Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 20.01.2019, Planica HS-102
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Luca Egloff Szwajcaria 458  
2 Fabian Seidl Niemcy 396 -62
3 Justin Nietzel Niemcy 351 -107
4 Cene Prevc Słowenia 286 -172
5 Markus Rupitsch Austria 268 -190
6 Maximilian Lienher Austria 253 -205
7 Stefan Rainer Austria 252 -206
8 Stefan Huber Austria 251 -207
9 Jaka Hvala Słowenia 249 -209
10 Johannes Schubert Niemcy 232 -226
11 Maximilian Steiner Austria 204 -254
12 Ren Nikaido Japonia 200 -258
13 Dominik Maylaender Niemcy 179 -279
14 Vojtech Stursa Czechy 168 -290
15 David Haagen Austria 166 -292
16 Jan Hoerl Austria 165 -293
17 Hiroaki Watanabe Japonia 160 -298
18 Elias Tollinger Austria 158 -300
19 Claudio Moerth Austria 150 -308
20 Dusan Dolezel Czechy 147 -311
21 Kacper Juroszek Polska 141 -317
22 Markus Schiffner Austria 135 -323
23 Clemens Leitner Austria 134 -324
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 130 -328
25 Thomas Aasen Markeng Norwegia 129 -329
26 Federico Cecon Włochy 127 -331
27 Naoki Nakamura Japonia 125 -333
28 Mika Schwann Austria 124 -334
29 Matevz Samec Słowenia 122 -336
30 Casey Larson USA 120 -338
  Julian Wienerroither Austria 120 -338
32 Philipp Raimund Niemcy 112 -346
33 Thomas Hofer Austria 110 -348
34 Joakim Aune Norwegia 105 -353
35 Matthew Soukup Kanada 100 -358
36 Zak Mogel Słowenia 96 -362
37 Thomas Lackner Austria 95 -363
38 Manuel Poppinger Austria 90 -368
39 Paul Winter Niemcy 85 -373
40 Janni Reisenauer Austria 84 -374
41 Andrew Urlaub USA 81 -377
  Adrian Sell Niemcy 81 -377
43 Cedrik Weigel Niemcy 79 -379
44 Tim Fuchs Niemcy 78 -380
45 Lovro Vodusek Słowenia 75 -383
46 Francesco Cecon Włochy 74 -384
47 Martti Nomme Estonia 72 -386
48 Ulrich Wohlgenannt Austria 64 -394
  Guang Yang Chiny 64 -394
50 Luca Roth Niemcy 63 -395
51 Oscar P. Westerheim Norwegia 62 -396
  Greyson Scharffs USA 62 -396
  Shinnosuke Fujita Japonia 62 -396
54 Patrick Gasienica USA 60 -398
55 Przemysław Kantyka Polska 54 -404
56 Kevin Maltsev Estonia 51 -407
  Hunor Farkas Rumunia 51 -407
58 Julian Hahn Niemcy 48 -410
  Yevgen Marusyak Ukraina 48 -410
60 Yukiya Sato Japonia 46 -412
  Tomas Vancura Czechy 46 -412
  Mattia Galiani Włochy 46 -412
  Nigel Lauchlan Kanada 46 -412
  Tjas Grilc Słowenia 46 -412
65 Lukas Wagner Niemcy 45 -413
66 Andraz Pograjc Słowenia 44 -414
67 Jan Bombek Słowenia 42 -416
68 Mateusz Gruszka Polska 40 -418
  Adam Niżnik Polska 40 -418
  Anders Ladehaug Norwegia 40 -418
71 Julian Wackernell Austria 39 -419
  Florian Molnar Węgry 39 -419
  Krzysztof Biegun Polska 39 -419
74 Decker Dean USA 38 -420
  Sam Bolton Wielka Brytania 38 -420
  Fredrik Bjerkeengen Norwegia 38 -420
77 Ernest Prislic Słowenia 37 -421
78 Peter Resinger Austria 34 -424
  Damian Skupień Polska 34 -424
  Gabriel Karlen Szwajcaria 34 -424
  Anton Schluetter Niemcy 34 -424
82 Hunter Gibson USA 33 -425
83 Mico Ahonen Finlandia 31 -427
  Chao Li Chiny 31 -427
85 Jernej Presecnik Słowenia 30 -428
  Shun Oi Japonia 30 -428
  Niko Kytosaho Finlandia 30 -428
88 Kacper Stosel Polska 29 -429
89 Jingtao Hu Chiny 28 -430
90 Sandro Hauswirth Szwajcaria 26 -432
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 26 -432
92 Zhe Chen Chiny 25 -433
  Giovanni Bresadola Włochy 25 -433
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 25 -433
  Tomasz Pilch Polska 25 -433
96 Nathaniel Mah Kanada 24 -434
97 Kalle Heikkinen Finlandia 23 -435
  Robert Lock Wielka Brytania 23 -435
99 Sebastian Rombach Niemcy 22 -436
100 Henri Kavilo Finlandia 21 -437
101 Benedikt Holub Czechy 20 -438
102 Stephane Tremblay Kanada 19 -439
  Mark Hafnar Słowenia 19 -439
  Richard Haukedal Norwegia 19 -439
105 Nathan Mattoon USA 18 -440
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 18 -440
  Heung Chul Choi Korea Pd. 18 -440
108 Daniel Andrei Cacina Rumunia 17 -441
  Lucas Gasienica USA 17 -441
110 Jonas Gropen Soegard Norwegia 16 -442
  Guozheng Li Chiny 16 -442
  Gabriele Zambelli Włochy 16 -442
  Lovro Kos Słowenia 16 -442
114 Aljaz Osterc Słowenia 15 -443
  Radek Selcer Czechy 15 -443
116 Sander Vossan Eriksen Norwegia 13 -445
117 Davide Bresadola Włochy 12 -446
  Luka Robnik Słowenia 12 -446
  Kiril Kotik Rosja 12 -446
120 Andreas Alamommo Finlandia 11 -447
  Noah Rolseth Kanada 11 -447
122 Jonne Veteläinen Finlandia 10 -448
  Miha Kveder Słowenia 10 -448
  Noah Valtiner Austria 10 -448
125 Axel Maylaender Niemcy 9 -449
  Christian Roeste Solberg Norwegia 9 -449
127 Sung-Woo Cho Korea Pd. 8 -450
128 Joergen Madsen Norwegia 7 -451
  Kaito Nishimori Japonia 7 -451
  Jesper Oedegaard Norwegia 7 -451
131 Elias Vaenskae Finlandia 6 -452
  Matija Vidic Słowenia 6 -452
133 Frantisek Holik Czechy 5 -453
  Yuken Iwasa Japonia 5 -453
  Szymon Jojko Polska 5 -453
  Andrii Vaskul Ukraina 5 -453
137 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 4 -454
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 4 -454
139 Andreas Varsi Breivik Norwegia 3 -455
  Sota Kudo Japonia 3 -455
  Sebastian Kellerman Czechy 3 -455
142 Bartosz Czyż Polska 2 -456
143 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -457
  Nik Fabijan Słowenia 1 -457
  Arttu Pohjola Finlandia 1 -457
  Łukasz Bukowski Polska 1 -457
  Andrei Feldorean Rumunia 1 -457
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2906  
2 Niemcy Niemcy 1814 -1092
3 Słowenia Słowenia 1106 -1800
4 Szwajcaria Szwajcaria 648 -2258
5 Japonia Japonia 638 -2268
6 Norwegia Norwegia 504 -2402
7 USA USA 429 -2477
8 Polska Polska 410 -2496
9 Czechy Czechy 404 -2502
10 Włochy Włochy 300 -2606
11 Kanada Kanada 200 -2706
12 Chiny Chiny 164 -2742
13 Finlandia Finlandia 133 -2773
14 Estonia Estonia 123 -2783
15 Ukraina Ukraina 71 -2835
16 Rumunia Rumunia 69 -2837
17 Wielka Brytania Wielka Brytania 61 -2845
18 Węgry Węgry 39 -2867
19 Korea Pd. Korea Pd. 26 -2880
20 Rosja Rosja 12 -2894
21 Turcja Turcja 4 -2902

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2020 (niedziela)
06:45
P¦ kobiet Zao
08:00
P¦ kobiet Zao
09:00
CoC Klingenthal
09:00
FIS Cup Zakopane
09:30
YOG Lozanna
10:00
CoC Klingenthal
10:30
FIS Cup Zakopane
10:30
YOG Lozanna
13:00
YOG Lozanna
s. próbna M (odw.)
14:00
YOG Lozanna
14:15
P¦ Titisee-Neustadt
15:15
P¦ Titisee-Neustadt
konkurs ind.
20 stycznia 2020 (poniedziałek)
09:30
YOG Lozanna
seria próbna mix
10:30
YOG Lozanna
konkurs mix
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich