak Polska 33 -226
31 David Haagen Austria 30 -229
32 Luca Geyer Niemcy 27 -232
  Ryusei Ikeda Japonia 27 -232
34 Timon-Pascal Kahofer Austria 20 -239
35 Ben Bayer Niemcy 14 -245
  Yanick Wasser Szwajcaria 14 -245
  Radek Rydl Czechy 14 -245
38 Jan Habdas Polska 13 -246
39 Jannik Faisst Niemcy 11 -248
40 Sota Kudo Japonia 10 -249
41 Kanchi Yamane Japonia 9 -250
  Jan Bombek Słowenia 9 -250
  Lean Niederberger Szwajcaria 9 -250
44 Sakutaro Kobayashi Japonia 8 -251
45 Wiktor Szozda Polska 7 -252
  Enej Faletic Słowenia 7 -252
  Eric Hoyer Niemcy 7 -252
48 Ozbe Zupan Słowenia 6 -253
49 Simon Voehringer Niemcy 5 -254
50 Jannik Morin Austria 4 -255
51 Juri Kesseli Szwajcaria 3 -256
52 Eric Fuchs Niemcy 2 -257
  David Rygl Czechy 2 -257
  Philipp Fries Niemcy 2 -257
  Daimatsu Takehana Japonia 2 -257
56 Tobias Hussl Austria 1 -258
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1050  
2 Polska Polska 755 -295
3 Niemcy Niemcy 409 -641
4 Słowenia Słowenia 216 -834
5 Szwajcaria Szwajcaria 212 -838
6 Estonia Estonia 82 -968
7 Japonia Japonia 56 -994
8 Kazachstan Kazachstan 43 -1007
9 Francja Francja 37 -1013
10 Czechy Czechy 16 -1034

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich