Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 03.08.2019, Ljubno HS-94
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Lienher Austria 362  
2 Tim Fuchs Niemcy 197 -165
3 Luca Roth Niemcy 190 -172
4 Maximilian Steiner Austria 166 -196
5 Cene Prevc Słowenia 153 -209
6 Claudio Moerth Austria 150 -212
7 Stefan Rainer Austria 134 -228
8 Jernej Presecnik Słowenia 124 -238
9 Mathis Contamine Francja 85 -277
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 82 -280
11 Tjas Grilc Słowenia 80 -282
  Adam Niżnik Polska 80 -282
13 Sergey Tkachenko Kazachstan 77 -285
14 Heung Chul Choi Korea Pd. 76 -286
15 Lars Kindlimann Szwajcaria 74 -288
  Ulrich Wohlgenannt Austria 74 -288
17 Sabirzhan Muminov Kazachstan 69 -293
  Fabian Seidl Niemcy 69 -293
  Janni Reisenauer Austria 69 -293
20 Gabriel Karlen Szwajcaria 63 -299
21 Casey Larson USA 60 -302
22 Seou Choi Korea Pd. 58 -304
23 Daniel Andrei Cacina Rumunia 57 -305
24 Cedrik Weigel Niemcy 55 -307
  Francisco Moerth Austria 55 -307
26 Markus Rupitsch Austria 49 -313
27 Kacper Juroszek Polska 47 -315
28 Sebastian Rombach Niemcy 45 -317
29 Alessandro Batby Francja 41 -321
30 Nikolai Matavin Rosja 40 -322
  Mateusz Gruszka Polska 40 -322
  Rishi Saether Norwegia 40 -322
33 Mikhail Purtov Rosja 39 -323
34 Artti Aigro Estonia 37 -325
35 Matthew Soukup Kanada 36 -326
36 Riki Kurita Japonia 31 -331
37 Maksim Bartolj Słowenia 29 -333
38 Mark Hafnar Słowenia 28 -334
39 Thomas Hofer Austria 26 -336
40 Giovanni Bresadola Włochy 25 -337
41 Tom Gerisch Niemcy 24 -338
42 Adrian Sell Niemcy 23 -339
  Claudio Haas Niemcy 23 -339
44 Jan Habdas Polska 22 -340
45 Aleksandr Marchukov Rosja 21 -341
46 Justin Nietzel Niemcy 20 -342
47 Michael Hofer Austria 15 -347
48 Arkadiusz Jojko Polska 14 -348
49 Rok Masle Słowenia 13 -349
50 Wiktor Pękala Polska 12 -350
  Andrii Vaskul Ukraina 12 -350
  Aleksandr Loginov Rosja 12 -350
  Decker Dean USA 12 -350
  Matija Vidic Słowenia 12 -350
55 Sungwoo Cho Korea Pd. 11 -351
  Taro Yamakawa Japonia 11 -351
57 Mika Schwann Austria 10 -352
58 Andrei Feldorean Rumunia 9 -353
59 Ilia Mankov Rosja 8 -354
  Jack White Francja 8 -354
  Zakhir Dzhafarov Rosja 8 -354
  Yevhen Marusiak Ukraina 8 -354
63 Martti Nomme Estonia 7 -355
  Noah Camenzind Szwajcaria 7 -355
  Kiril Kotik Rosja 7 -355
66 Jaka Hvala Słowenia 6 -356
  Jan Bombek Słowenia 6 -356
68 Guang Yang Chiny 5 -357
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 5 -357
  Ole Kristian Baarset Norwegia 5 -357
71 Dusan Dolezel Czechy 4 -358
  Paul Winter Niemcy 4 -358
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -358
74 Eric Fuchs Niemcy 3 -359
  Bartosz Czyż Polska 3 -359
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -359
77 Valentin Foubert Francja 2 -360
  Rok Oblak Słowenia 2 -360
  Danil Sadreev Rosja 2 -360
80 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 1 -361
  Matevz Samec Słowenia 1 -361
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1110  
2 Niemcy Niemcy 653 -457
3 Słowenia Słowenia 454 -656
4 Szwajcaria Szwajcaria 226 -884
5 Polska Polska 218 -892
6 Kazachstan Kazachstan 149 -961
7 Korea Pd. Korea Pd. 145 -965
8 Rosja Rosja 137 -973
9 Francja Francja 136 -974
10 Rumunia Rumunia 75 -1035
11 USA USA 72 -1038
12 Norwegia Norwegia 46 -1064
13 Estonia Estonia 44 -1066
14 Japonia Japonia 42 -1068
15 Kanada Kanada 36 -1074
16 Włochy Włochy 25 -1085
17 Ukraina Ukraina 20 -1090
18 Chiny Chiny 5 -1105
19 Czechy Czechy 4 -1106

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Ernest Prislic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
46%
Kamil Stoch
17%
Stefan Kraft
17%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Ryoyu Kobayashi
3%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
3%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich