Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
25.09.2021, godz. 15:30
Hinzenbach HS-90
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 06.02.2021, Lahti HS-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Huber Austria 300  
2 Niklas Bachlinger Austria 232 -68
3 Clemens Aigner Austria 219 -81
4 Elias Medwed Austria 215 -85
5 Stefan Rainer Austria 208 -92
6 Philipp Raimund Niemcy 185 -115
7 Yevhen Marusiak Ukraina 180 -120
8 Mika Schwann Austria 176 -124
9 Maximilian Ortner Austria 170 -130
10 Jernej Presecnik Słowenia 160 -140
11 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 147 -153
12 Richard Freitag Niemcy 145 -155
13 Andreas Schuler Szwajcaria 131 -169
14 Timon-Pascal Kahofer Austria 130 -170
15 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 125 -175
  Janni Reisenauer Austria 125 -175
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 120 -180
18 Rok Masle Słowenia 114 -186
19 Andrei Feldorean Rumunia 110 -190
  Benedikt Holub Czechy 110 -190
21 Hannes Landerer Austria 100 -200
22 David Haagen Austria 96 -204
23 David Siegel Niemcy 92 -208
24 Daniel Andrei Cacina Rumunia 85 -215
25 Giovanni Bresadola Włochy 81 -219
  Tomasz Pilch Polska 81 -219
27 Dominik Peter Szwajcaria 80 -220
28 Felix Hoffmann Niemcy 77 -223
29 Jakub Sikola Czechy 76 -224
30 Adrian Sell Niemcy 70 -230
31 Marco Woergoetter Austria 69 -231
32 Krystof Hauser Czechy 68 -232
33 Daniel Tschofenig Austria 61 -239
  Claudio Haas Niemcy 61 -239
35 Jarosław Krzak Polska 60 -240
36 Radek Selcer Czechy 58 -242
37 Valentin Foubert Francja 57 -243
38 Jan Habdas Polska 53 -247
  Francisco Moerth Austria 53 -247
40 Jonas Schuster Austria 50 -250
41 Decker Dean USA 49 -251
42 Andrii Vaskul Ukraina 48 -252
43 Andrew Urlaub USA 46 -254
  Mateusz Gruszka Polska 46 -254
45 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 44 -256
  Erik Belshaw USA 44 -256
47 Luca Roth Niemcy 43 -257
48 Jan Bombek Słowenia 40 -260
  Peter Resinger Austria 40 -260
  Robert Stefan Sandulescu Rumunia 40 -260
  Petr Vaverka Czechy 40 -260
52 Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 -262
  Simon Spiewok Niemcy 38 -262
54 Maximilian Lienher Austria 37 -263
  Zak Mogel Słowenia 37 -263
56 Alex Insam Włochy 36 -264
  Ren Nikaido Japonia 36 -264
58 Moritz Baer Niemcy 34 -266
  Florin Feroiu Rumunia 34 -266
60 Anton Korchuk Ukraina 32 -268
61 Csaba Szabo Rumunia 31 -269
  Lars Kindlimann Szwajcaria 31 -269
63 Mathis Contamine Francja 29 -271
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 29 -271
  Kacper Juroszek Polska 29 -271
66 Quirin Modricken Niemcy 28 -272
67 Francesco Cecon Włochy 27 -273
  Luca Geyer Niemcy 27 -273
  Mircea Stefan Jipescu Rumunia 27 -273
  Markus Rupitsch Austria 27 -273
71 Marcel Strzinar Słowenia 26 -274
  Tjas Grilc Słowenia 26 -274
  Stefan Hula Polska 26 -274
74 Yurii Yaniuk Ukraina 25 -275
75 Daniel Moroder Włochy 23 -277
  Moise Alexandru Folea Rumunia 23 -277
77 Arkadiusz Jojko Polska 22 -278
  Eirik Leander Fystro Norwegia 22 -278
  Jack White Francja 22 -278
80 Erik Kapias Słowacja 21 -279
81 Cristian Angelo Gobel Rumunia 20 -280
  Kalle Heikkinen Finlandia 20 -280
83 Anze Semenic Słowenia 18 -282
  Adam Niżnik Polska 18 -282
85 Lorant Attila Benedek Rumunia 17 -283
  Julian Wienerroither Austria 17 -283
87 Ernest Prislic Słowenia 16 -284
88 Alessandro Batby Francja 14 -286
  Karol Niemczyk Polska 14 -286
  Justin Lisso Niemcy 14 -286
91 Paul Brasme Francja 13 -287
  Mark Hafnar Słowenia 13 -287
93 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 12 -288
94 Mikhail Purtov Rosja 11 -289
  Paul Winter Niemcy 11 -289
96 Olan Lacroix Szwajcaria 10 -290
  Sebastian Rombach Niemcy 10 -290
98 Filip Sakala Czechy 9 -291
  Maksim Kolobov Rosja 9 -291
100 Ozbe Zupan Słowenia 8 -292
  Simen Meen Haugeng Norwegia 8 -292
102 Taj Ekart Słowenia 7 -293
  Krzysztof Leja Polska 7 -293
104 Matevz Samec Słowenia 6 -294
  Wiktor Pękala Polska 6 -294
  Andreas Alamommo Finlandia 6 -294
107 Tim Fuchs Niemcy 5 -295
  Krzysztof Kieta Polska 5 -295
109 Radek Rydl Czechy 4 -296
  Eric Fuchs Niemcy 4 -296
  Kevin Maltsev Estonia 4 -296
112 Szymon Zapotoczny Polska 3 -297
  Maksim Bartolj Słowenia 3 -297
  Andreas Wellinger Niemcy 3 -297
115 Marius Aas Hast Norwegia 2 -298
  Yanick Wasser Szwajcaria 2 -298
  Vojtech Stursa Czechy 2 -298
  Frantisek Holik Czechy 2 -298
  Mattia Galiani Włochy 2 -298
120 Danil Sadreev Rosja 1 -299
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2445  
2 Niemcy Niemcy 847 -1598
3 Rumunia Rumunia 556 -1889
4 Słowenia Słowenia 474 -1971
5 Ukraina Ukraina 432 -2013
6 Polska Polska 370 -2075
7 Czechy Czechy 369 -2076
8 Szwajcaria Szwajcaria 292 -2153
9 Włochy Włochy 169 -2276
10 USA USA 139 -2306
11 Francja Francja 135 -2310
12 Norwegia Norwegia 73 -2372
13 Japonia Japonia 36 -2409
14 Finlandia Finlandia 26 -2419
15 Rosja Rosja 21 -2424
  Słowacja Słowacja 21 -2424
17 Estonia Estonia 4 -2441

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2020/2021

FIS Cup 2020/2021

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
08:20
FIS Cup Lahti
09:00
FIS Cup Lahti
09:45
FIS Cup Lahti
10:30
CoC Klingenthal
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich